Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

bence çokda farketmez ilk parti, son aprti. sonuçta GM kalite kontrolü en üst seviyede uygulayan bir şirket. Zaten bu araç VW Boradanda, Toyota Corolladanda, Honda Civic'ten de daha kaliteli ve daha sağlam bir araç. ayrıca onlardan 10.000 lira civarında ucuz olmasıda bulunmaz fırsat. Bu fiyata böyle araba şu ana kadar gelmedi TR'ye... Tank gibi harbiden TANK...

gülsem mi?
    ağlasam mı?
    yahu daha arabanın ne olduğu belli değil, methiyeler düzdünüz, aldığınız zaman da artık diğer markaları adam yerine koymazsınız... araba bi gelsin hele...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hightech33 -- 10 Nisan 2009; 22:36:33 >
  • Fiat, Dacia ve Opel hariç bayii indirimi ile tüm araçlar daha ucuzudu ÖTV indirimi öncesi hatta krizden önce yazın. Wolkswagen Jetta 30 bin tl baz fiyatı, Lancder orta versiyon 33 bin tl(38 bin şimdi), Clio HB 23 bin orta fiyatı gibi fiyatlara aldık misal. Maalesef bazıları liste fiyatlarından direk alım yapıyorlar bu da fiyatların düşmesini engelliyor emin olun eğer tüketicimiz daha bilinçli olsa idi arabalar daha ucuz olurdu Türkiye'de. ÖTV inidirminde ne oldu, devlete gidecek para üreticilerin ve bayiilerin cebine gitti yani zenginliklerine zenginlik kattılar, alanlara hayırlı olsun.

quote:

15 Nisan'dan itibaren bayilerde satılmaya başlanıyor. ÖTV indirimi yapılmadan önce Ankara'da sorduğumda fiyatları 31.000'den başlayacak demişlerdi.

Yine bayinin söylediğine göre; Cruze aslında Lacetti Sedan'ın yerine geliyor. Belirli bir müddet sanırım stoklar eriyene kadar Lacetti Sedan ile birlikte satılmaya devam edecek. Daha sonra Lacetti Sedan piyasadan kalkıcak ama Lacetti HB ve SW, Cruze ile birlikte satılmaya devam edecek.

Lansmanın ÖTv indirimine denk geliyor olması iyi oldu. Uygun bir fiyat ile satışa sunulursa LPG opsiyonu sayesinde yüksek satış rakamlarına ulaşır diye düşünüyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_30511669/tm.htm

Demiş bir arkadaş ve işte bu da aracın gerçek fiyatını ortaya çıkarıyor. ÖTV indirimi öncesi 31 bin olan araç indirimle birlikte, 26.7 bin tl'ye satılması gerek baz versiyonda, 28.7 bin tl de orta versiyon fiyatı çıkıyor, bu fiyatlardan yukarı pazarlıkla başlamamak gerekir düye düşünüyorum. Yani bu aracın otomatiğine bile 30 bin verilmez.
  • hackersun arkadaşım gördüğün gibi ötv öncesi araçlar dahada ucuzmuş bende sana şunu diyorum hadi ötv öncesi fiyatlar ucuzdu ok, örnek vermek gerekirse Honda civic 44.000 TL civarıydı ötv indirimiyle 39.000 oldu ve tekrar kendileri zam yaptı hemde ötv indirimi varken yani şuan 43.500 oldu peki ötv bittikten sonra gerçek değerler elde edilirse bu araç 48.000 TL mi olcak, sencede garip değilmi hesap ortada ben sana sonucunu söyleyeyim.
    bayiler çıkıp diyeceklerki bakın ötv bitti ama biz fiyatlarımızı aynı tutuyoruz eski fiyatlara çekmiyoruz, ne değişiyor, HİÇ BİRŞEY....
  • quote:

şuan 43.500 oldu peki ötv bittikten sonra gerçek değerler elde edilirse bu araç 48.000 TL mi olcak

