Şimdi Ara

****CHEVROLET KALOS??????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.482
Cevap
23
Favori
367.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Valla abi ben sedan modelini çok seksi buluyorum.Bence görünüm çok şık Ama eleştirilerde de haklılık payı var gibi Sewiyorum netekim
  • ne tür elestiriler abi kullanıcısıyız sole cevap verelim
  • Mesela sağlamlık konusundaki eleştiriler..!
  • sırf önünde + haç var diye almadım ama benim gibi düşünüpte almayan çok kişi var çevremde
  • abi ben çıkarıp türk bayragı yapıstırdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: tartısılmaz

abi ben çıkarıp türk bayragı yapıstırdım

O da Güzel..!
  • quote:

ne tür elestiriler abi kullanıcısıyız sole cevap verelim

abi arabaya oturur oturmaz görüş açsının darlığı sorun yaratıyo hb modellerde arka görüşte sınırlı. kaporta çok ince bir sactan oluşmuş. güvenlik nedir tartışılıyor. ikinci eli yok.ilk etapta aklıma gelenler bunler. ben sadece şeklinin çok güzel olduğunu söylüyorum ki zaten o konuda ödül almıştı.saygılar
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizik72 -- 11 Kasım 2008; 10:13:29 >
  • abi tofas gibi onunu arkanı rahat goremessin ama alıstık tan sonra rahat geliooooo sacı gets kadar boyutu bence iyi araba ben çok beğeniyorum ve kullanıcısıyım
  • süpersiniz yaaa iyi fikir
    quote:

abi ben çıkarıp türk bayragı yapıstırdım
  • resmi varsa eklermisin siteye türk bayraklı kalos u merak ettim
  • daha resmini cekmedim cekerim gosterırım
  • ok merakla bekliyorum
  • bir arkadaş 2005 model HB full 15.750 ye buldu. forumda bi topic açtı milletin arabaya demediği kamadı bir tane iyi yorum yok. ben bu işi anlamadım ya milletin bildiği bişey var yada herkez atıp tutuyor...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizik72 -- 11 Kasım 2008; 10:14:08 >
  • Adı Gibi Kalas Bi Arabadır.bu Opel Corsa swing buna 100 ceker...oke.
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizik72 -- 11 Kasım 2008; 10:14:39 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizik72 -- 11 Kasım 2008; 10:15:19 >
  • fiyatina gore olsun her yonden rezillll. yeni kasa şahin o araba anca o olur ondan caninizi ve aileniziii seviyorsaniz almayin yazik yahuuu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.