Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (2018. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 1.6 2013 sport cruze 38.000 kmde 38k fiyat istiyor kaza boya tramer kaydı yok nasil fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde yazmıştım. Aracımın merkezi kilit problemi vardı. Farları yakıyor, bagajı açıp/kapatıyor ama kapıları açıp kapatmıyordu.

Bir kaç yere gösterdim. Hepsi araç kalması lazım diye söylediler. Zamanım olmadığı ve araca ihtiyacım olduğu için bırakamadım. BCM ünitesinden şüpheleniyordum. Ucuz bi parça da değil. Şoför kapısından da kaynaklanabileceğini söylediler.

Aradan 2 hafta falan zaman geçtikten sonra kendiliğinden düzeldi. Yaklaşık 3 haftadır bu sorunu tekrarlamıyor. Bilgi amaçlı yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root16 -- 10 Ocak 2016; 23:09:35 >
  • cruze arayışım tüm hızıyla devam ediyor,

şu ilandaki ile ciddi düşünüyorum :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-triptonic-cruze-246619120/detay
  • Arkadaşlar, vites boştayken gaz verince bir titreme oluyor araçta. Öyle ki aracın kasasına veriyor titremeyi. Motor soğuk ya da sıcak farketmiyor. Rolantide yok sadece gaz verince oluyor. Aklıma motor takozları geliyor ama başka neden olabilir ki?

• ivangennaro İ kullanıcısına yanıt
    Araci herhalde garajda unutmus :) Hem kilometresi hemde fiyati uygun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

aracı aralık sonu 2013te almıştım.Trafik kaydı ocak 2014te yapılmıştı.
    Araç 2. yılını doldurdu.Bakıma götürmem lazım ama sigorta kasko vergi vs. gider çok oldu bu ay.
    Ne kadar öteleyebilirim garantisinin bozulmaması için. Ocak sonuna kadar bekletebilirmiyim servise götürmeden.

Ben her zaman 1 ay geç girerdim, sorun çıkmadı.
  • Eger denildigi gibi hasar kaza boya yok ise cok iyi fiyat.

Hatta sedan ise kacirma derim ama hb olsa da fiyat gayet uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Araci herhalde garajda unutmus :) Hem kilometresi hemde fiyati uygun

Bu yaşa göre km'si çok iyi, birde DE yada Plus olsaymış tadından yenmezmiş.
  • sedan, sağ kapıların bir tanesi sürtmeden dolayı boyalı.

şu an ikinci sahibinde ilk sahibi 70 yaşın üzerindeymiş pek kullanmamış.

tek sıkıntısı hiç kullanılmadığı için kış lastiği vs yok, hemen lastik almam lazım, lpg de yok haliyle ama bu avantaj olarak da kabul edilebilir :)

beyaz istiyordum ama böyle bir araç da bir daha denk düşmez heralde.

tabi bu şartlar altında kasımdan beri satışta olması da ayrı bir soru işareti
  • quote:

Eger denildigi gibi hasar kaza boya yok ise cok iyi fiyat.

Hatta sedan ise kacirma derim ama hb olsa da fiyat gayet uygun

hocam aracı size mesaj olarak linkini atıyorum
  • quote:

quote:

Araç 2. yılını doldurdu.Bakıma götürmem lazım ama sigorta kasko vergi vs. gider çok oldu bu ay.
    Ne kadar öteleyebilirim garantisinin bozulmaması için. Ocak sonuna kadar bekletebilirmiyim servise götürmeden.

Bende benzer durumdayim, bende ocagin sonuna kadar otelemeyi dusunuyorum. Sanirim 1 ay icinde yaptirinca sorun cikmaz. Onemli olan yetkili servisin 600-700 arasi meblagi bizden almasi, ha 1 ay erken almislar yada 1 ay gec almislar, onlar bizden alacaklari paraya bakiyorlar.

servisle konuşup fiyat aldınız mı? Pazarlık yapınca %10 düşüyorlar.
    2. yıl / 30.000 Km için yakın dönemde işlem yapan oldu mu?
  • realgs kullanıcısına yanıt
    Pazarlik yapmadim ama tahmin ettigim fiyat bandi belirttigim aralikta olacak diye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

Arkadaslar 1.6 2013 sport cruze 38.000 kmde 38k fiyat istiyor kaza boya tramer kaydı yok nasil fiyat

iyi fiyat. sanırım plus değil ama bu kmde 2013 araç için oldukça iyi. geçen yıl bu zamanlar 2013.5 almıştım ve çokta memnunum.. fiyatlar 41 civarıydı.
    sunroof da varsa benim görüşüm maddi imkanlar çerçevesinde alın..
  • quote:

quote:

quote:

Bende benzer durumdayim, bende ocagin sonuna kadar otelemeyi dusunuyorum. Sanirim 1 ay icinde yaptirinca sorun cikmaz. Onemli olan yetkili servisin 600-700 arasi meblagi bizden almasi, ha 1 ay erken almislar yada 1 ay gec almislar, onlar bizden alacaklari paraya bakiyorlar.

servisle konuşup fiyat aldınız mı? Pazarlık yapınca %10 düşüyorlar.
    2. yıl / 30.000 Km için yakın dönemde işlem yapan oldu mu?

3 hafta önce 30000 bakımı için opel özkaymağa gittim. 590 tl (genel bakım + bujiler + fren hidroliği + antifiriz)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: streptokokk

quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

Arkadaslar 1.6 2013 sport cruze 38.000 kmde 38k fiyat istiyor kaza boya tramer kaydı yok nasil fiyat

iyi fiyat. sanırım plus değil ama bu kmde 2013 araç için oldukça iyi. geçen yıl bu zamanlar 2013.5 almıştım ve çokta memnunum.. fiyatlar 41 civarıydı.
    sunroof da varsa benim görüşüm maddi imkanlar çerçevesinde alın..

Maalesef hocam sanroof yok araçta

• Arkadaşlar şuna bir el atın.

Aracım 2010 model Cruze. 33.000 km'de, Landirenzo LPG'li. Ayrıca Pecochip takılı.
    Bir süredir şöyle bir sorunum var. Aracı 1. viteste normal kaldırırken böyle yalpalama gibi bir sallantı oluyor. Hani öyle tekleme gibi bir titreme değil. Araba sallanıyor gibi. Öyle ki dün yanıma oturan arkadaşım bile hissetti. Umarım anlatabilmişimdir. Çekiş kaybı vesaire yok. Yalnızca böyle bir sallantı.
    Ayrıca araba boşta el freni çekik dururken gaz verdiğimde kasaya sarsıntı veriyor. Yani hissedilir derecede.

Tüm bunları bir araya getirince motor takozlarından şüpheleniyorum. Başka sitelerde bobinden olma ihtimalinden bahsedilmiş ama bunun dışında ateşleme arızasına yönelik bir sıkıntı hissetmedim.

Yorumlarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-inci-auto-dan-2012-chevrolet-cruze-2.0d-lt-163ps-90.000km-de-246427127/detay/

Kararsızlıklar kararsızlıklar. Giulietta ile bunun arasında gidip geliyoruz.

O arabanın içini kırmızı yapmak nasıl bir zevkin ürünüdür?
  • erAn_ kullanıcısına yanıt
    Aynen, o olmasa kafama iyice oturmuştuda baktıkça sinirleniyorum bende.
  • erAn_ kullanıcısına yanıt
    Yüksek hızda sarsıntı, titreşim hissedilmiyorsa takozda bir gevşeme veya arıza olabilir. Sorun tespitine basit olandan denemeye başlamak mantıklı olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.