Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1093. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.103
Cevap
163
Favori
3.528.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anvial arac manuel ise debriyaja basarak çalıştırabilirsin oto.viteslarde ise frene basarak çalışır..sende zaten vitese takınca çalışıyor demişsin..aracın özelliginden kaynaklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fadetoblack_01

anvial arac manuel ise debriyaja basarak çalıştırabilirsin oto.viteslarde ise frene basarak çalışır..sende zaten vitese takınca çalışıyor demişsin..aracın özelliginden kaynaklı...

Debriyaja basmadan çalıştırdıgımda oluyor.Şimdi hangisi dogru debriyaja basmak mı basmamak mı
  • 1. resim şu an türkeye piyasasında 3-5 kişinin taktırdığı bixenon tip farlar,, yalnız bu modelde ledli şerit benim pek hoşuma gitmiyor

2. ve 3. resimde ilk tipten vazgeçip farklı bir modele geçiş yapan bir cruze'ın farı görülüyor,, bunda ledli şerit yerine neon şerit gündüz farı farklılığı bence iyi olmuş

4. resimde arka plana yerleşmiş çoklu led şerit yine güzel olmuş

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • farlar yakıyor usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: joliva

1. resim şu an türkeye piyasasında 3-5 kişinin taktırdığı bixenon tip farlar,, yalnız bu modelde ledli şerit benim pek hoşuma gitmiyor

2. ve 3. resimde ilk tipten vazgeçip farklı bir modele geçiş yapan bir cruze'ın farı görülüyor,, bunda ledli şerit yerine neon şerit gündüz farı farklılığı bence iyi olmuş

4. resimde arka plana yerleşmiş çoklu led şerit yine güzel olmuş

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Hakikaten farlar aracın bakışlarını ayrı bir hava ve sert bir imaj katmış..
    Son resimdeki çok farklı göstermiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Zaten resimi yakınlaştırdığınızda 12.0 Lt değil , 120 Km olarak bir bilgi var. Yani depodaki yakıt ile gidilecek Km yi gösteriyor sanırım...
    Depodaki benzin çeyrek deponun üzerinde olmasına rağmen depodaki yakıt ile 120 Km gidersin diyorsa , varın siz düşünün ortalama tüketimin kaç litreleri göstereceğini...

hAYIR ORADA KAÇ KM YOL GİTTİGİNİ GÖSTERİOR ÇOK ZEKİİSİNİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: medistor

quote:

Orijinalden alıntı: multesku

quote:

quote:

arkadaslar bu şekilde bir kaza geçirdim allahtan da bu araba vardıkı altımda burnum bile kanamadı ne olur perte cıkar mı

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

diğer bi foto da çarpan araçtan

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

Arkadaşım büyük geçmiş olsun, Allah kazalardan belalardan korusun hepimizi. ,

Geçenlerde bahsetmiştim, bende 2 temmuz itibariyle cruze sahibi oldum. opis bayisinde sıfır araca tüp taksanız dedim, biraz bekle şöyle 5 ay bi bin, araba kendine gelsin öyle takarız dediler. şimdi önümde bayram ve sonrası tatil için yaklaşık 3000 km lik bi yol görünüyor.ortalama 500 tl"lik bi tasarruf yapabilirim tüp taktırarak, diğer taraftanda araca zarar verirmiyim kararsız kaldım. bana yardımcı olabilecek kimse varmıdır. şimdiden teşekkürler.

Herkese takrar kazasız belasız sürüşler...

arkadaşlar lütfen yardımınızı bekliyorum benım bu kazada benım cruze da toplam hasar 20,000 tl yi gecmiş bulunmakta ve olay gününden bugüne kadar ekspertiz raparu bekledim ve pertmi yapılsınmı en son karar yapılsın cıkmıs fakat bu kadar masraf cıkan bu kazdan sonra benım bu aracı yaptırmam sızce normal mi ve kaybolan 2011 aracımın deger kaybı ve bır hafatdır beklıyorum hıc bır bılgı yapmayan kasko fırması ve aracı bıraktıgım servis ve ekspertiz üçlüsü içinde bu konularda fazla bilgisi olmayan biri olarak kaldım.
    neyse merak ettım ve servıse 29,07,2011 cuma günü iş cıkısı 18:00 civarında gittim servis sorumlusu hadi gözün aydın parçaların siparisini verdim dedi ve yarın baslıyoruz aracına ve ben sok oldum nasıl sonuclandımı dedım evet dedı kım dedı sıze tamır edılsın dıye sordum ve kasko fırmam soylemıs ve ben kasko fırmasının sıtesınde kı police degerlendırme sayfama gırdıgımde ıse dosya hala eksperde gozukuyor kaskoyu arıyorum mesaı bittigi için kımseye ulasamadıgımdan bende yol yardım servısıne ulastım ve polıcem hakkında bılgı almak ıstedıgımı soyledım ve bana soyledıgı dosyamın hala eksperde oldugunu soyledı pekı servıs bana boyle soyluyor dıyorum dıyorkı aaaaa fılan bılgılendırme yapılmadı dıyorum aaaa fılan dıyor pekı dıyorum ve ses kayıtlarımızın kayıt edılıp edılmedıgını soruyorum evet edılıyorr dıyor ok dıyorum ve telefonumu kapatıyorum hemen eksperız sırketını arıyorum dosyam hakkında bılgı almak ıstedıgımı soyluyorum henuz sonuclanmadıgını soyluyor ve bı sokta burda dıyorum kı servıs ve kasko boyle soyledıler napayım dıyorum pazartesı bızı arayın dıyorlar ve bu arada servıs kısmında unuttugumm bısey soylemek ıstıyorum servıs sefıne dıyorum kı belkı ben arcı yaptırmak istemiyorum diyorum bana diyorki paarçaların siparişini verdik bunun için size ücret yansır neden bilgilendirme yapmadınız dıyorum bana aaa falan filan diyor lutfen yardımlarınızı beklıyorum ne yapmalıyım

