Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (502. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence cruze için bagaj havuzu, bide bagaj filesi gerekli.... hala aradıgım tarzda file bulamadım, kendi sitesindeki orjinal filenin anlamınıda çözemedim, benim için yatay file lazım böylece yolda giderken kasislerde,çukurlarda,virajlarda bagaja koyduğum eşyalar sabit kalacak ve ses yapmayacak bir arkadaşımın focusunda gördüm bence çok kullanışlıydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: okayhan

quote:

Orijinalden alıntı: lanciaHF

quote:

Orijinalden alıntı: /Y.EMRE\

http://shenhaochina.en.alibaba.com/product/274775543-200287721/productdetail.html arkadaşlar burayla irtibat kurabilecek var mı? pedal seti yaklaşık elinde 10000 adet varmış diğer sitelerdeki fiytaları inceledim 10 -15 dolar arası değişiyor güzel bişeye benziyor...

MİNİMUM SİPARİŞ MİKTARI 200 SET DİYOR...

Bizim Cruze'a pedal seti gitmez bence. Ben Cruze'u performans aracı olarak görmedim hiç. Belki de benimki siyah diye öyle düşünmüş olabilirim.

Liste almış başını gitmiş de, çoğu isim aktif olmaktan çıkmış. Bazı yeni arkadaşların da böyle bir listeden haberi olmaması sebebiyle kayıtlı olmayabilir.

Herşeye rağmen emeğine sağlık okayhan...

Rica ederim abicim, elbette gönül ister ki 100 kayıtlı kullanıcı varsa, 100' ü de burda olsun, ama çoğunun mesaj yazması bile bizleri takip ettiğine eminim.

Burdayız arkadaşlar merak etmeyin ben şahsen her zaman forumu okuyorum
    sizler gibi ariflerden öğreneceğimiz şeyler çok da susuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyTh128

Bende katılıyorum;
    Bence cruze için bagaj havuzu, bide bagaj filesi gerekli.... hala aradıgım tarzda file bulamadım, kendi sitesindeki orjinal filenin anlamınıda çözemedim, benim için yatay file lazım böylece yolda giderken kasislerde,çukurlarda,virajlarda bagaja koyduğum eşyalar sabit kalacak ve ses yapmayacak bir arkadaşımın focusunda gördüm bence çok kullanışlıydı...

Bagaj havuzu ve file olayında haklısın.. Havuzu alacağım, eğer file bulursan haber ver MyTh128...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkay

quote:

Bende katılıyorum;

Bagaj havuzu ve file olayında haklısın.. Havuzu alacağım, eğer file bulursan haber ver MyTh128...

Valla araştırıyorum bulursam haber veririm tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamsibeyrek17

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lanciaHF

quote:

http://shenhaochina.en.alibaba.com/product/274775543-200287721/productdetail.html arkadaşlar burayla irtibat kurabilecek var mı? pedal seti yaklaşık elinde 10000 adet varmış diğer sitelerdeki fiytaları inceledim 10 -15 dolar arası değişiyor güzel bişeye benziyor...

MİNİMUM SİPARİŞ MİKTARI 200 SET DİYOR...

Bizim Cruze'a pedal seti gitmez bence. Ben Cruze'u performans aracı olarak görmedim hiç. Belki de benimki siyah diye öyle düşünmüş olabilirim.

Liste almış başını gitmiş de, çoğu isim aktif olmaktan çıkmış. Bazı yeni arkadaşların da böyle bir listeden haberi olmaması sebebiyle kayıtlı olmayabilir.

Herşeye rağmen emeğine sağlık okayhan...

Rica ederim abicim, elbette gönül ister ki 100 kayıtlı kullanıcı varsa, 100' ü de burda olsun, ama çoğunun mesaj yazması bile bizleri takip ettiğine eminim.

Burdayız arkadaşlar merak etmeyin ben şahsen her zaman forumu okuyorum
    sizler gibi ariflerden öğreneceğimiz şeyler çok da susuyoruz.

