Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cam filmi taktıranlara 1 sorum olacaktı. arka cam filmi takılırken camdaki ledli şerit stop lambasını söktürüp mü taktınız yoksa etrafından dolanıp orayı şeffaf mı bıraktınız? ben söktürmekten yana değilim. 1 kere söküldümü sonra toz felan giriyo. gıcık oluyorum. ama söktürmeden orayıda boş geçersek boşluk çok büyük olur gıcık durur gibi geliyo. .çok arada kaldım. yardım edin arkadaşlar.

bu arada eşikler için kimi arıcaktım? telefon numarası verebilecek olan var mı?
  • Bahar geldiğinde bir aksilik olmazsa İzir buluşmalarına ben de gelebileceğim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisher

cam filmi taktıranlara 1 sorum olacaktı. arka cam filmi takılırken camdaki ledli şerit stop lambasını söktürüp mü taktınız yoksa etrafından dolanıp orayı şeffaf mı bıraktınız? ben söktürmekten yana değilim. 1 kere söküldümü sonra toz felan giriyo. gıcık oluyorum. ama söktürmeden orayıda boş geçersek boşluk çok büyük olur gıcık durur gibi geliyo. .çok arada kaldım. yardım edin arkadaşlar.

İstersenhttp://otokromaksesuar.tr.gg/ adresini,
    İstersenhttp://www.kermandisticaret.com/default.asp?x=8&k=2&kategori=148 adresini inceleyebilirsin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcanyilmazc

Biz mersindeyiz ama haberimiz bile olmadı. Aracımızda navi var diye mi çağrılmadık ne :) Beyaz Canavarımız olduğu için mi yoksa :)

abi senin adanaya gelecegini inan düşünmedik birdaha görüşecez inş.sende gelirsin senin aracın aramzda olmasını canıgönülden isteriz hakkaten...
  • quote:

cam filmi taktıranlara 1 sorum olacaktı. arka cam filmi takılırken camdaki ledli şerit stop lambasını söktürüp mü taktınız yoksa etrafından dolanıp orayı şeffaf mı bıraktınız? ben söktürmekten yana değilim. 1 kere söküldümü sonra toz felan giriyo. gıcık oluyorum. ama söktürmeden orayıda boş geçersek boşluk çok büyük olur gıcık durur gibi geliyo. .çok arada kaldım. yardım edin arkadaşlar.

kardes ben adana da söktürerek taktırdım öteki türlü hiç taktırma kötü durur işini bilen birisi varsa ona yaptır bu arada herhalde sen adanaya gelmedin..biz görüştük ortak eğer yolun düşerse gene görüşme ayarlarsak bekleriz...
  • ARKADAŞLAR BU DA BENİM, CRUZELARI ARKADAN ÇEKTİĞİM VİDEO İYİ SEYİRLER.. HADİ TEZCAN ÖZHAN UYUMA
    http://img522.imageshack.us/img522/959/1001910.mp4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meth01 -- 25 Ocak 2010; 8:36:56 >
  • valla ortak izleyebilirsem izleyecem işyerinden açmayabilir..
  • vay vay güzel kaçmısız...ancak hep tezcanın aracı çekmişin kardes önde ben oldugum için
  • dostum gelmeyi çok istedim ama 1 önceki sayfadada da yazdığım gibi mersine gidiş tarihim ertelendi. gelmeyi çok istedim. görüntüler çok güzel. 1 daha ki sefere gelmeyi çok isterim. umarım daha kalabalık güzel 1 organizasyon yaparız.
  • bir bilgi verecem fakat henüz doğrulatmadım... tayfunun açtığı facebook grubuna bir arakadaşın yazdığını aynen aktarıyorum...'Arkadaşlar cruze'a hız sabitleyici bu yıl geliyormuş ancak aksesuar şeklinde yani bu su anda cruze sahibi olan arkadaşlar için iyi bir haber bizlerde taktırabileceğiz bunu da direksiyonun sol tarafındaki plastik parça çıkartılarak veya sinyal kolu gibi bir ko üzerinden yapacaklarmış bilginize'http://www.facebook.com/group.php?v=wall&gid=98370260139
  • quote:

Orijinalden alıntı: /Y.EMRE\

bir bilgi verecem fakat henüz doğrulatmadım... tayfunun açtığı facebook grubuna bir arakadaşın yazdığını aynen aktarıyorum...'Arkadaşlar cruze'a hız sabitleyici bu yıl geliyormuş ancak aksesuar şeklinde yani bu su anda cruze sahibi olan arkadaşlar için iyi bir haber bizlerde taktırabileceğiz bunu da direksiyonun sol tarafındaki plastik parça çıkartılarak veya sinyal kolu gibi bir ko üzerinden yapacaklarmış bilginize'http://www.facebook.com/group.php?v=wall&gid=98370260139

ben sanmıyorum böyle birsey olacagını ama genede ümit etmek güzel..
  • iskenderun'da siyah 1 canavara çift egzoz yapmışlar. çok yakışmış. 1 de xenon var. harika. ama keşke o audi led'leri ön fara takmasaydı. benim gözüme hoş gözükmedi.
  • Mersin videosunda birşeye takıldım, frene bastığınızda yanan lambalar sarı gibi geldi bana, doğru mu
  • quote:

dostum gelmeyi çok istedim ama 1 önceki sayfadada da yazdığım gibi mersine gidiş tarihim ertelendi. gelmeyi çok istedim. görüntüler çok güzel. 1 daha ki sefere gelmeyi çok isterim. umarım daha kalabalık güzel 1 organizasyon yaparız.

anladım kardes neyse inş.bir dahaki sefere daha da kalabalık hale getirebiliriz inş..enaz 6-7 arac inş.yapacaz sende gelirsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: fadetoblack_01

quote:

Orijinalden alıntı: okayhan

kıskandım sizi yaw, keşke ben de mersinde olsaydım Allah muhabbetinizi bozmasın

valla eger gelirsen misafir ederiz seni okayhan kardes..güzeldi ancak yagmurlu hava işte.. araçları gören hemen egzoz olayına giriyordu hele ki 3 tanesi yanyana gelince millet sapıttı

mersine ilk gidisimde ins. Sizleride ziyaret edecegim

quote:

iskenderun'da siyah 1 canavara çift egzoz yapmışlar. çok yakışmış. 1 de xenon var. harika. ama keşke o audi led'leri ön fara takmasaydı. benim gözüme hoş gözükmedi.

Aynısından geçtiğimiz Kurban Bayramı' nda Mersin seyahatimde görmüştüm, herşey güzeldi fakat farlara takılan ledler görüntüyü bozmuştu bana göre...
  • günaydın arkadaşlar
    cevaplar için teşekkürler twindiablo ve okayhan.
    İkinci depoda ne kadar yakacak bakalım. gene aynı değerleri verirse antalyaya tayini çıkartmam farz oldu demektir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okayhan

Mersin videosunda birşeye takıldım, frene bastığınızda yanan lambalar sarı gibi geldi bana, doğru mu

Okayhan öncelikle düzeltelim mersin değil adana idi.. Aslında evet sarı çıkmış sanırım görüntüden çünkü objektifin önünde bir tane daha cam olunca algılayamadı heralde kırmızıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fadetoblack_01

vay vay güzel kaçmısız...ancak hep tezcanın aracı çekmişin kardes önde ben oldugum için

Trafiği zorlamak istemedim dostum kolay değil bir elinde foto bir elinde canavarın kalbi Ama niye ışıklarda bilerek yanına sokuldum yani
  • ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • Dakar rallisi'ne çıkmış bizim canavar
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.