Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22172218221922202221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazdığım mesaj neden görünmedi çok garip...
  • Uzun yıllar binmek için cruze 1.4 ltz sedan, 25000 km de, böyle bir arac 65 bine alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnevel92 kullanıcısına yanıt
    alınır, keyifle binilir.
    fiyatı 60.000 altı bulunursa.
    en yenisi 5 yaşında çünkü
    65 bin çok, şu piyasada bile 55 bini kesinlikle geçmemeli cruze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 7 Eylül 2018; 14:50:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Piyasalar almış başını gidiyor. 1.6 lara bile 50-60 bin arası fiyat istiyorlar.

60 binlere çıkıldığında farklı alternatifler değerlendirilmeli. Hele hele 65 bine kesinlikle cruze bakılmaz. Mis gibi insignialar var bu bütçede. Tamam cruze gayet güzel araç çok keyif aldım 6 sene boyunca kullanırken ama artık yüzü eskimeye başladı ve marka avrupada yok. Maksimum 55 bine kadar hala gayet mantıklı ve iyi bi tercih olacaktır ama dediğim gibi ben fazlasını vermezdim.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    dediğinize kısmen katılıyorum ama ekonominin durumu ortada. 4-5 ay öncesi için çok doğru.
    fiyatlar sürekli artıyor. 2. elde de artış oluyor. daha düşük özellikteki arabalarında fiyatı artıyor tabi.

Arabamın muadili 4-5 ay önce 52-53 bin tl idi. şimdi 60 bin tl'ye ilanlar görüyorum.
  • BennyGood B kullanıcısına yanıt
    Orası öyle piyasa çok yükseldi ama cruze'un marka dezavantajı var işte, ilerde durumu ne olur tam belli değil, şu ekonomik tabloda da parayı daha güvenilir bi araca bağlamak lazım diye düşünüyorum. 60-65 binden ilan açanlar aracını satabiliyor mu ona da bakmak lazım.

Ki dedim gibi 60-65 bine gayet güzel insignialar da var, cruze için en iyi bütçe 45-55 arası bana göre, bu bütçede daha iyi, temiz bi araç yok diyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamlıbaykuş35 -- 17 Eylül 2018; 20:7:50 >
  • Aliexpresten cam kaldirma modulu alacagim. Kargoyla birlikte 10 dolara geliyor. Turkiyeden benzer fiyata alan var mi?

Vehemo OBD araç araç cam kapı Sunroof açılış kapanış modülü sistemi için Chevrolet Cruze Buick araba aksesuarı

http://s.aliexpress.com/vaYfieia?fromSns=Copy to Clipboard

• uykr kullanıcısına yanıt
    Bende geçen sene Aliexpress'den almıştım. Toplam 12 TL'ye denk gelmişti. Tabii şuan ki kur fiyatları ortada. Ama şunu söyleyebilirim, çok işe yarıyor. Ben çok memnunum.
  • Bende 1.5 senedir kullanıyorum 1.6 Design Edition Plus Cruze ve çok memnunum. Yakın zamanda satacağım 1.4 düşünüyorum fakat kesinlikle 65 bin vermem. Alternatifi astra 1.4 Turbo o fiyatlarda çünkü. Yani pahalı açıkcası. 1.4 HB'ler 55'e bulunabiliyor. Sedanlar 60'dan başlıyor. Aklımda var ancak bu fiyatlara zor gibi
  • 2013 son kasa 117 beygir cruze en uygun gaz önerisi olan var mı acaba
  • Arkadaşlar merhabalar tekrar.

2011 1.6 benzinli otomatik aracımla ilgili iki konuda görüşlerinize ihtiyacım var. Araç 53 binde hiç lpg takılmamış sedan.

1) Araç son 5 6 gündür önceye göre daha fazla yakmaya başladı. Cruze motorunun müsrifliğiyle alakalı genel görüşten ayrı. Önce yakıt ibresinin hızlı şekilde boşa doğru indiğini fark ettim. Daha sonra her zaman iniş esnasında gazdan ayağımı çekip anlık tüketimin 0 olduğu yokuşta yaptığım testlerde 1.5 1.6 lt anlık tüketim olduğunu gördüm. Ani bazı hızlanmalarda max 20 25 anlık tüketim çıkarken şimdilerde 30 ve üstü oluyor.

2) Aracı aldığımdan beri ne zaman direksiyonu sola tam kırsam direksiyonu hemen sağa kırmaya başlar başlamaz sağ arkadan tak diye bi ses geliyor. Sürüşü hiç etkilemiyor ama kafamı rahatsız ediyor.

Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babıesrar82 -- 26 Eylül 2018; 9:39:2 >
  • Arkadaşlar yok mu tavsiyesi olan?
  • 2012 lt plus otomatik veya 2013 sport plus otomatik cruze düşünüyorum. en dolusu bu modeller mi oluyor? fiyat olarak piyasası nedir? yardımcı olan olursa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

Uzun yıllar binmek için cruze 1.4 ltz sedan, 25000 km de, böyle bir arac 65 bine alınır mı?
    65 bin çok .

55-56-57 vermeniz gereken helal tutardır. bu da km 25000 olduğundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joliva

65 bin çok .

55-56-57 vermeniz gereken helal tutardır. bu da km 25000 olduğundan.

Alıntıları Göster
    Vazgeçtim hocam cruze almaktan. İnsigna 1.6 turbo cosmo ya bakıyorum şu sıralar

• Otopark.com cruze testi yapmış,

https://www.youtube.com/watch?v=B5YmY_faP6k

Sinan'ın yorumu, "araç beni şaşırttı, bu kadar iyi bi araç beklemiyordum."

Yani etraftaki karalama yorumları falan okuyup, ilk defa cruze kullanan birinin veriği doğal tepki.
  • merhaba 2012 model chevrolet cruze sport plus aracım var ve 60 bin km'de şuan. acaba triger değişmesi gerekiyor mu? triger kac km de değişir? ve son olarak cruze da triger kayışı mı yoksa triger zinciri mi var

• 
Sayfa: önceki 22172218221922202221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.