O zaman millet bmw audiye koşar:) Çok güzel bir çıkarım yapmışsın hocam. Aslında bunlarla hiç uğaşmıycan ne bu ya bilmemne avrat çarşafı gibi fiyatı bir indir bir çıkar, gidip bmw audiyle uğraşacan klas takılacan. Zaten bayilerin bazılarını çizdim sittinsene araç almam oralardan daha da, elinde araç kalmadı diye bir havalara giren bayiler satıcılar var, kurnaz ticaretci mantığıyla galericilik olmaz. Gün gelir devran döner o güne de az kaldı mayıs gibi ağlamaya başlarlar.
  • Gidicen alıcan bi 98 LPGli E200 biniceksin
  • BU FİRMALAR ÇOK ŞEREFLİ YA ÖTV ÖNCESİ LANCER ALIYORDUM 28000 E ALMADIM ŞİMDİ 34000 YAPMIŞLAR BU NASIL İŞ AHLAKI BUNLAR BATMAYA MAHKUMLAR ACIMIYACAKSIN BUNLARA AMA ORDAKİ ÇALIŞANLARA ACIRIM
  • Aynen lancerı ben de düşünmüştüm şimdi 25 bine indirseler almam, bunlar fırsatçı firmalar battıkları falan yok.

Bu arada cehvrolet eksisi finansman desteği olmaması.
  • hocam bence senin için en havalısı alfa alıcan temiz temiz binecen

heckersun E200 ede parça yetiştiremeyiz yauw
  • chevrolet garanti ile anlasmali mi arkadaslar? 48 ay kredi almam lazim da..
  • arkadaşlar bnde bu ara bu arabayla ilgileniyorum ama bişey dikkatrimi çekti ve çok üzüldüm türkiyeye gelecek olan arabaların hepsi ls donanımı ama yurtdışında lt donanım da var yani bu krom kapı kollarından tutun 17' janta çift bölgeli klima ya kadar birçok donanımdan mahrum kalacağımızı düşünüyorum (bunlar sadece bnm gözlemleyebildiklerim) inşallah bu donanımlar gelir de gönül ferahlığıyla cruze umuzu alıp bineriz ama bu özellikleri getirmezlerse chevrolet bni kaybeder
  • lt donanımıda gelir eğer gerçekten tutulursa neden getirmesinler bazı özelliklerini aksesuar olarak getirebilirler (krom kapı kolları vs)

pascal_emre, hemen hemen bütün bankalarla anlaşmalarının olduğunu biliyorum, yani en son öyleydi
  • okank teşekkürler...Ben de görüştüm garanti ile anlaşmaları varmış...
  • Banka anlaşması ne için gerekli ki acaba? Krediyi her sıfır marka araca vermiyorlar mı?
  • Bu araç acaba 33.8 lik liste fiyatı ile bayii indirimi ile 31 bin civarına alınabilecek İ30 Style plustaki diğer özelliklere sahip olabilecek mi?(İ 30 chevroletin duyurduğu tüm özellikere sahip şu haliyle)

Mesela, Lastik basınç uyarı sistemi, deri döşeme(kesin yok), otomatik yanan farlar, yağmur sensörü, 225 lastik 17 inç jant, arka spoiler, elektrikli katlanabilir aynalar, sunroof(kesin dahil değil).

Şu açıdan bakınca aslında 30.5'lik fiyat metalik alınacağı için araç asıl fiyatı, 31.2 bin lira oluyor. 1.1 de sunroof farkı var ki 32.2 liraya geliyor Cruze fiyatı İ30 ile kıyaslayınca. 17 inç jant lastik fiyatı, deri döşeme fiyat farkı da en az 2 bin liradır 34.2 oldu cruze fiyatı. Diğer özellikler de yoksa zaten yağmur sensörü vs gibi İ30'a göre bile geri kalır fiyat/donanım olarak üstelik i30 5 yıldız aldığı lesinleşmiş bir araç .

Cruze'un artıları baz modeldeki ESP gibi görünüyor bir de çok hoş dış görünümü. Sanırırm baz modele talep daha iyi olacakken orta ve otomatik modele pek talep olmayacak.
  • tabiki bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman i30 ama aradaki fiyat farkı 8-9 TL
  • Cruze de beyaz da fena değil gibi aslında.

Chevy dizaynırları iyi gidiyorlar bu ara...

Bu da PİLLİ CHEVROLET OTOMOBİLİ VOLT------>>>>>

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • quote:

Orjinalden alıntı: harika1

Bu araç acaba 33.8 lik liste fiyatı ile bayii indirimi ile 31 bin civarına alınabilecek İ30 Style plustaki diğer özelliklere sahip olabilecek mi?(İ 30 chevroletin duyurduğu tüm özellikere sahip şu haliyle)

Mesela, Lastik basınç uyarı sistemi, deri döşeme(kesin yok), otomatik yanan farlar, yağmur sensörü, 225 lastik 17 inç jant, arka spoiler, elektrikli katlanabilir aynalar, sunroof(kesin dahil değil).

