Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.105
Cevap
162
Favori
3.530.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spinoza21

1- Navide son durum ne? Alacaklar ve firma belirlendi mi? Parazitler vardı da o yüzden sordum..

2- Meto muydu shark anten olayına giren? boyası tuttu mu?

3- Otomatik vites aracım, ara gaz gibi birşey oluyor vites atarken, böyle olmuyordu, geçen ay, yazılım geldi diye aradılar, yazılım attırdım, araba mala bağladı. Direksiyon çok sertleşti.. Ara gaz olayı var..

ARKADAŞIM SORULARINI SORARKEN DAHA DİKKATLİ OLURSAN DAHA İYİ CEVAP ALIRSIN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: meth01

quote:

1- Navide son durum ne? Alacaklar ve firma belirlendi mi? Parazitler vardı da o yüzden sordum..

3- Otomatik vites aracım, ara gaz gibi birşey oluyor vites atarken, böyle olmuyordu, geçen ay, yazılım geldi diye aradılar, yazılım attırdım, araba mala bağladı. Direksiyon çok sertleşti.. Ara gaz olayı var..

Nedir problem?

Nickinizi meth01 değil, metho diye hatırlamışım. Bu mu problem?
  • TAM ANLAMIYLA BİTMEDİ...

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

VE MAHFOLAN ÇITALARRR..!!! SPOİLER OLARAK KULLANIRIZ ARTIK.! Kimseyi suçladığım yok fakat böyle olacağını bilseydim almazdım. Bayiide bile bundan satıyorlar istediğin bantı falan çek kaç günlük ömrü var ki . .

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • quote:

quote:

quote:

Nedir problem?

Nickinizi meth01 değil, metho diye hatırlamışım. Bu mu problem?

Sorun yok arkadaşım devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanciaHF

Nisan Ayı sonunda yapılması planlanan İstanbul Buluşma Organizasyonuna katılım desteği veren arkadaşların listesi:

1)Orkay
    2)İhs@n
    3)Myth128
    4)LanciaHF
    5)Samet Baba
    6)cemercemer
    7)suazo
    8)zoor
    9)teknikofis34

İstekli arkadaşların listeyi alıntı yaparken kendi adını eklemesi yeterlidir. Katılım eşlere, çocuklara ve arkadaşlara da açıktır. Cruze sahibi olmak şart değildir.

İstanbul dışından da gelebilecek arkadaşlar olursa çok memnun oluruz

Arkadaşlar,
    Buluşma organizasyonu ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum. Nasıl bişeyler yapalım, ne istersiniz? Bununla ilgili fikirlerinizi belirtin. Benim bir fikrim var, yazışmalar yaptım ama toparlayıp yazacağım. Vakit daha var o yüzden acele etmiyorum. Hava güzel olsun istiyorum. O yüzden Nisan sonu Mayıs başı gibi olabilir. Piknik veya brunch olabilir mesela. Ama sadece yeme içme yeterli midir herkes için? Planladığım konu ise biraz farklı. Bu konuda bütçe ve çoğunluk gerekebilir. Odak'tan sponsor olmak isteyip istemediklerini sordum cevap bekliyorum. Biraz zor görünüyor. Donanım Haber yönetimine de soracağım. Eğer sponsor olursa çok güzel birşey yapabiliriz. Planımı birkaç gün içinde düşüncelerinize açarım. Ama önce sizden bişeyler gelsin istiyorum. Lütfen herkes az ya da çok düşüncelerini yazsın...

Bende bu fırtına öncesi sessizliğin nedenini merak ediyorumdum
  • quote:

TAM ANLAMIYLA BİTMEDİ...

VE MAHFOLAN ÇITALARRR..!!! SPOİLER OLARAK KULLANIRIZ ARTIK.! Kimseyi suçladığım yok fakat böyle olacağını bilseydim almazdım. Bayiide bile bundan satıyorlar istediğin bantı falan çek kaç günlük ömrü var ki . .

dostum gayet güzel olmuş güle güle kullan. filim ve eksozda gayet güzel olmuş bence. bagaj çıtasında bende aydnı durum var ama ben daha sökmeye kıyamadım çok hafif bir acılma var ucunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daos009

quote:

TAM ANLAMIYLA BİTMEDİ...

dostum gayet güzel olmuş güle güle kullan. filim ve eksozda gayet güzel olmuş bence. bagaj çıtasında bende aydnı durum var ama ben daha sökmeye kıyamadım çok hafif bir acılma var ucunda.

Sağol dostum.. Bnce sök at akrdeş zaten çıkacak hiç yoktan birieleri geçerken falan takılıp daha beter olmasın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daos009

quote:

TAM ANLAMIYLA BİTMEDİ...