Estağfirullah hocam Fakat unutmayalım ki bilgi paylaştıkça çoğalır Paylaşıma devam...
  • quote:

bence güzel görünüyor, özellikle sol ayak dayama bölümü için ideal olabilir...
  • ARKADASLAR BENDE 2010 CEHVROLET CRUZE VAR LT +PLUS ARAÇTA 17'' JANT LASTIK VAR VE AARACIM DAHA 3200 KM DE VE ÖN TAKIMDAN SESLER GELIOR YANI NERDEN GELDIGINI ANLAMADIM ÖN TARAFTAN AMA DEBRİAJ DAN CIK CIK DIE SES CIKIO DEBRIYAJDAN AYAMI CEKTIM ANDA SUSUOR AMA VİTES 2 VİTES DEN SONRA SES CIIKMIOR AMA NE OLDUGUNU7 ANLAMADIM UMRUMDA DEİL NE OLDUGU ARAÇ 3 YIL GARANTİLİ HİÇDE UMRUMDA OLMAZ HARAMİDERE ERDEMİRLERE GÖRTÜRECEM GARANTİDEN YAPSINLAR COKTA FİFİ AMA BU KADAR ZAMANDA BÖLE SES GELMESİNE DAYANAMIORUM ..... SİNİR OLDUM BİDE SERVİSTE BEKLETMELERİNE AYRIYETTEN XENON ALMAYI DUSUNEN KISILERE MONZA H4 UZUN KISA 8000K TAVSİY EDERİM

MONZA H4 8000K UZUNKISA
    MONZA H11 8000K SİS FARLARI

TOPLAM 300 TL YE ALDIM AKSARAY 2YIL BALANCE VE AMPUL GARANTİSİDE VAR :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umpQelz

ARKADASLAR BENDE 2010 CEHVROLET CRUZE VAR LT +PLUS ARAÇTA 17'' JANT LASTIK VAR VE AARACIM DAHA 3200 KM DE VE ÖN TAKIMDAN SESLER GELIOR YANI NERDEN GELDIGINI ANLAMADIM ÖN TARAFTAN AMA DEBRİAJ DAN CIK CIK DIE SES CIKIO DEBRIYAJDAN AYAMI CEKTIM ANDA SUSUOR AMA VİTES 2 VİTES DEN SONRA SES CIIKMIOR AMA NE OLDUGUNU7 ANLAMADIM UMRUMDA DEİL NE OLDUGU ARAÇ 3 YIL GARANTİLİ HİÇDE UMRUMDA OLMAZ HARAMİDERE ERDEMİRLERE GÖRTÜRECEM GARANTİDEN YAPSINLAR COKTA FİFİ AMA BU KADAR ZAMANDA BÖLE SES GELMESİNE DAYANAMIORUM ..... SİNİR OLDUM BİDE SERVİSTE BEKLETMELERİNE AYRIYETTEN XENON ALMAYI DUSUNEN KISILERE MONZA H4 UZUN KISA 8000K TAVSİY EDERİM

MONZA H4 8000K UZUNKISA

bomba gibi girdin foruma, cruze LT, fifi falan... :)

ilk çalıştırmadan sonra harekete geçince yaklaşık 20 km/h hıza ulaşınca
    pedallarda hissettiğimiz bir hareket bir ses var. bu ise sorunun, bu bir sorun değil.
    daha önce konuşulmuştu. her araçta mevcut. bir sistemin (abs olduğu söylendi)
    devreye girmesi sonucunda çıkan bir sesmiş.
    ön takımdan geleni bilemem. bende de amortisor sesi, malum lok lok sesi, var.
    memleketimin mis yollarını özledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykr -- 15 Mart 2010; 16:40:44 >
  • quote:

ARKADASLAR BENDE 2010 CEHVROLET CRUZE VAR LT +PLUS ARAÇTA 17'' JANT LASTIK VAR VE AARACIM DAHA 3200 KM DE VE ÖN TAKIMDAN SESLER GELIOR YANI NERDEN GELDIGINI ANLAMADIM ÖN TARAFTAN AMA DEBRİAJ DAN CIK CIK DIE SES CIKIO DEBRIYAJDAN AYAMI CEKTIM ANDA SUSUOR AMA VİTES 2 VİTES DEN SONRA SES CIIKMIOR AMA NE OLDUGUNU7 ANLAMADIM UMRUMDA DEİL NE OLDUGU ARAÇ 3 YIL GARANTİLİ HİÇDE UMRUMDA OLMAZ HARAMİDERE ERDEMİRLERE GÖRTÜRECEM GARANTİDEN YAPSINLAR COKTA FİFİ AMA BU KADAR ZAMANDA BÖLE SES GELMESİNE DAYANAMIORUM ..... SİNİR OLDUM BİDE SERVİSTE BEKLETMELERİNE AYRIYETTEN XENON ALMAYI DUSUNEN KISILERE MONZA H4 UZUN KISA 8000K TAVSİY EDERİM

