Şimdi Ara

****CHEVROLET KALOS?????? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.482
Cevap
23
Favori
367.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar sizden yardım istiyorum kalos 1.4 16v sx 2004 model 89000 de km si ve lpgli 13750 fiyat istiyor ne dersiniz ((araçta komple boya vardır tavanın yarısında yoktur.değişen yoktur.bayan arabası oldugu için bir çok kez kaza yapmış ve kaskodan opis ve reis otoda servisde boyanmıstır.tüm bakımları yapılmıstır))) bunlar yazılmıs özellik olarakda lütfen yardımcı olursanız sevinirim,,baya heveslendim sizin yorumlarınızı görünce....
  • arkadaşlar kusura bakmayın bi msj daha atmak istiyorum çünkü bu benim ilk arabam olacak ilk attıgım mesajdaki arabaya göre bide bunu kıyaslarmısınız hepinizin yardımlarını bekliyorum 2004 model 1.2 SE 8v km 34000 de 13850 fiyat belirlemiş satan beyefendi lpg li ve spor mavi renkte,,, ne dersiniz arkadaşlar fiyat tuzlumu 12500 e falan istesem ayıpmı etmiş olurum piyasayı pek bilmiyorum üniversite ögrencisiyim bütçemi sarsarmı ne akıl verirsiniz bana arkadaşlar şimdiden teşşekkür ederim...
  • Valla hocam kalosların fiyatları aşağı yukarı böyle belirttiğin modellerde...ama tabiki pazarlık yap pazarlıksız olurmu
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HP. -- 4 Mayıs 2009; 16:21:53 >
  • kardeşim fiyat fazlasıyla pahalı her ikiside ilk dediğin aracı 12.000 12.500 arası aalabilrisin ikinci dediğinide 11 ile 12 arası alınabilinir bence arastır biraz sonra al ama ilk dediğin aracı tavsıye etmem arac baya hor kullanılmış kazası bol tavan boyalı demekki baya kazası var öğrencisin lpgli tavsıye ederım 11 12 arası sana uygundur hızlı atak olsun diersen 1.4 uyar yok hız yapmam işimi görsun dersen 1.2 ideal

Orjinalden alıntı: crazyjackal3606

arkadaşlar kusura bakmayın bi msj daha atmak istiyorum çünkü bu benim ilk arabam olacak ilk attıgım mesajdaki arabaya göre bide bunu kıyaslarmısınız hepinizin yardımlarını bekliyorum 2004 model 1.2 SE 8v km 34000 de 13850 fiyat belirlemiş satan beyefendi lpg li ve spor mavi renkte,,, ne dersiniz arkadaşlar fiyat tuzlumu 12500 e falan istesem ayıpmı etmiş olurum piyasayı pek bilmiyorum üniversite ögrencisiyim bütçemi sarsarmı ne akıl verirsiniz bana arkadaşlar şimdiden teşşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HP. -- 4 Mayıs 2009; 16:20:03 >

• 12.500 e hiçte ayıp etmiş olmazsın ...aslında bi kaç siteleri araştır hiç ellenmemiş boyasız kazasız araçlar 12.000tl ye 11.500tl ye var iyi araştır ve dolu modelini ucuza almaya çalış mutlaka sıkı pazarlık yap ben bile arabamı satarken 2milyar fiyat kırıyorlar pazarlıkla ona göre haraket et bu arada iyi bi secim chevrolet hiç sorunsuz araçtır ve yeni model
  • öncelikle hepinize teşekkür ederim arkadaşlar güzel ve yapıcı yorumlarınız için... 11500 e 12000 e hiç rastlamadım, ankara piyasası pahalı sanırım her arabada 1.5 2 arası fiyat oynuyo valla yüksek modelli ve benim bütçeme uygunu kalos diye düşündüm,başta clio ya niyetlendim cogu şirket arabası içime sinmedi açıkçası km leri baya wardı..yorumlarınızı görüyorumki sanırım kalos bana fazla masraf çıkarmaz zırt bırt arıza yapanda bi araba degil,umarım bulurum arkadaşlar tekrar teşekkür ederim...
  • arkadaşım 1 ay önce 2005 model 70.000 de 1.2 kalosu 11.000'e aldık
    araçta 2-3 parçada boya vardı okadar

yukarda yazdığın araçlar fazlasıyla pahalı
    ha biz 11'e bulduk diye sende ofiyata bul demiyorum ama

