Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (346. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ebay de ücretsiz gönderi yapılanlar arasında güzel şeyler var..

http://shop.ebay.com/i.html?LH_FS=1&_nkw=chevrolet%20cruze&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m283

bu da shark anten.. ama ne diyolar anlaşılmıyor.. google bile çeviremedi
    http://www.doctc.com/bemarket/shop/index.php?pageurl=page_goodsdetail&uid=33613&part_code=174003000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezcans -- 25 Ocak 2010; 17:42:00 >
  • ***[Chevrolet Severlerin Bir Pazar Günü Macerası***

Sevgili Chevrolet Severler,

İzmir'de, Türkiye Chevrolet Kulübü olarak, 31 Ocak Pazar günü 13.00'da toplanıyoruz...

Buluşma Ve Hareket:
    Umarım havanın güzel olacağı Pazar günü, saat 13.00 da Balçova ÖZDİLEK alışveriş merkezinin otoparkında buluşuyoruz. (İzmir Dışından gelecek arkadaşlar adresi bilmiyorlarsa, benimle Balçova istikameti yolu üzerinde, KONAK'ta İzmir Büyük Şehir Belediyesi Karşısındaki Otobüs Duraklarında 12.30'da buluşabilir.)

Günün İlk Aktivitesi:
    Alışveriş Merkezinin Otoparkında araçlarımızla resimler çekildikten sonra, araçları uygun bir yere parkedip, sahildeki kapalı bir Çay behçesinde, denize karşı çaylarımızı içiyoruz. (Tüm Çaylar Chevrolet Kulübündendir :))

Yemek Ve Biraz Eğlence:
    Çaylarımızı içip, sohbetimizi gerçekleştirdikten sonra, 10 dakikalık mesafede olan, Balçova da yeni açılmış, BESTBUY alışveriş merkezine gidiyoruz. Bu merkeniz otoparkına araçlarımızı bırakıp, hemen yanında yer alan, PLANET Bowling salonuna geçiyoruz. Öğlen yemeklerimizi uygun fiyata yedikten sonra, ücretsiz Bowling hakkımızı kullanarak, Bowling oynuyoruz. (Öğlen yemeği yediğinizde Bowling ücretsiz olacaktır. Öğlen yemeği Menüsüde 12 TL'dir.)

Günün Sonu:
    Bowling'imizi de oynadıktan sonra, üye arkadaşların isteğiyle ya serbest zaman geçiriyoruz ya da ayrılıyoruz.

Veda Anı:
    İsteyen arkadaşlar Balçova noktasından bizden ayrılabilir ancak, İzmir dışından gelip yolu bilmeyen arkadaşlar isterlerse, Alsancağa kadar onlara eşlik ediyorum. Ve onlarıda uğurladıktan sonra, günümüz sona eriyor...

Bu bahsettiğim aktiviteler için, şuanda Pazar gününü bize ayıracak Chevrolet Severler:

*Burak DEMİRAL

*BaTuHaN

*TrueStar

*tgmrgrnr

*gencay35

*Serkan35M

*La Guerra

*taner11

*zarganadam

Sizde, güzel İzmir'de ki bu buluşmaya Chevrolet'e gönül vermiş biri olarak, katılmak istemez misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak DEMİRAL -- 25 Ocak 2010; 17:44:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkanterzi

quote:

Orijinalden alıntı: ybarutcu

Bu arada arkadaşlar servis beni yazılım için çağırdı. Yazılım atılmıştı dediğimde ise bu yazılımın fabrikadan yeni gönderildiğini söylediler. Bazı araçlarda aracın otomatik olarak taşıma moduna( ki bliyorsunuz bu modda araç kilitleniyor yani akü koruma modunda her şey devreden çıkıyor.) geçtiğini ve bunu engellemek amacıyla yazılım atılacağını söylediler. Pazartesi gününe randevu verdiler. Bilgisi olan arkadaş var mı bu konuda ?

