Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.103
Cevap
163
Favori
3.528.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın son sürücü, verdiğin linklerle Türkiyedeki cruze içi arasında dağlar kadar fark var o yüzden izlenim vermez. :) Türk cruzeları çekmek gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

Ayotuz gene bi derece... Bir de AYTEN var Hyundai'de... i10...

Neyse geyiği bırakayım... Videooları verelim. en alttaki önerilir... İç dış reklam tanıtımı war

Chevy CRUZE sevenlere, bayiye gidip inceleyemeyenlere emsalsiz bir hizmet daha...

Kırmızı kasa CRUZE LT Genel dış Video... 2 dakika 27 saniye (Sunroof açılışı mevcut)

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9ec2498c9bab9d07a75b3669cc1f2356cd3bc228182c844d1fea6f476f44a31beff4a9fa1a29084316664

Metalik kırmızı kasa Paris oto show tanıtımı 1.4 turbo motor... 1 dakika 09 saniye

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9ec2498c9bab9d07a75b3669cc1f2356cd3bc228182c844d1fea6f476f79c81cfef5a5dd385b166d16664

Damalı test aracı, almanya nurburgring sürüş görüntüleri 1.56 sn

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9ec2498c9bab9d07a75b3669cc1f2356cd3bc228182c844d1fea6f476f5f8d7eb7c9d4ca1c03094f16664

Sessiz Chevy resmi tanıtımı... Bu güzel bir video İç dış detaylı vermiş. Galeriye gitmeden izleyin. (meraklılarına öneririm)

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9ec2498c9bab9d07a75b3669cc1f2356cd3bc228182c844d1fea6f476f63ad6bd5fdafee172d2f5716664

hocam şu videoların orjinal linklerini verebilirmisin bu şekilde hiçbirini açamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ouz55

hocam şu videoların orjinal linklerini verebilirmisin bu şekilde hiçbirini açamıyorum

Bunun nasıl yapılabileceğini bilmiyorum. Arkadaşın biri bir video yüklemiş, bende birkaç tane yükleyeyim dedim. Ve açtığım siteden aratarak, bunları buldum. Ama sanırım bunlar you tube videolaraı, oraya girebiliyorsan aratarak ulaşabilirsiniz...

Zaten araç bayilere gelmiş üzereymiş, artık çok da gerek kalmadığı kanaatindeyim. 1-2 gün sonra test sürüşleri başlayınca çok çok daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz...
  • youtube kapalı olduğu içinwww.vtunnel.com adresinden youtube yazarak buradan istediğiniz videoya ulaşabilirsiniz.
  • bugün hem reis e hemde opan baktım 2 sindede ls modeli vardı biri otomatikti 33500yazıyordu ls nin düz vitesi 31500 dedi eleman dedim baz modeli 28550 nerde, abi o model 1 ay sonra gelir falan dedi
    bende bakarız dedim cıktım . genel olarak araç hoşumas gitti heybetli ve gösterişli fakat dijital ekran tek satır gibi baya kırpmışlar , lpg olayı gündemde yokmuş beklemek lazım diyorum slm
  • Arkadaşlar bu araca niyetlenenler, sikayetvar.com'a bakmadan almasınlar derim. Servislerle ilgili sorunlar dikkat çekici görünüyor, özellikle servislerden alınan cevaplar ve şikayetlere Chevrolet Türkiye'nin verdiği cevaplar düşündürücü. Chevrolet kullananlar varsa servis deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyvanc

Arkadaşlar bu araca niyetlenenler, sikayetvar.com'a bakmadan almasınlar derim. Servislerle ilgili sorunlar dikkat çekici görünüyor, özellikle servislerden alınan cevaplar ve şikayetlere Chevrolet Türkiye'nin verdiği cevaplar düşündürücü. Chevrolet kullananlar varsa servis deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