Bence Perte çıkart bu aracı yaptırsan bile son sahibi olursun parana yazık en azından parasını al aracın sigortadan ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat1905

quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Zaten resimi yakınlaştırdığınızda 12.0 Lt değil , 120 Km olarak bir bilgi var. Yani depodaki yakıt ile gidilecek Km yi gösteriyor sanırım...
    Depodaki benzin çeyrek deponun üzerinde olmasına rağmen depodaki yakıt ile 120 Km gidersin diyorsa , varın siz düşünün ortalama tüketimin kaç litreleri göstereceğini...

Eee sonuçta o fotoyu oraya koyan Aklı Evvel den daha zekiyiz hiç değilse..
    O Fotoğraftaki ekranı millete gösterip 12 Lt yaktık diye kandırmaya çalışıyordu....
  • 1.si heryerde satılıyor da diğerleri daha iyiymiş.Onları nereden alabiliriz bilgin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat1905

Senin zeka seviyeni yazım tarzından, dil ve yazım kurallarına uyum seviyenden herkes anladı zaten. Kendini daha fazla kasma istersen...

Müvekkilin adına ekleyeceğin bir video vardı, dörtgözle bekliyorum şahsım adına.
  • ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopexyumut

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

saygılar.

hocam gule gule kullan mukemmel otesı gozukuyor kaca aldın acaba ozeldende yazabılırsın ıstersen bende forumda kı kazalı cruzun sahıbıyım yapılsın kararı cıktı bu arada arkadaslar degıstırmedıler ama bende bu sekılde satılıga cıkardım ve satıyorum sımdı hb ler hakkında kı dusuncenızı yazarsanız cok sevınırım.

bu arada kullanıs olarak ve dıger ozellıklerı olarrak fark varmı acaba tesekkurler...
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Benimkinin renginden. Ama arkadan görüntüsü çok güzelmiş.
  • quote:

quote:

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

saygılar.

hocam gule gule kullan mukemmel otesı gozukuyor kaca aldın acaba ozeldende yazabılırsın ıstersen bende forumda kı kazalı cruzun sahıbıyım yapılsın kararı cıktı bu arada arkadaslar degıstırmedıler ama bende bu sekılde satılıga cıkardım ve satıyorum sımdı hb ler hakkında kı dusuncenızı yazarsanız cok sevınırım.

bu arada kullanıs olarak ve dıger ozellıklerı olarrak fark varmı acaba tesekkurler...

teşekkür ederim 37.100 gibi bi rakama aldım komple koruyucu film aynalar sinyalli kapı eşiği ışınklandırma arka cam koruyucu cıtalar cam filmleri jant göbeği sunroof ve aklıma gelmeyen bı kac sey daha hediye oldu.sunroofda nasıl hedıye dersenız istemedım ama koreden sunrooflu geldi araç mecbur hediye ettiler :) curze kontrol falan gibi herşey var içinde sedanın ls modelıyle aynı birebir bagaj hacmı olarakda cok ama cok ıyı 480lt gıbı bıseydı yuksek olan malzeme ve esyalarınızıda koyabılırsınız sedanlarda bu mümkün olamıyor diğer fotolarınıda ekleyım aklınızda bır fıyat olur birde 1 hafta içinde fıyatları artacakmış

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • Benim cruzeda flash bellekten müzik dinlenebiliyor ama çok sağlıklı değil şöyle ki flash diski tanıyorum sorun yok ama araç stop edip tekrar çalıştırırken desteklenmeyen usb aygıtı diye hata veriyor flashi çıkarıp yeniden takmak gerekiyor. Sizde bu sorun var mi yoksa benim bağlantı mi arızalı.
  • quote:

quote:

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

saygılar.

bu arada sizede çok çok geçmiş olsun.birde hpden baska arac tercih etmem pek sedan sevmıyorum 2000 model fıat tıpom vardı ondan inip sedana binmek içimden gelmedi :) ayrıca hp cruze bilindik hpler gibi dar bir araç değil bir bayide kontrol edin anlayacaksınız çok geniş içi ve bagajı.
  • quote:

quote:

quote:

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

saygılar.

bu arada sizede çok çok geçmiş olsun.birde hpden baska arac tercih etmem pek sedan sevmıyorum 2000 model fıat tıpom vardı ondan inip sedana binmek içimden gelmedi :) ayrıca hp cruze bilindik hpler gibi dar bir araç değil bir bayide kontrol edin anlayacaksınız çok geniş içi ve bagajı.

acaba bu hb plus at ye nekadar ısterler renk beyaz uygun bıseyler yaparlarsa cıddı almayı dusunuyorum yardımcı olurmusunuz ve dıger arakdaslar da yardımcı olursanız sevınırım
  • CRUZE HATCHBACK

Kampanya Dahil Anahtar Teslim Fiyatı

1.6 16V LS (124 PS)

33,158 TL

1.6 16V LT (124 PS)

37,162 TL

1.6 16V LT AT (124 PS)

39,481 TL

1.6 16V LT Plus (124 PS)

39,363 TL

1.6 16V LT Plus AT (124 PS)

41,682 TL
    fiyatlar bunlar fakat dediğim gibi bugün bayi 1 hafta sonra fiyatlar değişecek dedi.bir an evvel alacaksanız bi bayiyle görüşün derim hem aracıda incelemiş olursunuz.
  • 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.