2005 model 1.4 16V sx yani full modelinide 12.000' bıraktı hemde galerici ama ben kaçırdım
    piyasadan haberin olsun diye yazdım
    1.2 kalos 11.000-12.500 arası iyidir
    1.4 kalos 12.000-13.500 temizliğine göre ve kilometresine göre değişir

yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: toşu

arkadaşım 1 ay önce 2005 model 70.000 de 1.2 kalosu 11.000'e aldık
    araçta 2-3 parçada boya vardı okadar

yukarda yazdığın araçlar fazlasıyla pahalı
    ha biz 11'e bulduk diye sende ofiyata bul demiyorum ama

2005 model 1.4 16V sx yani full modelinide 12.000' bıraktı hemde galerici ama ben kaçırdım
    piyasadan haberin olsun diye yazdım
    1.2 kalos 11.000-12.500 arası iyidir
    1.4 kalos 12.000-13.500 temizliğine göre ve kilometresine göre değişir

yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin lütfen

Dogrudur arkadaşım internettekiler fazla fiyat veriyo ama diger şehirlere gir dikkatini çekecektir ankara piyasası niyeyse baya pahalı diger şehirlere göre,,umarım bulurum fazla acele etmiycem 1.4 ideal sanırım 1.2 si de güzelde 1.4 almak daha mantıklı teşekkür ederim...

• arastırrısan 1.4 modelini full olanı 11.5 12.0 arası bulruusn bend e 1 ay önce aldım 11.5 ze fulunu sıkı pazarlık sonucu
  • selam arkadaşlar,

ÖTV indirimi 2.el fiyatlarda bazı fırsatlar çıkmasına sebep oldu. 2009 Mart-Nisan- Mayıs dönemi içinde örneğin; ÖTV den dolayı sıfır araba almak isteyen temiz bir kullanıcı aracını nakite çevirip sıfır almak için zaman kaybetmemek için TABAN fiyata 1100-1200 TL ye verdi. Böyle ilanları çok gördüm ertesi gün satıldı ilan kalktı. Bunlardan birtane yakalarsan süper olur..

diğer satıcı ve araç tipindede ; eskiden beri bekleyen ilan ve araçlarında etkili sorunlar yaşamış komple bayoalı, tavan boyalı, ön kaput değişmiş, km yüksek vs.gibi fakat yine ucuz sayılabilecek araçlar var (11000-12000 TL) Bunlarla zaman kaybetme...

Klasik ilan veren satıcılarda da 13500-15000 TL ilan verip beklerler biri düşerse satarım diye. bunlardan km çok düşük ve iyi donanımlı bir aracaı sıkı pazarlıkla alabilirsen çok iyi..

umarım mayıs sonuna kadar 1. kategoriden bir KALOS denk gelir...SAYGILARIMLA..

bu arada bende ilk defa araç sahibi oldum. KALOS ile 2005 1.2 HB SE arabamı çok sevdim..Biraz masraf yapıyorum fakat benim kendi güvenliğim için Lastik,disk ,kayışlar,yağ,filtreler vs.
    ACEMİ 44 -Yeni kaloscu..

• EVT ARKDAŞLAR HAKLISINIZ.KALOSA PİYASASI YOK DİYENLERE ŞAŞIRIYORUM VE KAHKAHA ATIYORUM.BAKIN SİZE BİR ŞEY ANLATİYİM.2004 MODEL 2.EL KALOS ALDIM 1.2SE 17.300E ALMIŞ SAHİBİ BEN 1 YILLIK ARABAYI 14.500E ALDIM.SONRA 3 SENE KULLANDIM .SAMSUN WOLKSWAGENE 11.500 E VERDİM ZARARMI ETTİM.HAYIR ŞİMDİ SEAT TOLEDO 2005 STYLANCE YENİ KASA KULLANIYORUM.SAHİBİ 38 E ALMIŞ BENİM ALIŞ FİYATIM 24.000 :) YANİ BU KADAR KONUSUYORUM 1 PARÇA BİLE BOYA YOK....KALOSU ÇOK SEVİYORUM.BENCE FİYATINA GÖRE VE ÖZELLİĞİNE GÖRE 3 SENEDE 1 KERE YOLDA BIRAKMADI SORUN ÇIKARTMADI .PAHALI MARKALAR İNSANLARA BASIYORLAR:)SAYGILAR