78bin km de 2005 model lacetti hb 1.6 arabamız var. Şu ana kadar rutin bakımları dışında servisler muhattap olmadığımız için sinir bozucu bir sorunda nasıl karşılanırdı bilemiyorum. Teşekkürler
  • Dün dıştan bakma fırsatım oldu cruze ye, oldukça şık olmuş. Bence en önemli özelliği yeni astra ile aynı altyazpıyı kullanıyormuş. Bu bile Chevrolet nin atılımı olarak değerlendirilebilr. İç dizayn da yeni nesil Opellerle çok benzeşiyor.
  • Arkadaslar,
    Yaklasık 10 yıl once sattım son chevroletimi(Chevette) Bu son gelen arabayıda 6 aydır izliyorum ve bugun deneme surusune gidiyorum Lutfen olumlu olumsuz surus yapan arkadaslar bilgi verebilirmi.
  • ARKADAŞLAR DÜN YANİ AYIN 17Sİ İTİBARİYLE TIRDAN İNER İNMEZ DAHA YIKANMADAN TEST ETTİM ARABAYI.ÇOK AŞIRI Bİ BEKLENTİM DE YOKTU AÇIKÇASI 1.6 113 BEYGİR DEN.KALKIŞ DA HEPİNİZİN MALUMU HANTALLIK VAR.AMA 3 VİTESTEN İTİBAREN AKMAYA BAŞLIYO ARAÇ GERÇİ BENİM KULLANDIGIM ARAÇ HENÜZ SEYAHAT MODUNDAYDI (SEYEHAT MODU=GEMİYLE GELDİĞİ İÇİN ARAÇLAR FABRİKADAN ÇIKARKEN PROGRAMLANIYOR BAYİYE GELDİKTEN SONRA SÜRÜŞ PROGRAMINA GEÇİRİLİYOR )AMA BEN BEKLEYEMEDİĞİM İÇİN HEMEN KULLANDIM. GÖRÜNÜM HARİKA.ARABADAN ANLAMAYAN BİRİ YANDAN BAKINCA 320 BMW SANABİLİR.OTOMATİKDE KULLANDIM .6 İLERİ TRİPTONİC BİLDİĞİMİZ OTOMATİKLERLE BİREBİR AYNI .AMA BEN MANUEL DÜŞÜNÜYORUM.TEK EKSİSİ CRUSE CONTROL YOK.BANA GÖRE.SUNROOF 1.110 TL METALİK RENK 700 TL.2 RENK VARDI SİYAH VE POLYESTER GÜMÜŞ İKİSDE ÇOK ŞIK ...
  • LPG li olanlar haziran basında geliyormus. Bilgine
  • BENDE O YÜZDEN BEKLEYELİM DİYORUM LPG Yİ DE KAMPANYADAN BELEŞ ALIRSAK O ZAMAN BİRŞEYE BENZER
  • Bilgi için teşekkürler.
    Bu forumdaki h..p://forum.donanimhaber.com/m_8392998/mpage_1/key_/tm.htm başlığındaki mesajlar da bende tereddüt yarattı. araba güzel görünüyor ama ikna etmek için yeterli değil.
    quote:

Orjinalden alıntı: Alpi_Turk

quote:

Orjinalden alıntı: kyvanc

Arkadaşlar bu araca niyetlenenler, sikayetvar.com'a bakmadan almasınlar derim. Servislerle ilgili sorunlar dikkat çekici görünüyor, özellikle servislerden alınan cevaplar ve şikayetlere Chevrolet Türkiye'nin verdiği cevaplar düşündürücü. Chevrolet kullananlar varsa servis deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

78bin km de 2005 model lacetti hb 1.6 arabamız var. Şu ana kadar rutin bakımları dışında servisler muhattap olmadığımız için sinir bozucu bir sorunda nasıl karşılanırdı bilemiyorum. Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: lvntk

Arkadaslar,
    Yaklasık 10 yıl once sattım son chevroletimi(Chevette) Bu son gelen arabayıda 6 aydır izliyorum ve bugun deneme surusune gidiyorum Lutfen olumlu olumsuz surus yapan arkadaslar bilgi verebilirmi.