Arkadaşım o yazılımı benim araca yüklediklerinde benim bazı özellikler gitti. Sende yükletmeden önce bir sor sonra yüklet.

Yazılım yüklenmeden önce sordum. Bilmiyoruz dediler.Servis görevlisi de bagajın içerden açılabildiğini gördü. Sonra yazılımı yüklettim. Aynen dediğin gibi bagaj içerden açılmaz oldu. GM İzmir'i aradım. Durumu anlattım. Serviste benim yanımda program sahibi Yaşar Bey arandı. Böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söyledi. Ama maalesef öyle dedik. Sonra ilk defa yazılım konusunda bir şikayet geri bildirimi aldıklarını söyledi. Daha önce kendilerine böyle bir problem iletilmemiş. Bende yazılım yükleten 2009 araçları sahiplerinin bu sıkıntıyı yaşadığını söyleyince forumumuzla alakalı sitenin adresini istedi. Ayrıca sizin yüklediğiniz 2010 model araçlara ait dedim. Yani gördüm arkadaşlar PC nin başındaydım. 2010 tıklanıyor direk.Sonuçta 2010 larda olmayan özellik bizden de gitmiş oluyor.(Bu arada isteseler bir yazılımla neler yüklerler neler)Ne olacak dedim. Macaristan daki fabrikaya rapor göndereceklermiş. Yeni bir yazılım için. O zamanda ya sadece 2009 model araçlar çağrılacak ya da 2010 larda da bu özellik olacak dedi. Tabi yazılım gelirse. Bu yüzden arkadaşlar sıkıntı ile ilgili GM İzmir i telefon yağmuruna tutalım.Özellikle 2009 modelli araç sahipleri bu özellik büyük bir rahatlıktı. Ayrıca elimizde var olan bir özellik geri alınmış oldu. Ben bu işin peşini bırakmayacağım. Ayrıca bazı arkadaşlar kontak kapatıldığında farlar sönmüyor demişti. Bende sönüyor nedenini sordum. Yazılım işlemi bittikten sonra "yetkili servis kurulum konfigürasyonunu yapmamıştır" dediler. Ayrıca bir şey daha soracam yazılımdan sonra config de "kapılar açıkken kil. önleme " diye bir modül var o ne demek? Ne anlatmak istiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybarutcu -- 25 Ocak 2010; 19:40:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezcans

ebay de ücretsiz gönderi yapılanlar arasında güzel şeyler var..

http://shop.ebay.com/i.html?LH_FS=1&_nkw=chevrolet%20cruze&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m283

http://www.doctc.com/bemarket/shop/index.php?pageurl=page_goodsdetail&uid=33613&part_code=174003000

Dostum ben ebay den şu an verdiğin linkte olmayan bir anahtarlık aldım. Hong Kong tan geldi. ücretsiz kargo idi. 10 TL ye anahtara yakışan süper metal anahtarlığım oldu. Gelmesi 1,5 ay sürdü.
  • metin dostum görüntüleri seyrettim, güzel olmuş da keşke deseydin çektiğini ona göre sürerdim, poz verirdik :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilkanterzi

quote:

Bu arada arkadaşlar servis beni yazılım için çağırdı. Yazılım atılmıştı dediğimde ise bu yazılımın fabrikadan yeni gönderildiğini söylediler. Bazı araçlarda aracın otomatik olarak taşıma moduna( ki bliyorsunuz bu modda araç kilitleniyor yani akü koruma modunda her şey devreden çıkıyor.) geçtiğini ve bunu engellemek amacıyla yazılım atılacağını söylediler. Pazartesi gününe randevu verdiler. Bilgisi olan arkadaş var mı bu konuda ?

Arkadaşım o yazılımı benim araca yüklediklerinde benim bazı özellikler gitti. Sende yükletmeden önce bir sor sonra yüklet.