Şu açıdan bakınca aslında 30.5'lik fiyat metalik alınacağı için araç asıl fiyatı, 31.2 bin lira oluyor. 1.1 de sunroof farkı var ki 32.2 liraya geliyor Cruze fiyatı İ30 ile kıyaslayınca. 17 inç jant lastik fiyatı, deri döşeme fiyat farkı da en az 2 bin liradır 34.2 oldu cruze fiyatı. Diğer özellikler de yoksa zaten yağmur sensörü vs gibi İ30'a göre bile geri kalır fiyat/donanım olarak üstelik i30 5 yıldız aldığı lesinleşmiş bir araç .

Cruze'un artıları baz modeldeki ESP gibi görünüyor bir de çok hoş dış görünümü. Sanırırm baz modele talep daha iyi olacakken orta ve otomatik modele pek talep olmayacak.

İşte herşey özellikle bitmiyor... dizayn'da önemli...

Mesela şu an 25.000 liraya yukarda, full Ay Otuz modeline ek olarak, brembo diskler, ileri seviye ses yalıtımlı kasa, çok daha geniş yolcu kabini, sertliği elektriki olarak ayarlanabilen süspansiyonlara sahip araçlarda var piyasada Peugeot 607 ya da 406 coupe gibi... Üstelik 210 beygire sahip bir motorda dahil bu 25.000 liraya...

Evet kabul ediyorum Chevy yüksek fiyat çekti TR'de Cruze'e ama aracın dizaynı da çok Tank... Ne billim Ayotuz da özgünlük yok mesela. HYUNDAI'ın zaten dizayn yaptığını göremicez bu gidişle. 3 tane Coupe çıkardılar piyasaya, biri kambur, biri tipsiz, biri yamuk. Ayrıca 1600 motor 120 beygir araçta 17 inch olsa nolur 15 inch olsa nolur. Sonuçta bunlar başlangıç seviyesi, ucuz halk otomobilleri. Çok fazla da bişi beklememek gerektiğini düşünüyorum.

Eğer Chevy sağlam çıkarsa, bu iç ve dış dizaynla çok tutulur gibime geliyor benim...

Yalnız Ayotuzda fena araba değil yani. Asla beğenmediğim bir oto değil. Mesela deri koltuklu versiyonunu kullanmıştım, keyifli ve kaliteli bir araçtı (alt sınıf araçlar arasında geçerli bu söz. Yoksa bunlara araba diye binilmez). Ayrıca kullananlarda çok memnun...

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • ayotuz ne ya anlamadım, i30 olmasın o
  • ayotuz ne yahu?

İ30 yazmak bu kadar mı zor?
  • Ayotuz gene bi derece... Bir de AYTEN var Hyundai'de... i10...

Neyse geyiği bırakayım... Videooları verelim. en alttaki önerilir... İç dış reklam tanıtımı war

Chevy CRUZE sevenlere, bayiye gidip inceleyemeyenlere emsalsiz bir hizmet daha...

Kırmızı kasa CRUZE LT Genel dış Video... 2 dakika 27 saniye (Sunroof açılışı mevcut)

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9ec2498c9bab9d07a75b3669cc1f2356cd3bc228182c844d1fea6f476f44a31beff4a9fa1a29084316664

Metalik kırmızı kasa Paris oto show tanıtımı 1.4 turbo motor... 1 dakika 09 saniye

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9ec2498c9bab9d07a75b3669cc1f2356cd3bc228182c844d1fea6f476f79c81cfef5a5dd385b166d16664

Damalı test aracı, almanya nurburgring sürüş görüntüleri 1.56 sn

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9ec2498c9bab9d07a75b3669cc1f2356cd3bc228182c844d1fea6f476f5f8d7eb7c9d4ca1c03094f16664

Sessiz Chevy resmi tanıtımı... Bu güzel bir video İç dış detaylı vermiş. Galeriye gitmeden izleyin. (meraklılarına öneririm)

http://www.dtunnel.com/index.php/1010110A/9ec2498c9bab9d07a75b3669cc1f2356cd3bc228182c844d1fea6f476f63ad6bd5fdafee172d2f5716664
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.