Sağol dostum.. Bnce sök at akrdeş zaten çıkacak hiç yoktan birieleri geçerken falan takılıp daha beter olmasın.

dostum o kromu çok beğeniyorum ben söksen yeniden takacam onun için birdaha masraf yapmıyım diyorum varsın çıkana kadar dursun diyorum
  • ASLINDA BAK BİRDAHA ALIRSAN O HER 2 KENARIDA BİRAZ DAHA DARALT KARŞILIKLI ÇÜNKÜ KASIYOR DEDİĞİMİ ANLATABİLDİM Mİ.??
  • quote:

ASLINDA BAK BİRDAHA ALIRSAN O HER 2 KENARIDA BİRAZ DAHA DARALT KARŞILIKLI ÇÜNKÜ KASIYOR DEDİĞİMİ ANLATABİLDİM Mİ.??

evet bide üsten alta doğru yapıştırmak lazım ben altan üste doğru yapıştırmıştım onuda ters yapmak lazım. sağol kardeşim bilgi için
  • HERKESE SELAM

MAYIS 2009 DAN BERİ BENDE BİR CANAVARA SAHİBİM 2009 LS RENK MOROCCO MAVİ DÜZ VİTES ANKARA

LİSTEYE EKLERSENİZ SEVİNİRİM

TAM ANLAMIYLA BİTMEDİ...

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

kardeş senin araba gerçekten çok güzel olmuş. egzos abartı durmamış, zarif gözüküyo. anten de çok yakışmış.
    tampondaki alt parçayı siyah yapman bence harika bir seçim olmuş. bagaj çıtası olmasa da olur.
  • Orijinalden alıntı: cihan_gir

Orijinalden alıntı: suazo

Orijinalden alıntı: cruze06

Bu forumda araştırmaya zamanı olan, en uygun fiyat bulan, kaliteden anlayan biri navigasyon taktırsada bizde onun yolunda ilerlesek artık canavarlarımızın güzelliğine güzellik katsak ve birde canavarına tesisat döşeten var mı?

yaklaşık 2 hafta önce ben yaptırdım.ön kapılara focal 165 V30 arka kapılara focal 165 A1 serisi component,bagaja focal 33V1 bas hoparlörü taktırdım.amfide ise audison srx5 serisini tercih ettim.biraz maliyetli bir sistem oldu.ama sesi duyduktan sonra fazlasıyla değdi.navi ise başka bahara canavarına ses sistemi yaptırmayı düşünen varsa ustamı şiddetle tavsiye edebilirim.işçiliğine kefilim.

NASIL DOYURUCU MU KARDEŞ BENDE BİRAZ BİŞEYLER YAPTIMDA SANKİ AZ GİBİ GELDİ DİNLEDİKÇE ALŞIYOR MU ACABA İNSAN
  • quote:

TAM ANLAMIYLA BİTMEDİ...

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

meth01 dostum aracın üst spoylerini ve alt tampon korumasını nereden tedarik ettiğini öğrenebilirmiyim benim cruze de gri ve arkası bir türlü hoşuma gitmedi maşallah seninkiler çok yakışmış modifiye zevklerimiz örtüşüyor gibi
  • YANLIŞ ANLAMAYIN TEDBİR AMAÇLI. AZICIK AMATÖR
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • meth01 dostum aracın üst spoylerini ve alt tampon korumasını nereden tedarik ettiğini öğrenebilirmiyim benim cruze de gri ve arkası bir türlü hoşuma gitmedi maşallah seninkiler çok yakışmış modifiye zevklerimiz örtüşüyor gibi

Saol kardeş allah nazarlardan korusun her cruze :} Spoiler JPC den sipariş ettim.. Boyada sorun yok aynı renk yeterki polyester de.. ALt tampon dediğin ise 3M in mat folyosu bu işi yapan her yerde vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meth01 -- 17 Mart 2010; 17:03:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAVACIDOKTOR1

HERKESE SELAM

MAYIS 2009 DAN BERİ BENDE BİR CANAVARA SAHİBİM 2009 LS RENK MOROCCO MAVİ DÜZ VİTES ANKARA

LİSTEYE EKLERSENİZ SEVİNİRİM

Merhaba, ekledim listemize, teşekkürler.
  • İkinci el Cruze ilanlarına baktığımda bilgi ekranı tek satır değil 4 satır gibi terimler var.. Nasıl oluyor bu ???

Araın bilgi ekranı olarak orta dashboard ın üzerinde olan ekrandan mı bahsediliyor. Yoksa gösterge panelinin ortasındaki ekrandan mı ?

Satıcının dediği gibi bazı modeller tek satın bazı modellerde dört satır gibi bir uygulama var mı , bu uygulamların resimlerini bulma imkanım var mı arkadaşlar.. kafama takıldı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

İkinci el Cruze ilanlarına baktığımda bilgi ekranı tek satır değil 4 satır gibi terimler var.. Nasıl oluyor bu ???

Araın bilgi ekranı olarak orta dashboard ın üzerinde olan ekrandan mı bahsediliyor. Yoksa gösterge panelinin ortasındaki ekrandan mı ?

Satıcının dediği gibi bazı modeller tek satın bazı modellerde dört satır gibi bir uygulama var mı , bu uygulamların resimlerini bulma imkanım var mı arkadaşlar.. kafama takıldı ...

dostum ls olan modellerde bilgi ekranı ve mönütru tek satır. plus olan araçlarda bilgi ekrarnı ve möntör 4 satır ondan görünümleride farklı oluyor
  • Adana buluşması olan video kısa bi skit
    http://img260.imageshack.us/img260/959/1001910.mp4
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.