Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.103
Cevap
163
Favori
3.528.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Cok begendigim ve almayi dusundugum bir arac

aynen
  • merhabalar,
    Arka koltuk üzerinde izmarit yanığı oluştu. Sadece oturulan kılıfı değiştirme imkanımız var mıdır, varsa fiyat hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.
  • *Çift mesaj, düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starrk35 -- 8 Ağustos 2011; 11:52:02 >
  • Sigara yanığı gibi hasarları mini onarım`dan yaptırabilirsiniz..
  • Döeşeme mi değişiyor yoksa üzerine macun ile kapatma mı uyguluyorlar ? Çünkü ben hiç birşekilde iz leke görünsün istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

quote:

Orijinalden alıntı: metinogretmen

quote:

Orijinalden alıntı: joliva

quote:

Orijinalden alıntı: metinogretmen

İyi akşamlar gençler...

Sizede iyi akşamlar hocam.... Soruları sınıfta genelde hocalar sorar ..... Buyrun cruze hakkında sorularınızı alalım ........

Ne demek arkadaşlar...
    Sadece şu amblem işi pek çok arkadaşta hala kafa karıştırıyor..
    Acaba amblem değişemez mi?
    Diye soruyorlar..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/TIGRIS-2-0-Trunk-Emblem-CHEVY-CRUZE-2009-2010-2011-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem1c1d842b7bQQitemZ120754285435QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Hocam bu linkteki örnekte görüldüğü üzere farklı uygulamalar yapılabilir..
    Hatta ön ızgara ile komple bir değişiklik ile logo iptali bile sözkonusudur..Yada sadece logo..Tercih sizin..

Tam paanther'e göre bir logo olmuş.
  • Evet güzel görünüyor tamda ismine göre valla..
    Düşünsün bakalım isterse 7-10 gün içerisinde elinde olur..
  • Bu arada serhatfuat`tan bi haber yok şu saatte kadar..
    Akşam buluşacakmıyız, gelecekmi gelmeyecekmi birşey söylemedi..
    Boşu boşuna gidip de beklemeyelim oralarda..Birde joliva`da gelecek..O`nuda bekletmeyelim boştan yere..
    Serhattan haber gelseydi sıkıntı olmazdı da..Bakalım akşama kadar bekleriz..Haber gelmeyecek olursada joliva`da boşuna gelmemiş olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbasci06 -- 8 Ağustos 2011; 12:51:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

Bu arada serhatfuat`tan bi haber yok şu saatte kadar..
    Akşam buluşacakmıyız, gelecekmi gelmeyecekmi birşey söylemedi..
    Boşu boşuna gidip de beklemeyelim oralarda..Birde joliva`da gelecek..O`nuda bekletmeyelim boştan yere..
    Serhattan haber gelseydi sıkıntı olmazdı da..Bakalım akşama kadar bekleriz..Haber gelmeyecek olursada joliva`da boşuna gelmemiş olur..

serhatfuat: Foruma son giriş 7 Ağustos 2011; 21:35:27

Muhtemelen yazılanları okumamıştır.
  • ahh firuze ah yaktın beni
    içi beni yakar dışı milleti
  • Era mı bugün itibari ile teslim ettim , yeni gelin aldım , çarşamba duvaklı geliyor kısmetse.. Hayırlısı artık.

Allah herkese güzel günler nasip eder inş vb...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Letherin

Döeşeme mi değişiyor yoksa üzerine macun ile kapatma mı uyguluyorlar ? Çünkü ben hiç birşekilde iz leke görünsün istemiyorum.

duyduğum kadarı ile sorunlu bölgedeki yanık kenarları makasla alıp, kılıfı kasnak gibi birşeye geçirip uygun iplikle örüyorlar.
    ama %100 eski haline geleceğini sanmam, çok iyi usta bile olsa mutlaka belli olur...

bir arkadaşın evindeki koltuk için uğraşmıştık ama yinede belli olacağı için, yanık yerin altına döşemecide parça koydurup aynı renk
    iplikle zigzag attırıp eve getirmiştik... oldu mu!... OLMADI!!!... ama yapabilecek fazla bişey de yoktu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Era mı bugün itibari ile teslim ettim , yeni gelin aldım , çarşamba duvaklı geliyor kısmetse.. Hayırlısı artık.

inşallah........

tekrar hayırlı olsun.
    herkese güzel günlerde, kazasız belasız kullanmak nasip olsun...
  • Anlaşılan komple koltuk döşemesini değiştirmem gerekecek.
  • fiyat olarak pahalı olabilir... ve tekrar aynı risk oluşabilir...
    aslında kumaş bulunabilse o bölgeyi döşemeci rahatlıkla değiştirir, sorunu çözer ama kumaşı bulmak sorun.

ek... kazalı araçlardan çıkma döşeme kılıfı bulunabilir mi!...olabilir mi!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 8 Ağustos 2011; 14:46:31 >
  • Ankarada olup ta Yıldız Sanayi Sitesini bilmeyen yoktur..
    Çıkıp bi gelsinler bakalım..
    Hurdaya çıkan cruze mutlaka vardır..
    Paanther`in dediği gibi bu daha mantıklı ve uğraştırmaz en azından..
  • Maalesef izmirdeyim :(
    Bakıyorum da koltuklarımızın oturduğumuz kısımları zaten küçük parçaların birleşiminden oluşuyor. yani 20-30 cm karelik bir kumaş iş görür aslında.
  • Ozaman sizde izmirin sanayi sitesine gidin..
    Hurda araç yada hurdalardan çıkan parçaları satan yerleri bi dolaşın..
    Mutlaka çıkar karşınıza..
  • Bu arada serhatfuat kardeşimizden hala bir ses çıkmadığından bu akşam yapılması planlanan test sürüşünü ailecek başka bir program yapmamdan dolayı iptal etmek durumundayım..Haber gelseydi bu arkadaştan bu saatte kadar hiç bir problem yoktu..Haber vermeyince bende kendime göre plan yapmak zorunda kaldım..
    Kusura bakmasın lütfen..
    Sağlıcakla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Era mı bugün itibari ile teslim ettim , yeni gelin aldım , çarşamba duvaklı geliyor kısmetse.. Hayırlısı artık.

Hayırlı olsun, size de yeni "gelininizle" güzel günler dilerim...
  • 
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.