MONZA H4 8000K UZUNKISA

Bence odak otoya götür,sonuçta bizim orayla anlaşmamız var,Bülent bey sayesinde hiç beklemeden hizmet,Murat usta sayesindede sorunun hemen tespit edilir daha önceki sayfalardada grup hakkında bilgi ve avantajları görebilirsin....
  • quote:

quote:

İstanbul' da bir firma bunun aynısını 210 + KDV' ye satıyor, isim veremiyorum burdan, bilgilerinize..

210 çok yaw 21 yazmış olmasın az önce inceledim bazı sitelerde 7-8 dolara bile var
  • arkadaşlar pedal set fiyetına 4-15 dolar demişler amahttp://www.alibaba.com/product-gs/274775292/CRUZE_pedal.html
  • Bahsettiğiniz o 1. vitesten 2. vitese geçtikten sonra (abs veya diğer hangi sistemin devreye giriş sesi ise) gelen ses bende
    hiçbir şekilde yoktu.... iLK 1500 KM SESSİZ SEDASIZ GEÇİRDİK.. Ama son 2-3 gündür.. dÜZENLİ OLARAK BU SES BENDE DE GELMEYE BAŞLADI
    ilk başta olmayıp şimdi olması çok ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: j. oliva

Bahsettiğiniz o 1. vitesten 2. vitese geçtikten sonra (abs veya diğer hangi sistemin devreye giriş sesi ise) gelen ses bende
    hiçbir şekilde yoktu.... iLK 1500 KM SESSİZ SEDASIZ GEÇİRDİK.. Ama son 2-3 gündür.. dÜZENLİ OLARAK BU SES BENDE DE GELMEYE BAŞLADI

Hakikaten ilginç dostum, ben bayiden aldığım gün bu sesin çıkacağı söylenmişti üstelik...

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çok da fifi koptum mesajına yaaa, kendisine hoşgeldin diyorum .
  • quote:

Bahsettiğiniz o 1. vitesten 2. vitese geçtikten sonra (abs veya diğer hangi sistemin devreye giriş sesi ise) gelen ses bende

Bencede çok ilginç, en başta olmayan bir ses belli bir kilometreden sonra oluyorsa bence orda bir sıkıntı var demektir. Benim otomatik oldugundan bende öle bir ses yok, bizde abs devreye girmiyormu
  • quote:

quote:

Bencede çok ilginç, en başta olmayan bir ses belli bir kilometreden sonra oluyorsa bence orda bir sıkıntı var demektir. Benim otomatik oldugundan bende öle bir ses yok, bizde abs devreye girmiyormu

Yapma dostum yaa, sen de de sıkıntı olmasın Benimki de otomatik ama aldığım günden beri var, dikkat ettin değil mi o sese gerçekten, aslında ses denemez, bi nevi ayağınla hissedebildiğin titreşim, sanki bir platin varmış gibi...
  • quote:

quote:

quote:

Yapma dostum yaa, sen de de sıkıntı olmasın Benimki de otomatik ama aldığım günden beri var, dikkat ettin değil mi o sese gerçekten, aslında ses denemez, bi nevi ayağınla hissedebildiğin titreşim, sanki bir platin varmış gibi...

Valla kıllandım şimdi ben şu zamana kadar hiç farketmedim belkide benimkinde bir sorun var Akşam giderken bir dikkat etmeye çalışıyım....
  • quote:

Algıda seçicilik desek buna iyi olur sanırım. Şu an ben bu olayı hiç fark etmiyorum bile ama hala oluyor biliyorum.:) 25 bin km binince böyle oluyor sanırım.:)
  • Bu fifi kelimesini duyunca aklıma geldi zaten... Evet bu algıda seçicilik olayını örtbas etmenin bir yoluda araçlarımıza Hİ-Fİ bir müzik
    sistemi entegre etmekten geçiyor sanırım...... Bilenler vardır... Genellikle profesyonel müzik sistemleri adı altında ev ortamlarında kullanılan Onkyo-marantz-technics-yamaha-harman kardon markalı müzik sistemleri vardır.. Bunların temel özelliği stüdyo ortamlarında hazırlanan
    ve audio formatında basılan orjinal CD lerin içindeki her türlü enstruman ve vocal sesini hiçbir şekilde kesintiye-bozulmaya uğramadan minimum
    ve maximum ses frekans aralıklarında bize sunabilmesidir... Mesela gittik bir müzik marketten 50-60 lira verip orjinal bir müzik cd si aldık.. Bu cd deki herhangi bir parçanın herhangi bir anında 33 hertz olan bir bass sesi veya 150 hertz olan bir tiz sesi net ve temiz olarak duyabilmemiz için müzik
    sistemimizin ses frekans aralığının 33-150 hertz aralığını kapsaması gerekir... Mesela bizim cruze lardaki ses sisteminde çıkış frekans aralığı 50-120
    hertz arası ise bu 33 ve 150 hertz lik sesleri duymamız imkansızlaşır.. Hoparlörler titreşir ses kirlenir... Zaten Hİ-Fİ kelimesi HİGH FİDELİTY KELİMESİNİN
    İLK İKİ HARFİNDEN OLUŞMUŞTUR Kİ türkçe karşılığı (HİGH FİDELİTY =Yüksek Sadakat ANLAMINA Gelir ,,,,Bizim şu meşhur zatı muhterem türk müzik
    grubuda isimlerini buradan çalmışlardır) ..... Yani şöyle güzel kaliteli çıkış gücü yüksek orjinal bir audo cd deki tüm sesleri bize sunabilecek kadar yüksek
    sadakatli bir müzik sistemi alıp hiçbir abs devreye giriş sesini amortisör sesini çukurların sesini duymadan sürüş yapmak farz oldu Bu Navi işiyle müzik kalitemiz yükselecekse bende düşünmeye başladım bu işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORD TRANSİT -- 15 Mart 2010; 18:13:25 >
  • quote:

MONZA H4 8000K UZUNKISA

"LT" Ler ne zaman çıktı arkadaşım..??
  • quote:

Bu fifi kelimesini duyunca aklıma geldi zaten... Evet bu algıda seçicilik olayını örtbas etmenin bir yoluda araçlarımıza Hİ-Fİ bir müzik
    sistemi entegre etmekten geçiyor sanırım...... Bilenler vardır... Genellikle profesyonel müzik sistemleri adı altında ev ortamlarında kullanılan Onkyo-marantz-technics-yamaha-harman kardon markalı müzik sistemleri vardır.. Bunların temel özelliği stüdyo ortamlarında hazırlanan
    ve audio formatında basılan orjinal CD lerin içindeki her türlü enstruman ve vocal sesini hiçbir şekilde kesintiye-bozulmaya uğramadan minimum
    ve maximum ses frekans aralıklarında bize sunabilmesidir... Mesela gittik bir müzik marketten 50-60 lira verip orjinal bir müzik cd si aldık.. Bu cd deki herhangi bir parçanın herhangi bir anında 33 hertz olan bir bass sesi veya 150 hertz olan bir tiz sesi net ve temiz olarak duyabilmemiz için müzik
    sistemimizin ses frekans aralığının 33-150 hertz aralığını kapsaması gerekir... Mesela bizim cruze lardaki ses sisteminde çıkış frekans aralığı 50-120
    hertz arası ise bu 33 ve 150 hertz lik sesleri duymamız imkansızlaşır.. Hoparlörler titreşir ses kirlenir... Zaten Hİ-Fİ kelimesi HİGH FİDELİTY KELİMESİNİN
    İLK İKİ HARFİNDEN OLUŞMUŞTUR Kİ türkçe karşılığı (HİGH FİDELİTY =Yüksek Sadakat ANLAMINA Gelir ,,,,Bizim şu meşhur zatı muhterem türk müzik
    grubuda isimlerini buradan çalmışlardır) ..... Yani şöyle güzel kaliteli çıkış gücü yüksek orjinal bir audo cd deki tüm sesleri bize sunabilecek kadar yüksek
    sadakatli bir müzik sistemi alıp hiçbir abs devreye giriş sesini amortisör sesini çukurların sesini duymadan sürüş yapmak farz oldu Bu Navi işiyle müzik kalitemiz yükselecekse bende düşünmeye başladım bu işi

Haklısın üstad, öyle harika açıkladın ki eski müzik setlerinde kullanılan o ünlü çıkış entegresi aklıma geldi: STK-4141 hey gidi günler...

meth, lt diye birşey yok, ls o
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.