Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.222
Cevap
90
Favori
1.055.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trabzondayım vardallara götürüyorum aracı bir iki özrl servis var ama çok güvenemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metesserdar kullanıcısına yanıt
    hakılısın aslında servisten dışarı çıkmamak lazım ama malüm vardallarda yaptıkları işlerde yüksek fiyat biçiyorlar hani ufak tefek bakım vesaire işler için önereceğin bir yan servis vamı trabzonda çok sık gelirim trabzona bacanağım orda olduğu için
  • arnold08 kullanıcısına yanıt
    Opel attack var vardallara gelmeden 200 m geride ancak muadil parca kullaniyorlar muadil parça verimsiz ve dayaniksiz oluyor sizin arac kac km de

benim araç 59000 km de işçilikleri nasıl iyi mi bari olmadı parçayı netten alırız orjinal
  • ankara yedek parça satan tavsiyesi bir türlü gelemedi forum canlansınnn biraz ayıptır:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratslx -- 24 Mart 2016; 10:11:59 >
  • 2011 captivalarda triger ne zaman değişiyor? 60 mı 90 mı?
  • Hg34 H kullanıcısına yanıt
    yeni değiştirdim

değişim periyodu 90 bin
    Vardallarda İlgi alaka iyi. Ustalarda isini biliyor, ama ozel servisi bilemicem hic gitmedim, her gitigimde bakım vs icin epey captiva goruyrm serviste, trabzonda epey captiva sattiklarini soylemislerdi gercekten de burada nereye baksan captiva var

haklısın galiba serviste 2 hafta önce gittiğimde epey captiva vardı serviste trabzonda epey captiva var yollarda okadar gördümki baya şaşırdım benimde aklıma yatıyor servisten çıkmamak en doğrusu bu galiba aracı herkese el ettiremiyorsun
    hocam arabada can taşıyorsun dolayısıyla Allah korusun herhangi bir sıkıntıda karşında muhattap bulmak için biraz pahalı da olsa yetkili servisten şaşmamak lazım, ayrıca benden ufak tefek işlemler için ücret falan almadılar serviste yani vardallar servis fena değil, parça konusunda da captivanın akla hayale gelmeyecek parçası için en fazla 7 gün beklersin demişti servis müdürü bana, diğer sarf parçalarının hepsini stokta tutuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

hocam arabada can taşıyorsun dolayısıyla Allah korusun herhangi bir sıkıntıda karşında muhattap bulmak için biraz pahalı da olsa yetkili servisten şaşmamak lazım, ayrıca benden ufak tefek işlemler için ücret falan almadılar serviste yani vardallar servis fena değil, parça konusunda da captivanın akla hayale gelmeyecek parçası için en fazla 7 gün beklersin demişti servis müdürü bana, diğer sarf parçalarının hepsini stokta tutuyorlar.

Normal bakim nekadar tutuyor
    yag ve filtresi
    Polen filtresi
    Vs diger bakimlar

• Arkadaslar sizce 4×4 mu 4×2 mi alinmali

• tövbekar_01 T kullanıcısına yanıt
    4x4 son kararım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • canimacin C kullanıcısına yanıt
    Yakit farki 2 litre oldugu dogrumudur

• Cokmu kurcaliyorum ben acaba al gitsin diyomiyorum lakin captiva alirsam sanirim bu 4×4 olacak 2 lt icin onun zevkinden mahrummu kalalim

4×4 alın 4x2 SUV olmaz, 4×2 alınacaksa bence trandporter gibi araçlara da bakılabilir, benim araca 30 bin bakımi yapildi yag dahil sanirim 500 küsür bişeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

2011 captiva alma aşamasındayım. Dün baktığım araçta sol taraftaki motor ışığı sürekli yanıyordu. sahibi, aldığından beri(yaklaşık 1 yıl) böyle gezdiğini söyledi.. servis manifolttaki bir müşürden kaynaklı ve 250 gibi bir masrafı var ancak bi arıza çıkarmaz deyince yaptırmamış.
    Burda okuduklarıma göre dpf tıkanması olabilir mi acaba veya başka ne gibi bir sorun olabilir?
    O sebeple pazarlığı bitiremedik. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam egr sıkıntısı klasik kafasına göre yanar söner orda yanması canınızı sıkar ama bir zararı yoktur 200 tl gibi bir miktara yapılıyor ama tabii yinede siz bilirsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutlay1 kullanıcısına yanıt
    egr den kastınız partikül ışığımı nadiren yanan
    hocam bence ihtiyaca göredir bu işler biri der ben dağbayır arazi gezerim 4x4 birider altı yüksek olsun bana yeter hangisini alırsan al sonuç olarak o paralara binilecek en güzel araç bende alalı 1 ay oldu benden sonra 3 tanıdık daha aldı peşime aracı almadan önce arkadaşa sürdürdüm mest oldu 3 gün geçmedi çekti kapıya
    haklısın onda hem fikiriz artık serdar bey sizin araç kaç binde
  • 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.