Yazılım yüklenmeden önce sordum. Bilmiyoruz dediler.Servis görevlisi de bagajın içerden açılabildiğini gördü. Sonra yazılımı yüklettim. Aynen dediğin gibi bagaj içerden açılmaz oldu. GM İzmir'i aradım. Durumu anlattım. Serviste benim yanımda program sahibi Yaşar Bey arandı. Böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söyledi. Ama maalesef öyle dedik. Sonra ilk defa yazılım konusunda bir şikayet geri bildirimi aldıklarını söyledi. Daha önce kendilerine böyle bir problem iletilmemiş. Bende yazılım yükleten 2009 araçları sahiplerinin bu sıkıntıyı yaşadığını söyleyince forumumuzla alakalı sitenin adresini istedi. Ayrıca sizin yüklediğiniz 2010 model araçlara ait dedim. Yani gördüm arkadaşlar PC nin başındaydım. 2010 tıklanıyor direk.Sonuçta 2010 larda olmayan özellik bizden de gitmiş oluyor.(Bu arada isteseler bir yazılımla neler yüklerler neler)Ne olacak dedim. Macaristan daki fabrikaya rapor göndereceklermiş. Yeni bir yazılım için. O zamanda ya sadece 2009 model araçlar çağrılacak ya da 2010 larda da bu özellik olacak dedi. Tabi yazılım gelirse. Bu yüzden arkadaşlar sıkıntı ile ilgili GM İzmir i telefon yağmuruna tutalım.Özellikle 2009 modelli araç sahipleri bu özellik büyük bir rahatlıktı. Ayrıca elimizde var olan bir özellik geri alınmış oldu. Ben bu işin peşini bırakmayacağım. Ayrıca bazı arkadaşlar kontak kapatıldığında farlar sönmüyor demişti. Bende sönüyor nedenini sordum. Yazılım işlemi bittikten sonra "yetkili servis kurulum konfigürasyonunu yapmamıştır" dediler. Ayrıca bir şey daha soracam yazılımdan sonra config de "kapılar açıkken kil. önleme " diye bir modül var o ne demek? Ne anlatmak istiyor?

İşte geçenlerde anlatmak istediğim de buydu arkadaşlar. 2009 ve 2010 modellerin özellikleri eşitlenmiş oldu Gm tarafından.

Dostum "gecikmeli kapı kilitleme" gibilerinden de bir ayar çıkıyor mu sende? Bazı arkadaşlarımda ben dahil bu özellik çıkıyor menüde, yeni yazılımla. Fakat denemedim nasıl bir şey diye..
  • ilk gün 100tl lik benzin almıştım araç 230 km de ve ışık yandı
  • quote:

ebay de ücretsiz gönderi yapılanlar arasında güzel şeyler var..

Bu shark anten gerçekten güzel durur... getirtip montaj yaptıran kimse var mı aramızda ?
  • quote:

metin dostum görüntüleri seyrettim, güzel olmuş da keşke deseydin çektiğini ona göre sürerdim, poz verirdik :)

tezcan bey gerçi senin arac hep göründü enson ışıkta durdugumda çekmiş beni metin sagolsun..bu arada ışıklar sarı gibi diyor arkadas o çamur arkada sarı renge sebeb veriyor..
  • Kimden: orkay
    Kime: cemercemer
    Tarih: 25 Ocak 2010; 21:14:45
    Başlık: Avrupa Oto hk.

Merhaba,

Sanırım aracınızı benim gibi B.düzü Avrupa Oto'dan satın aldınız. Ara ara servise uğruyorum bu yazılım konusunda herhangi bir gelişme kaydedemedim. Siz gittiğinizde bu konuya hiç değindiniz mi?
    ilk bakım için 400 küsür TL. rakam talep ediyorlar, forumda bazı arkadaşlar 220TL gibi rakama bakım yaptırdılar. Farklı bir kullanıcıdan ortak bir servis hakkında değişik bir görüş alabilmek adına bu soruları yönelttim.
    Sanırım, Navi siparişi vermiştiniz, ürün elinize ulaştımı?