ChEVrOlET KalOS KALBİNDE YER VERRRRrr:)
  • arkadaşlar teşekkür ederim hepinize,,şansımamıdır nedir gittigim kişiler 14 ün altına vermiyolar ben almaya niyetlenince fiyatlar fırladı heralde bi türlü düşeş getiremedim :))
  • bence başka şehirlerede bak derim sonuçta 1000-1500 TL karın olacaksa bir gününü ayırıp istanbula gelebilirsin, aşşağıdaki likteki araç temize benziyor, 1.4 olduğu için tavsiye edebilirim, km'de düşük hemde full modeli, bence fiyatı 12.500'e çekebilirsin diye düşünüyorum ilan baya bi zamandır duruyo.
    bu arada 2004 ile 2005 arasında kasa farkıda var ön farlardan anlayabilirsin
    2005-2006 olanlar biraz daha yakışıklı duruyor. ciddiysen irtibata geç bence... saygılar...

http://www.sahibinden.com/sahibinden_0_gibi_kalos_sigara_icilmemis-15WQQaXQQ13573111WQQpXQQdisplayitem

• Arkadaşlar bugün bir chevrolet kalos baktım. 9.950 TL fakat adam 9.500 TL' ye bırakıyor. Araba 1.2 HB 8V sıralı lpg takılı fakat ruhsata işlenmemiş.(işletilmesi için evrakların hepsi hazırmış) Araçın mekaniğinde motorunda hiç bir sorunu yok diyorlar ve 53.000 km' de. Kliması falan çalışıyor.. Fakat sanırım araç takla atmış ve Komple boyalı. Aracın sol ön ve arka kapısında büyük hasar oluşmuş. Yaptırmışlar ama iyi yapılamamış çok kötü görünmüyor ama yakından falan bakınca belli oluyor. Kapıların cam lastiklerinin olduğu yerlerin hemen üzerinde boydan boya iyi yapılamamış olduğu falan görünüyor. Bir kaç ufak çizik falan var ve tavan da düzeltilmiş sanırım. Bana acilen yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü arabayı alma işini yarın netleştirmek istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşım işine mani olmak istemem ama ben olsam almam o aracı
    sahibinden.com da buldun galiba arabayı bende görmüştüm araç takla falan atmış galiba, uzun zamandır duruyo araba nekadar büyük kaza yaptığı belli değil,,,
    eğer üstüne biraz daha koyma şansın varsa daha sorunsuz araçlara yönelmeni tavsiye ederim,,, internetteki fiyatlar biraz fazla gibi 12.000 yazan araçları sıkı bir pazarlıkla 11.000 e alırsın gibi geliyo bana ,
    başına dert alma yarın öbürgün satmak istersen kime satacaksın kimse almaz sonra
    ha araba takla attı diye hiç satılmayacakmı illaki satılacak
    ama bence 8.000 den bir kuruş fazla verilmez
    yinede sen bilirsin önemli olan içine sinmesi, içine siniyosa sorun yoktur zaten...
  • Çok teşekkür ederim arkadaşım bugün pazara çıkacağım bakalım, daha iyi bir şey bulabilirsem hiç bakmam ona o zaman. Eywallah...
  • BENCEDE ALMA YANİİ
  • bndede chevrolet kalos var 1.4 sx 16v 98 bg egzoz taktıracam çünkü arabam çok ii bağırıyor 2. viteste çok rahat bir biçimde 95 i görüyor
  • güzel araba bende 4 sene acayıp performanslı devirsiz kullandım motor hiç arıza yapmadı...motordan yana şansımız buyuk.kaloslar hafif oldugundan çok iyi kaçıyor kalkışlarda ama 110dan sonra pek fena degıl performansı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.