Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10981099110011011102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanmıyorum öyle birşey diyeceğini. Bu kadar paylaşıma önem veren bir arkadaş buna da izin verir sanırım. Benimki de biraz yüzsüzlük oluyor, ama sadece tahmini konuşuyorum. Tabii ki kararı kendisi verir. İzin vermese de anlayışla karşılamak gerekir.
  • Hafta içi saat 18:00`dan sonra müsaitim..Malum hala çalışmaya devam ediyoruz..
    Haftaya yıllık izne ayrılıyorum..Sanırım bayramdan sonra dönecem Ankara`ya..
    Hazır teleflex gfı ve sprintbooster`da varken aracımda sizin için eşsiz bir deneyim olacağına eminim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbasci06 -- 7 Ağustos 2011; 22:23:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

Hafta içi saat 18:00`dan sonra müsaitim..Malum hala çalışmaya devam ediyoruz..
    Haftaya yıllık izne ayrılıyorum..Sanırım bayramdan sonra dönecem Ankara`ya..
    Hazır teleflex gfı ve sprintbooster`da varken aracımda sizin için eşsiz bir deneyim olacağına eminim..

Beni yanıltmadığın için teşekkürler. paanther'in de daha önce belirttiği gibi: "Kimse kimseyi kimseye anlatmaya çalışmasın."

Burada az çok herkes kimin ne olduğunu biliyor.
  • Hocam nedemek rica ederim lütfen..
    Bi kardeşimiz,dostumuz bişey rica etmiş..
    Lafı bile olmaz..
    Yarın akşam herhangi bi sıkıntı yok saat 18:00-18:15 gibi Reis`in önünde buluşuruz..
    Kendisi içinde uygunsa tabi..
  • İyi akşamlar arkadaşlar bende sabırsızlık ile cruzemi bekliyorum, şu sprint booster i anladımda WTCC yide biri bana pm den anlatsa, forumda alenen paylaşım olmuyor herhalde.
  • WTCC demek "world touring car championship" demektir..
    FIA tarafindan organize edilen dunya binek otomobil sampiyonasi anlamına gelmektedir.
    Aracın gerek mekanik, gerek motor gerekse kaporta üzerinde yapılan sportif anlamdaki değişiklik..
    Çokda özel aman aman gizlilik gerektiren bir olay değil yani..
    Arabana gidip bodykit taktır, chip uygulaması yap..Al sana WTCC..
  • İyi akşamlar gençler...
  • Sizede hocam..Hoşgeldiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinogretmen

İyi akşamlar gençler...

Sizede iyi akşamlar hocam.... Soruları sınıfta genelde hocalar sorar ..... Buyrun cruze hakkında sorularınızı alalım ........
  • quote:

Orijinalden alıntı: joliva

quote:

İyi akşamlar gençler...

Sizede iyi akşamlar hocam.... Soruları sınıfta genelde hocalar sorar ..... Buyrun cruze hakkında sorularınızı alalım ........

Ne demek arkadaşlar...
    Sadece şu amblem işi pek çok arkadaşta hala kafa karıştırıyor..
    Acaba amblem değişemez mi?
    Diye soruyorlar..

• quote:

WTCC demek "world touring car championship" demektir..
    FIA tarafindan organize edilen dunya binek otomobil sampiyonasi anlamına gelmektedir.
    Aracın gerek mekanik, gerek motor gerekse kaporta üzerinde yapılan sportif anlamdaki değişiklik..
    Çokda özel aman aman gizlilik gerektiren bir olay değil yani..
    Arabana gidip bodykit taktır, chip uygulaması yap..Al sana WTCC..

Sağolasın bilgilendirmen için Teşekkür ederim kardeşim.
  • Rica ederim nedemek..
  • quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar gençler...

Ne demek arkadaşlar...
    Diye soruyorlar..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/TIGRIS-2-0-Trunk-Emblem-CHEVY-CRUZE-2009-2010-2011-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem1c1d842b7bQQitemZ120754285435QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Hocam bu linkteki örnekte görüldüğü üzere farklı uygulamalar yapılabilir..
    Hatta ön ızgara ile komple bir değişiklik ile logo iptali bile sözkonusudur..Yada sadece logo..Tercih sizin..
  • 1967 Chevrolet Corvette 427/435HP

Bu canavarın şu anki satış fiatı 600.000 $

[simage][a href=http://goo.gl/mc9cY][img src=http://b1108.hizliresim.com/11/8/7/15200.jpg][/a][/simage]
  • Elalem uzay aracıyla gidip ay yüzeyinde mangal yakıyor,, kraterlere balıklama atlıyor eğleniyor geliyor... Bizim takılıp kaldığımız noktada bu işte ??????

Herkese iyigeceler ,,,, benden bu kadar
  • Konu açılmışken...
    Malum sitelere bakınca Amerika ve Avrupadaki insanlar,hatta komşu arap ülkesindeki
    insanlar bile az bir para ile ne kadar kaliteli arabalara biniyor değil mi?
  • Ah bu vergilerin gözü kör olsun hocam..
  • quote:

Ah bu vergilerin gözü kör olsun hocam..

• Cok begendigim ve almayi dusundugum bir arac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

İyi akşamlar gençler...

Ne demek arkadaşlar...
    Diye soruyorlar..

http://www.superichmotors.com/front/php/product.php?product_no=1619&main_cate_no=138&display_group=1

şöyle yapmakta mümkün...bunun için o ızgaraya uygun tamponda beraber gerekli.
    ama yurdumun ustası onuda birşekilde kalıbına uydurur.
  • 
Sayfa: önceki 10981099110011011102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.