Teşekkürler...

cemercemer cruze 2010 LS manuel carbon siyah
    merhaba orkay

benim çekiş ve gaz yeme ile ilgili problemlerim vardı.
    avrupa oto ya gittim. araç tam 3 gün orada kaldı. deneme sürüşlerinde usta durumu kabul etti.izmirden teknik destek beklediklerini söylediler ve desteği de almışlar.
    sanırım yazılım yüklenmiş. bagaj içerden açılmıyor+kontak kapanınca ışıklar sönmüyor ha bire dıt dıt ikaz sesi geliyor.
    yazılımdan sonra performans ve çekiş arttı . 140 ta giderken motordan çok yüksek uğultular geliyordu kayboldu. yakıt bir miktar düştü. yüksek videsten frenle yavaşlayıp 2 veya 3 e düşüşte baya zor gaz yiyordu. o da geçti. şu anda 3000 deyim rodaj artık biti gibi birşey. rodaja yardımcı olsun diye 500 km den sonra 2.3.4.viteslerde 6000 motor saatine kadar bastım.
    şu anda küheylan gibi " ver gazı abi gideyim" diyor.

siteden bağzı arkadaşlar avrupa yakasında filo olarak adımızı kaydettiler. fil olarak görünürsek birçok fiyat ve servis avantajımız olacağı gerçek. listeye ben de yazıldım. geriye doğru sayfaları takip edersen bulacaksın. birlikte hareketin avantajı olur.

navi siparişim henüz gelmedi cuma postaya vereceklermiş. bekliyorum.
    selamlar
  • canavar sevenler bu 1 kaç saat içinde sizden yardım isticem. değerli görüşlerinize ihtiyacım var.

aracım beyaz plus canavar. yani yan çıtalar var. eşikj kromlarını alıyorum. bunun yanında bagaj çıtasını da almalı mıyım? önce beyazda göstermez kendini demiştim ama 1 sayfa önce gördüm yine ve kararsız kaldım. siz nedersiniz?
  • valla bizim metinde gri ye takmıstı gayet güzel durmus ki benim arac siyah ben takmadım benimkindede güzel durur dedi ben de alaca m inş.seninkinde de şık durur ama tercih meselesi bana kalırsa gene de sen bilirsin kapı eşikleri havası var sadece plastik üzerine olan olsa daha iyi olurdu amma bakalım...metin ve ben ışıklı kapı eşiklerinden taktırabiliriz
  • cidden ışıklı harika olurda 300 küsür veremem 1 kapı eşiği için. yani canavara alacağım 1 parça için 300 vermem demiyorum veririm de eşik için yani ne içindeyken nede dışındayken kullanabileceğim 1şey için vermek istemem. yoksa havası ayrı biliyorum. mavi neonlu yüksek ışıklı aralardan süzülen. (anlattıkça alasım geliyo veresim geliyo 300ü)
  • neyse ortak seen kromları al aracına yakısır benden sana tavsiye dedigim gibi...şık duru aracın
  • Herkese iyi akşamlar. Öncelikle yeni araç sahiplerine kazasız belesız güzel günler diliyorum. Yazılımla ilgili bende hemen düşüncelerimi aktarmak istiyorum. Aracım 2009 ls beyaz düz vites. İzmir Mercanlarda güncelleme yapıldı. Ayarlarda herhangi bir değişiklik olmadı. Bagaj kapağı içerden açılıyo. Yakıtla ilgili fazla km yapamadım, şimdilik aynı. Canavarım 2.600 kmde. Güncellemeden sonra çekişte artış var. 5500 devirde 205 km sürati rahatlıkla yaptı. Yol müsait olsaydı sanırım 6.400 devirde rahatlıkla 220 km görür. Ecotek motorlarının özellikle ilk yağ değişiminden sonra yakıtta düşüş, performansta artış olduğunu hem servis hemde kullanıcılar tarafından söylenmektedir. Bu arada soğuk kış günllerinde canavarlarınızı min. 5 dk. çalıştırmadan hareket ettirmeyiniz.
  • Burak kardeşim benide izmir buluşması listesine yazmayı unutma
  • daha beni yazılıma çağıran olmadı 5 ocakta almıştım aracı
  • manisher iyi akşamlar. arka bagaj çıtası ve eşikler bizim canavarlarda süper duruyor. Uygulanmış olarak izmir buluşmasında canlı görme fırsatım oldu. Ancak soğuk havada yapılan uygulamalar çok uzun vadeli değil. Çift taraflı bantlar yapışmıyor. Aksesuarcıların elinde siyah silikon ve sıcak hava tabancaları var. Yağmur olmayan bir günde yaptırırsan daha sağlıklı olur. Şimdiden hayırlı olsun.

