Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre öncelikle hayırlı olsun araban gerçekten de yolda gerçek büyüklüğünü ve gösterişini gösteriyor. Ayrıca plazada sanki tekerler biraz havada gibi duruyordu yolda iken gayet güzel duruyor, yerden yüksekliği iyi. 16 inç jantla da gayet güzel duruyor, lastik 205/55 mi 205/60 mı bu arada?

Arabanın içine bindiğinizde verdiği rahatlık ve güzellik hissi indiğinizde de dış görünümüyle devam ediyor. Sanırım indikten sonra da baka baka eve gidiyorsundur.:) Amerikan chevrolet tipi çok iyi biçimde adapte edilmiş Avrupalı görünüme bu araçta.

Hoparlörle garanti bozulacağını sanmam ben olmazsa da serviste taktırılır hoparlör alınıp, yeri olup hoparlör olmaması bence de daha iyi kaliteli birşeyler taktırılır.

Aracın bariz benim için en büyük eksikliği cruise control ancak onun da taktıraılabileceği söyleniyor. Ülkemize CC'li tiplerinin de gelmesiyle cc takılabilir hale gelebilir.
  • harika1,aracın lastikleri 205-60

Toscali; arka hoparlör için acele etmiyorum...İlk önce boya korumamı yaptıracağım...Ben garanti dışı olacağını sanmıyorum çünkü eğer orayı boş bıraktılarsa sonuçta biliyorlar ki insanlar oraya hoparlör taktıracak..neyse ben yine de haftaya gideceğim servise ( sinyal kolunda bir arıza var, direksiyon toparladığında kendi kendine düzelmiyor- daha doğrusu bazen düzeliyor bazen düzelmiyor- ) orada sorarım hoparlör olayını size haber veririm..
  • Off ya 205/60 lastikler harikaymış, şu mevcut lastikleri kış lastiği olarak verseler de yaz için bir de 205/60r17 lastikle 17 inç siyah renk jant seti oluşturup, beyaz renk araca taktığımda bu aracın görünümü beni şimdiden heyecanlandırıyor. Bu aracı alacam gibi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harika1 -- 30 Nisan 2009; 18:45:45 >
  • http://www.e-otodergi.com/

adresinden mayıs sayısını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu sayıda Sunroof'lu Cruze LS AT deneme sürüşü var.
  • selçuk araban ne zamn geliyor yauw ist bekliyorum ona göre
  • Arkadaşlar Samsun Reis te cruze ls metalik renk için 31.500 lira diyorlar ve aşağı inmeyiz mümkün değil diyorlar.

Samsundan veya diğer illerden araç alan arkadaşlar :
    Aracınızı kaça aldınız. Ne kadar indirim yaptılar ve hediye olarak size ne verdiler.

Birde 5 yıl garanti olayını firma mı veriyor bayimi yaw.. ??
    Bi dediler kaskoyu bizden yaparsan 5 yıl garanti dediler.

Daha Sonra; araba metalik renkle 31150 siz neden 31500 diyorsunuz dedim bu seferde 350 liraya iki yıl (3+2)garanti alıyorsunuz daha ne olsun dediler. ben bişey anlamadım. Sizde durum nedir???

Ayrıca bütün opel chevrolet bayileri ilk bandrol taksitini ödemiyorlarmış.. Heryerde boyle diyorlar. sizde durum nedir.. İlk bandrolü kim ödüyor..

Yardımcı olun lütfen.. Kararımı etkileyecek.....
  • Ben İstanbul Arkas dan aldım, h.içi geliyor araç.
    CRUZE 1.6 LS AT6 modeli, otomatik internet indirimli + metalik siyah renk, anahtar teslim fiyatı ( vergiler, alım satım, ilk bandrol ) hepsi dahil 32,150TL
  • quote:

Orjinalden alıntı: tridiART

Ben İstanbul Arkas dan aldım, h.içi geliyor araç.
    CRUZE 1.6 LS AT6 modeli, otomatik internet indirimli + metalik siyah renk, anahtar teslim fiyatı ( vergiler, alım satım, ilk bandrol ) hepsi dahil 32,150TL

Normal fiyata almışsınız. hediye birşey verdilermi paspas harici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amcaweb55 -- 3 Mayıs 2009; 23:31:28 >
  • Bu internet indirimi nedir? Devam ediyormu acaba?
    quote:

• İnternet indirimi 15 nisana kadar form dolduranlar içindi.. Bende kaçırdım

quote:

Orjinalden alıntı: @uiKSilveR

Bu internet indirimi nedir? Devam ediyormu acaba?
    quote:

• quote:

selçuk araban ne zamn geliyor yauw ist bekliyorum ona göre

Mayıs ikinci haftası gelecekmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: harika1

quote:

LPG konusu netleşse ben de bir tane alacağım. Bu konuda bir gelişme olmuş mu? Bayiden bir bilgi alabildiniz mi?
  • Benim son duyduğum bayiiden 2010 modellerde LPG takılacağı yönünde garanti kapsamında.
  • quote:

Benim son duyduğum bayiiden 2010 modellerde LPG takılacağı yönünde garanti kapsamında.

Teşekkürler. Bizim buradaki bayiye sorduğumda bu konuda bilgilendirilmedik dedi. Telefon numaramı aldılar. Haber gelince arayacaklarmış.
  • güzel olmuş araç.arabamı yeni değiştirmesem almayı düşünürdüm.
  • Diğer başlıkta var işte takarız diyen bayiiler de var. :)

Neyse ben bir evo dergisi almaya gideyim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harika1 -- 4 Mayıs 2009; 12:38:11 >
  • quote:

Diğer başlıkta var işte takarız diyen bayiiler de var. :)

Neyse ben bir evo dergisi almaya gideyim. :)

Bir sürü Cruze başlığı olunca nereye bakacağını şaşırıryor insan:) Keşke bütün Cruze konuları bir başlık altında birleşse
  • quote:

Bir sürü Cruze başlığı olunca nereye bakacağını şaşırıryor insan:) Keşke bütün Cruze konuları bir başlık altında birleşse

+1 .:) Dağınık görünüyor.
  • quote:

quote:

aracınız ne renk? ben Ankara'da iki Cruze gördüm. İkisi de siyahtı. Herhalde en çok bu renk satılıcak
  • Araç beyaz renk, fazla seçenek yoktu zaten gelecek araçlar arasında, ikinci parti de satılmış durumda epey.

Mistik griyi beğeniyordum ben bir de renk olarak.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.