Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (330. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.222
Cevap
90
Favori
1.055.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arnold08

arabanız kaç binde triger değişimine gidiyorsunuz ?

aracı 95 binde aldım. ilk sahibini tanıyorum satacağı için trigerini değiştirmemişti. şu an 97 binde bir ay oldu alalı. benim aracı almam tam sürpriz yoksa değiştitrirdim. arkadasımı satacagı için trigerini değiştirmemesi konusunda ben ikna etmiştim :(((
  • muratslx M kullanıcısına yanıt
    isabet olmuş güle güle kullanın bende captivaya 2013 honda civicten geçtim sürüşü gerçekten keyifli bir araç bu aracın emsalleri 80-90 bin arasında diğer markalarda bende almadan önce iyce test ettim karda olsun asvaltta olsun ondan sonra kararımı verdim parça sıkıntısıda yok sizin araç kaç model bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratslx

quote:

Orijinalden alıntı: arnold08

arabanız kaç binde triger değişimine gidiyorsunuz ?

aracı 95 binde aldım. ilk sahibini tanıyorum satacağı için trigerini değiştirmemişti. şu an 97 binde bir ay oldu alalı. benim aracı almam tam sürpriz yoksa değiştitrirdim. arkadasımı satacagı için trigerini değiştirmemesi konusunda ben ikna etmiştim :(((

Olan size olmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasını ikram etti ama uğraşması kaldı

• 2011 captiva alma aşamasındayım. Dün baktığım araçta sol taraftaki motor ışığı sürekli yanıyordu. sahibi, aldığından beri(yaklaşık 1 yıl) böyle gezdiğini söyledi.. servis manifolttaki bir müşürden kaynaklı ve 250 gibi bir masrafı var ancak bi arıza çıkarmaz deyince yaptırmamış.
    Burda okuduklarıma göre dpf tıkanması olabilir mi acaba veya başka ne gibi bir sorun olabilir?
    O sebeple pazarlığı bitiremedik. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

2011 captiva alma aşamasındayım. Dün baktığım araçta sol taraftaki motor ışığı sürekli yanıyordu. sahibi, aldığından beri(yaklaşık 1 yıl) böyle gezdiğini söyledi.. servis manifolttaki bir müşürden kaynaklı ve 250 gibi bir masrafı var ancak bi arıza çıkarmaz deyince yaptırmamış.
    Burda okuduklarıma göre dpf tıkanması olabilir mi acaba veya başka ne gibi bir sorun olabilir?
    O sebeple pazarlığı bitiremedik. Yardımcı olursanız sevinirim.

Benim önerim alacağınız kişi o arızayı tamir ettirsin size öyle versin aracı o lambanın orada yanması bile rahatsızlık verir insana hep siz uğraşmazsınız hemde içiniz rahat olur
  • Hg34 H kullanıcısına yanıt
    250 TL lik ufak bir arızayı yaptırmaya bile üşenerek bir yıl arıza ışığı ile gezmiş bir kullanıcının aracını ben olsam satın almazdım

• Captivanin tekrar satisi baslama ihtimali varmi arkadaslar

• tövbekar_01 T kullanıcısına yanıt
    Bu kriz ortamında imkansız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Bu kriz ortamında imkansız...

Aynen adamlar sadece Türkiye Den değil Avrupa'dan kaçtılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Biraz daha bekleyelim bakalım

• Bildiğimiz anlamda otomatik far var mı arkadaşlar Captiva'da ? Hiçbir şekilde tünele girdiğinde otomatik yanan, aydınlıkta ise otomatik sönen bir sistem çalıştıramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152

Bildiğimiz anlamda otomatik far var mı arkadaşlar Captiva'da ? Hiçbir şekilde tünele girdiğinde otomatik yanan, aydınlıkta ise otomatik sönen bir sistem çalıştıramadım.

2010dan beri farlar sürekli yanacak şekilde ayarlı. Gündüz farı yerine sürekli yanan ve ampülleri 6 ayda öldüren bir ayar getirdiler. Serviste bunun orijinal yani gece ve gündüze göre adam gibi kapayıp açma ayarı var. Ama ben yaptıramadım. Belki iyi tanıdığı olan yaptırabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: saberd

quote:

Bildiğimiz anlamda otomatik far var mı arkadaşlar Captiva'da ? Hiçbir şekilde tünele girdiğinde otomatik yanan, aydınlıkta ise otomatik sönen bir sistem çalıştıramadım.

2010dan beri farlar sürekli yanacak şekilde ayarlı. Gündüz farı yerine sürekli yanan ve ampülleri 6 ayda öldüren bir ayar getirdiler. Serviste bunun orijinal yani gece ve gündüze göre adam gibi kapayıp açma ayarı var. Ama ben yaptıramadım. Belki iyi tanıdığı olan yaptırabilir.

bu kesin bilgimi peki servis bilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratslx

quote:

Orijinalden alıntı: saberd

quote:

bu kesin bilgimi peki servis bilir mi?

Servis bunun eski programlama olduğunu o yüzden arabaya eski programı arayıp yüklemekle uğraşamayacaklarını söylemişti. Ben de bir daha kurcalamadım. Belki araç beynine ulaşıp değiştiren özel servisler vardır.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-bayan-ilk-sahibinden-satilik-temiz-ve-orjinal-aile-jeep-i-279736157/detay

Arkadaşlar araç nasıl sizce? Memnun musunuz?

• Araçtan şikayeti olan yok sanırım forumda, ilandaki araç temizse alınabilir ihtiyacınız captiva sınıfı ve özelliklerinde bir araca ihtiyacınız varsa captiva siz üzmez

• muratslx M kullanıcısına yanıt
    alt kat komşumunda 2011 captivası var. sunroof arızası için servise gitti elektrikle ilgili birşeyler yapıldı dedi. şimdi farları kontak açılınca yanmıyor tünellere girişte geceleri otomatik yanıyor. Nasıl yapıldı komşuya sordum o da bilmiyor çıktığımızda böyle oldu dedi :))
  • melihmsr M kullanıcısına yanıt
    Hangi servisse o öğrenip hepimiz oraya gidelim

• quote:

Orijinalden alıntı: melihmsr

alt kat komşumunda 2011 captivası var. sunroof arızası için servise gitti elektrikle ilgili birşeyler yapıldı dedi. şimdi farları kontak açılınca yanmıyor tünellere girişte geceleri otomatik yanıyor. Nasıl yapıldı komşuya sordum o da bilmiyor çıktığımızda böyle oldu dedi :))

hangi servise gitmiş acaba biliyormusunuz?
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.