• İyi akşamlar arkadaşlar...
    Kromda kalitenin ve güvenin tek adresi, ROBINHOOD

---------------- CRUZE -----------------
    Kapı kolu ( 4 kapı ): 60 lira
    Kapı eşiği ( 4 parça ): 40 lira
    Cam çıtası ( 6 parça ): 60 lira ( kelebek camları dahil )
    Bagaj çıtası : 70 lira

4 parça set fiyatı 200 lira
    Set için şu dakikadan sonra ki ilk siparişi veren arkadaşın kargo ücreti tarafıma aittir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruze 35

manisher iyi akşamlar. arka bagaj çıtası ve eşikler bizim canavarlarda süper duruyor. Uygulanmış olarak izmir buluşmasında canlı görme fırsatım oldu. Ancak soğuk havada yapılan uygulamalar çok uzun vadeli değil. Çift taraflı bantlar yapışmıyor. Aksesuarcıların elinde siyah silikon ve sıcak hava tabancaları var. Yağmur olmayan bir günde yaptırırsan daha sağlıklı olur. Şimdiden hayırlı olsun.

Aslında soğuk havanın ilk baştaki yapıştırma gücüne etkiis büyük bu nedenle ürünlerimizi
    uygulayacağınız sıcaklık en az 15 derece civarında olmalıdır.
    Alttaki maddeleri uyguladığınızda kesinlikle problem yaşamazsınız arkadaşlar.

<<< MONTAJ TALİMATI >>>
    1 - Kuru ortamda montaj yapınız.
    2 - Montaj sırasında ortam sıcaklığı 15 - 35 °C arasında olmalıdır. Ortam
    sıcaklığı 15°C altında ise yüzeyi saç kurutma makinesi v.b. ile
    ısıtarak montaj yapınız.
    3 - Yapıştırılacak parçanın bantlarını sökmeden önce montaj tatbikatı yapınız. Parçanın, sağ - sol, ön ve arka olup olmadığına dikkat ediniz.
    4 - Yapıştırılacak yüzeyi pamuklu bez ve kolonya veya alkol ile titizlikle temizleyiniz.
    Yapıştırılacak yüzeyi su, silikon, benzin, mazot gibi yağlı maddeler ile TEMİZLEMEYİNİZ.
    5 - Çift taraflı banda temas etmeyecek şekilde kısım kısım, özellikle
    köşelere, tabancayla silikon kullanabilirsiniz. Ürün üzerindeki çift taraflı
    bandın koruyucu yüzeyini sökünüz.
    6 - Yapıştırılacak yüzeye primer uyguladıktan sonra 5 dakika bekleyip
    yapıştırın.
    7 - Ürünü monte ediniz. Montaj işleminde, yumuşak bez veya parmak uçları
    ile ürün üzerinden sıvazlazlama ile oturtunuz. Parça üzerine 1 dakika süreli
    baskı uygulayınız.
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.