Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel araba pişman olmazsın. Satarken de rahatlıkla satarsın. Fiyatı düzgün verdikten sonra her araba satılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 2011 desing edition plus var. 29/12/2016 günü 37.500'e aldım. Şubatta ilana çıkardım. Aynı hafta içinde 39.250 verdiler vermedim. Sen hesap et artık. Ben çok memnunum araçtan. Şu sıralar opelin satışının ardından acaba gm yeniden TÜRKİYE pazarına mı girecek iddiaları var. O yüzden iyi bir tercih olur bence cruze.
  • Arkadaşlar merhaba. Bir 2012 cruze 1.6hb sport plus alma gibi niyetim var. Daha doğrusu bi yakınım paraya sıkıştı arabası yabana gitsin istemiyor. 31bin tl ye bırakıcak. Fiyat sahibinden e göre çok uygun ancak malum konular yüzünden içim bir türlü el vermiyor. Arabanın görüntüsünü duruşunu çok beğeniyorum. Ancak bi kaç sefer bindim ve performansından çok da memnun kalmadım. Arabada boya değişen falan yok. İki ay önce de 8bin tllik ağır bakımlarının hepsi yapıldı. Tüpte sorun vardı onu da bakımda yaptılar. Ne düşünürsünüz, sizce almalı mıyım? Birer cruze kullanıcısı olduğunuz için görüşleriniz benim için önemli. Şimdiden teşekkürler.

• iaaynaci kullanıcısına yanıt
    hocam peki kronik bir problem yaşadınız mı? LPG lilerde sübap meselesi meşhur malum
  • BALCY kullanıcısına yanıt
    Araba düzgünse bu paraya süper fiyat. 2012 model c segment arabaya 31 tl bedava sayılır.

• Yok hocam ben yaşamadım. Yaşayanına da gerçekte rast gelmedim. Hep forumlarda, sitelerde var diye yazılıyor ama benim birkaç arkadaşım nice km yaptılar öyle bir sorun yaşamadılar. Gerçi benimki çelik sübaplı ama dediğim gibi hiç denk gelmedi. *BALCY hocam eğer sen almayacaksan ben alayım eve hanım kullanır. Fiyatı cidden iyi emsallere göre. Hele ki gerçek sport plussa ve kaza, darbe, boya vs. yoksa. Bence arkana bakmadan al. 2 hafta önce kardeşime sport plus full orjinal, hakkaten garaj arabası aldık my link ekranlı 39.000'e. Sen hesap et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BALCY

Arkadaşlar merhaba. Bir 2012 cruze 1.6hb sport plus alma gibi niyetim var. Daha doğrusu bi yakınım paraya sıkıştı arabası yabana gitsin istemiyor. 31bin tl ye bırakıcak. Fiyat sahibinden e göre çok uygun ancak malum konular yüzünden içim bir türlü el vermiyor. Arabanın görüntüsünü duruşunu çok beğeniyorum. Ancak bi kaç sefer bindim ve performansından çok da memnun kalmadım. Arabada boya değişen falan yok. İki ay önce de 8bin tllik ağır bakımlarının hepsi yapıldı. Tüpte sorun vardı onu da bakımda yaptılar. Ne düşünürsünüz, sizce almalı mıyım? Birer cruze kullanıcısı olduğunuz için görüşleriniz benim için önemli. Şimdiden teşekkürler.

8.000TL lik ağır(!) bakım nedir?
  • BennyGood B kullanıcısına yanıt
    evet o da güzel, bende geçen baya araştırdım, falken, kumho, starmax alınabilir. fiyatları da dediğin gibi 250 civarında hepsinin
    İnternetten alınsa bi sıkıntı olur mu acaba, şimdiye kadar gidip hep lastikçilerden aldım
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    hocam benim 2. cruze aracım, ilk arabamda subap sorunu vardı, subap değişince bi sıkıntı kalmamıştı, şu an 2012 sport pluse biniyorum bi sıkıntısı yok. Nacizane görüşüm araba temizse bu fiyatlara cruze kadar donanımlı , sağlam ve fiyakalı araba yok
    hocam siz bile uyguna almışsınız 2012 sport plus aracı 3 ay önce 39.500 e, tabiri caizse havada kapıp aldım!!
  • Evet hocam. Nasip oldu. Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah.

amin , cümlemize inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Arkadaşlar merhaba. Bir 2012 cruze 1.6hb sport plus alma gibi niyetim var. Daha doğrusu bi yakınım paraya sıkıştı arabası yabana gitsin istemiyor. 31bin tl ye bırakıcak. Fiyat sahibinden e göre çok uygun ancak malum konular yüzünden içim bir türlü el vermiyor. Arabanın görüntüsünü duruşunu çok beğeniyorum. Ancak bi kaç sefer bindim ve performansından çok da memnun kalmadım. Arabada boya değişen falan yok. İki ay önce de 8bin tllik ağır bakımlarının hepsi yapıldı. Tüpte sorun vardı onu da bakımda yaptılar. Ne düşünürsünüz, sizce almalı mıyım? Birer cruze kullanıcısı olduğunuz için görüşleriniz benim için önemli. Şimdiden teşekkürler.