Bizde sizin izlenimlerinizi merakla bekliyoruz. Forum konumuzun açıcısı olarak 1 konsept dashboard, 1 Cruze WTCC Race car ve Lansman sunumundan yan ve kapılar açık bir fotoyla vaktimi geçiriyorum

Tabi tek resim hakkı olunca, tek resim gönderebilecekmişim...

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • 2 nci resim, Lansman, Soför Tarafı, Kapılar Açık.. (Arka fren diskleri anormal kudretli yapılmış, arabanın durdurabilmesi için)).Bu diskler de aracın en az 3.6Lt motoru'da olabileceğini gösteriyor.

Ya Turbo'lu bi 3000 cc motor olur bu arabada, ya da direk atmosferik 4,6 veya 3.5 Lt... Şaşırmam yani, o disklerle daha güçlü motorlarında diğer ülkelerde satış listesine eklenmesine...

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAST_DRIVER -- 19 Nisan 2009; 23:48:09 >
  • aracı auto showda incelemiştim dıştan görüntüsü gerçekten çok güzel fakat iç malzeme kalitesi ve işçilik berbat, kaliteyi yükseltirlerse çok satar araç
  • iç kalite gayet iyi kusur bulmayın milletin aklını bulandırmayalım, kısaca fiyatını arabası
  • Okan iç malzeme evet ilk oturuğunda gayet iyi görünüyor ama detaylara bakınca malzeme farkı anlaşılıyor. Ben aracı fırsat buldukça inceliyorum geçen yine baktım bir bayiide Araç kalite manasında daewoo olan chevrolet değil evet ama hala Opel bile değil.
  • sevgili arkadaşım esas siz burda bilgi alan kişilere yanlış bilgi vermeyin, aracın platik aksamı içerdeki kaliteli değil, mesela örnek vereyim direksiyonun üzerindeki plastik tırnak darbesiyle çiziliyor, auto showda yanımda chevrolet yetkilisine durumu söyledim,o da evet ne yazıkki iç plastikler çok kaliteli değil diyerek tescil etti, lütfen marka fanatikliği yapmayalım, gm olmasına rağmen ne yazıkki opel kalitesinde değil araç, ayrıca güvenlik testleri hala açıklanmadı diğer chevrolet modelleri,aveo,lacetti ne yazıkki ncapta çok kötü dereceler aldılar, eğer cruize 4 yıldızın altında kalırsa diğer markalarla rekabet şansı zor, ama yinede fiyat ve tasarım olarak düşünülebilir bir model..
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackeagle76

sevgili arkadaşım esas siz burda bilgi alan kişilere yanlış bilgi vermeyin, aracın platik aksamı içerdeki kaliteli değil, mesela örnek vereyim direksiyonun üzerindeki plastik tırnak darbesiyle çiziliyor, auto showda yanımda chevrolet yetkilisine durumu söyledim,o da evet ne yazıkki iç plastikler çok kaliteli değil diyerek tescil etti, lütfen marka fanatikliği yapmayalım, gm olmasına rağmen ne yazıkki opel kalitesinde değil araç, ayrıca güvenlik testleri hala açıklanmadı diğer chevrolet modelleri,aveo,lacetti ne yazıkki ncapta çok kötü dereceler aldılar, eğer cruize 4 yıldızın altında kalırsa diğer markalarla rekabet şansı zor, ama yinede fiyat ve tasarım olarak düşünülebilir bir model..

sevgili arkadaşım bende burda marka fanatikliği yapmıyorum hatta chevrolenin ne fanatikliğini yapayım hiç chevrole aracım bile olmadı, her yerde dediğimi herseferinde tekrarlıyorum bu araba fiyatının arabası, eğer dediğin: biraz daha kaliteli olsaydı opel kalitesinde bile değil, eğer bu araç biraz daha opel kalitesinde olsaydı 45.000 e zor alırdın, FİYATINA göre çok çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.