Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.222
Cevap
90
Favori
1.055.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Espiri yaptım ama çok hoşuma gidiyor en son kasası da makyajlandı ama kullanan hiç tanıdığım yok jeep chroki de kasa değişti sanki bir önceki kasa daha hoş gibi tabi o araçlar captiva nın fiat olarak 2 katı vergi olarakta ha keza
    Durgunluk dağılsın dedim
    Hayırlı ramazanlar bu arada
  • Oje lekesi deri koltuktan nasıl çıkar???

Eşim sağolsun yolcu koltuğuna kaçırdı. Elbette koltuğun orjinal boyasını bozmadan lekeyi çıkartmak önemli. Aseton ile denemedim koltuğun derisinin orjinal renginide çıkartır diye fikri olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd
    Oje lekesi deri koltuktan nasıl çıkar???
    Eşim sağolsun yolcu koltuğuna kaçırdı. Elbette koltuğun orjinal boyasını bozmadan lekeyi çıkartmak önemli. Aseton ile denemedim koltuğun derisinin orjinal renginide çıkartır diye fikri olan varmı?

Asetonu koltuğun görünmeyen bir yerinde deneyin. 24 saatte leke bırakmıyorsa oje olan yere de kullanabilirsiniz.

@vanetik
    Kusura bakmayın. Biraz sert yazmışım. Asıl tepkim ülkenin vergi düzenlemesine olmalı.
    22 yıldır çalışıyorum, alabildiğim araba bu. Mesela Almanya'da aynı mesleği yaparak çalışsaydım, rahatlıkla 10 yıl önce Mercedes ML 320 CDI alabilirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanokur -- 12 Ağustos 2011; 16:25:33 >
  • lise arkadaşım geldi 10 yıldır avrupada q7 sıyle
  • SONUÇ??
  • Şu aralar High modelini pazarlıkla falan ne kadara alabiliriz? Son zamanlarda alan var mı?
  • 45 gün önce 76.500 tl fiyattan Ankara'dan almıştım. geçen hafta uğradığımda, bir arkadaşım için fiyat aldım. şu anda bırakabileceğimiz son fiyat 79.500tl dediler,bu 45 gün içinde %3,5 civarında zam gelmiş ve %4 lük bir zam daha gelmesini bekliyorlar.(malum döviz kuru arttı)kesin karar verdiyseniz zaman kaybetmeyin bence.
  •  Chevrolet Captiva - tüm başlıklar -

biraz sizi özendirim
  • yeni sıfırlayıp yokuş aşağı bir yolda salladın galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: airporter

yeni sıfırlayıp yokuş aşağı bir yolda salladın galiba :)

haha yok ya normal giderke cikti yeni sifirladigim dogru ama captiva normal yakiyor
  • valla ben captivanın yakıtı konusunda yok şöyle çok yakıyo, 11-12 lt yakıyor diyenlerden (aracında arıza olduğunu düşündüğüm arkadaşlar müstesna) diğer bir kaçının karşı firma adamı olduğunu düşünmeye başladım artık, geçen hafta istanbul-ankara-istanbul yaptım, ortalama süratim yol müsait olduğu sürece cc ile 140 km kullandım ve yol bilgisayarı şu anda 8.0 lt gösteriyor, hadi %10 eksik gösteriyor dersek, eder sana 8,8 lt/100km, 2 ton ağırlığında bir suv için bu süratte kullanımda gayet normal bir sarfiyat bence,
  • quote:

valla ben captivanın yakıtı konusunda yok şöyle çok yakıyo, 11-12 lt yakıyor diyenlerden (aracında arıza olduğunu düşündüğüm arkadaşlar müstesna) diğer bir kaçının karşı firma adamı olduğunu düşünmeye başladım artık, geçen hafta istanbul-ankara-istanbul yaptım, ortalama süratim yol müsait olduğu sürece cc ile 140 km kullandım ve yol bilgisayarı şu anda 8.0 lt gösteriyor, hadi %10 eksik gösteriyor dersek, eder sana 8,8 lt/100km, 2 ton ağırlığında bir suv için bu süratte kullanımda gayet normal bir sarfiyat bence,

aynen
  • quote:

Sallama olayı doğru benim araç 9.0 -+ yok sanki jpg
    Şikayetçi değilm normal bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanetik

quote:

Sallama olayı doğru benim araç 9.0 -+ yok sanki jpg
    Şikayetçi değilm normal bence

benim aracim captiva degil zaten
  • ne ozaman yada neden yakıt konusundasınız
  • quote:

ne ozaman yada neden yakıt konusundasınız

epica captivanin sedan versiyonu gibi dusun motor falan herseyi ayni sanzuman degisik 6 ileri sadece ve arac agirligi 1657 kg
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

epica captivanin sedan versiyonu gibi dusun motor falan herseyi ayni sanzuman degisik 6 ileri sadece ve arac agirligi 1657 kg

KARDEŞ ARAÇ EPİCA DESENE BİLDİĞİM BİR ARAÇ NASIL MEMNUNMUSUNUZ
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

KARDEŞ ARAÇ EPİCA DESENE BİLDİĞİM BİR ARAÇ NASIL MEMNUNMUSUNUZ

Valla aractan ben cok memnunumda mumnun olduguma kimse inanmiyor halbuki csptivadan tek farki sedan olmasi :)
  • quote:

45 gün önce 76.500 tl fiyattan Ankara'dan almıştım. geçen hafta uğradığımda, bir arkadaşım için fiyat aldım. şu anda bırakabileceğimiz son fiyat 79.500tl dediler,bu 45 gün içinde %3,5 civarında zam gelmiş ve %4 lük bir zam daha gelmesini bekliyorlar.(malum döviz kuru arttı)kesin karar verdiyseniz zaman kaybetmeyin bence.

Bana Istanbul da 80 bin lira fiyat verdiler. High modelini soyluyorsunuz degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

45 gün önce 76.500 tl fiyattan Ankara'dan almıştım. geçen hafta uğradığımda, bir arkadaşım için fiyat aldım. şu anda bırakabileceğimiz son fiyat 79.500tl dediler,bu 45 gün içinde %3,5 civarında zam gelmiş ve %4 lük bir zam daha gelmesini bekliyorlar.(malum döviz kuru arttı)kesin karar verdiyseniz zaman kaybetmeyin bence.

ben ist de birkaç bayiye sormuştum...ağustos başında gelen 500 tl lik zamla 80,5 oldu demişlerdi...belki pazarlıkla biraz düşerler...ancak yeni bir zam beklentileri de vardı...bu nedenle pek indirim yapmayabilirlerde.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.