8.000 TL'lik bakım nedir hakikaten? Böyle boş uydurmalara inanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesur_yurek444

evet o da güzel, bende geçen baya araştırdım, falken, kumho, starmax alınabilir. fiyatları da dediğin gibi 250 civarında hepsinin
    İnternetten alınsa bi sıkıntı olur mu acaba, şimdiye kadar gidip hep lastikçilerden aldım

hocam Petlas/Hankook/Toyo eski Anadolu yakası satış sorumlusuyum...
    Lastikleriniz aracınızın fren balatası ile aynı hayati ehemmiyete sahip olduğu ve yerküre ile aracınızın temas ettiği tek nokta. fiyattan, markadan çok markanın modeline ve test sonuçlarına bakarak almanızı öneririm. pirelli, michelin in güzel lastikleri olduğu gibi parasını hiç hak etmeyen ürünleri de mevcut. Petlas ve starmaxx %100 aynı lastik hamur ve desenleri ile çıkıyor. ancak yine sahipleri Almanya da yaşayan Türkler olan Syron markasına da bakmanızı öneririm. race 1 genel olarak başarılı bir üründür. hatta dün akşam n11 de syron un kışlıkları 150 tl gibi bir fiyata satılıyordu. ben kışlıkları ilk baharda, yazlıkları son baharda alıyorum. lastik başına en az 50 tl kar ediyorum ki sezonu dışında almak çok mentıklıdır. şu anda aracımda continental PC5 var yani oem olarak takılan ürün ve çok dar virajlarda nazaran yüksek hızlarda çok iyi performans verdi. ancak kışlıklarım tr777 marka ve tanesini 125 tl ye aldım. alırken ise biraz araştırdım ve gördüm ki kanada ve rusyanın en çok satan lastiği. Pendik/Kurtköy de tam olarak dağın en başında oturuyorum. 3 kuruşluk bu lastikle (bakın burası çok önemli) 40-45 derece eğimli kar yığını yolda tepeye çıkabilen tek araç benim aveom oldu.

yani... markalara kafanızı çok takmayın, test ve yorumlar üzerinden gidin derim. eğer kardeş tavsiyesi isterseniz bu linkten almak istediğiniz lastiklerin yorumlarına göz atın derim.http://www.tyrereviews.co.uk/

sorularınız olursa özelden sorabilirsiniz. burayı da çok meşgul etmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

kardeşim selamlar...

Cruze hatchback ve sedan arka difüzörleri aynı mıdır? bilginiz, fikriniz, tecrübeniz var mı acaba? hatchback için difüzör arıyorum ancak bulamıyorum...
  • muhamnet kullanıcısına yanıt
    HB/NB arka tamponları şekli farklı olduğu için NB olan HB'e uymayacaktır. Komple body kit var, tampon eteği alınabilir ama pek güzel duran aksesuarlar değil.

• muhamnet kullanıcısına yanıt
    aynen hocam sana katılıyorum, yani millet ne kullanıyo tavsiyesi nedir onun için foruma yazdım, ben sadece fiyat araştırması yaptım, arkadaşlardan gelecek yorum ve tavsiyeler ışığında bi karar vericem. Zaten 3-4 yılda bir lastik alıyoruz, sürekli alınan bişi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesur_yurek444

aynen hocam sana katılıyorum, yani millet ne kullanıyo tavsiyesi nedir onun için foruma yazdım, ben sadece fiyat araştırması yaptım, arkadaşlardan gelecek yorum ve tavsiyeler ışığında bi karar vericem. Zaten 3-4 yılda bir lastik alıyoruz, sürekli alınan bişi değil

Lastik işinin içinde olan arkadaşlar daha iyi bilirler tabii ki, ama şunu diyebilirim ki Starmaxx kullanıyorum ve herhangi bir şikayetim yok. Daha önceleri Jinyu almıştık. Çok iyi olduğunu söyleyemeyeceğim. Çabuk sertleşti ve balans ayarlamak çok zordu.
  • erAn_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar. Bende bugün 2012 sedan sport plus la aranıza katıldım.https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-chevrolet-cruze-1-6-sport-plus/bayandan-memurdan-temiz-cruze/6601682 Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabahtanerken

Merhaba arkadaşlar. Bende bugün 2012 sedan sport plus la aranıza katıldım.https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-chevrolet-cruze-1-6-sport-plus/bayandan-memurdan-temiz-cruze/6601682 Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    Km'si normal, araç düzgün duruyor, 2012 olmasına rağmen makyajlı ve sport kasa olması avantaj.

Bu araçlar da güneş yanığı ilk defa duyuyorum -ki bu yaşta pek normal de değil, büyük ihtimal sol darbeden hasar almıştır o yüzden boyanmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.