Şimdi Ara

&& CHEVROLET AVEO FAN CLUB && (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
23
Favori
220.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağol hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 aveo 1.4 hb aracin hoparlörünü değiştirecegim. Kac cm acaba hoparlör bilen var mıdır?

• ağır çekim A kullanıcısına yanıt
    Ön kapıları diyorsanız 10 cm

• gkhn2355 kullanıcısına yanıt
    Sağolun

• Merhaba,

Aveo sedan 2011 1,4 ltz manüel aracinda hararet göstergesi nerede?
    Yardımlarınız için Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar ciddi bir şekilde 2012 veya 2013 model 1.3 dizel aveo almayı düşünüyorum. Öğrendiğim kadarıyla motoru FIAT'ın 1.3 multijet motoru. Ben motorun yağ yakmasına, yağ kaçırmasına filan acayip uyuz olan bir insanım. Bu sebeple alacağım aracın motorunu bir ustaya göstermek istiyorum. Sizce aracı alacağım zaman işinin ehli bir FIAT albea, puntolara bakan bir motor ustasına mı göstereyim yoksa AVEO'cu bir opel ustasına mı göstereyim?
  • Arkadaşlar 2012 Model 1.4 HB araç aldım ve ankara'da iyi bir usta arıyorum opel ve che. grubundan anlayan aveoyu bilen usta varmı iyi
  • Hexadesimal1917 H kullanıcısına yanıt
    Seçim Opel Yasin Usta Şaşmazda.
  • Ceomhs C kullanıcısına yanıt
    Tabi ki Chevrolet veya Opel ustasına. Motor aynı olabilir ama dizayn opele ait cdti motor ustaları daha iyi anlar.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytc61 -- 19 Ocak 2020; 0:15:20 >
  • Arkadaşlar 2011 aveo hb aracımda şöle bi sorunum var kapı kitleme tuşuna basıyorum kapılar kitlenip geri açılıyor manual olarak kitliyorum ne olabilir normal çalışıyor kollar iniyor sonra geri kalkıyor nasıl bi sorun olmuş olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar yardımcı olur musunuz yada başına böyle bir şey gelen varmı 2006 model Chevrolet Aveo sedan arabamın aküsü bitmişti aktarma yaptık araba çalıştı fakat hız ve devir göstergesi çalışmıyordu aküyü değiştirdik düzeldi fakat bir süre sonra yine hız ve devir göstergesi çalışmamaya başladı bı ustaya gösterdik akşam akünün bir kutup başını sök sabah tak düzelir dedi uyguladık gerçektende düzeldi ama 3 gün sonra tekrar çalışmama ya başladı yine kutup başını söktük taktik bir gece yine düzeldi ama şimdi tekrar çalışmıyor bu neden böyle oluyor acaba kalacı olarak nasıl düzelte bilirim yardımcı olur musunuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahanne21 -- 24 Ocak 2020; 20:8:2 >
  • Herkese selamlar,
    2011 aveo 1.4 ltz model Aracimda son zamanlarda göğüs içinden sesler geliyo sanki içerden silecek çalışıyor gibi kendiliğinden sebebi nedir acaba yardımcı olabilecek yada işin ehline yönlendirebilecek bi arkadaşımız varmıdır. Ankara

• Arkadaşlar 2012 temiz 1.3 LT model 100-150 bin km civarı kaça alınırsa mantıklı olur temiz olduğunu varsayalım aracın.Şuan kim kime neyi tutturursa döneminde olduğumuz için kim vurduya gitmeyelim
  • Arkadaslar merhaba otomatik 2008 aveo araba var uzun süredir kullanılmamış sansimanda yağ kaçağı var almayı düşünüyorum sizce neden olur kaçak yapılması masraflı mıdır?
    Km 120 bin civarı.

• CheErnesto kullanıcısına yanıt
    Sakın bulaşma elinde kalır hatta elinde kalmış kimdeyse araç basit bişi değil. Çaktak felan vardır muhtemelen blok değişmesi gerekicek oda çok pahalı bir işlem

• marsk35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hiç anlamıyorum araba işinden saolasın..

• Never More kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 6 daha koyup alabilirseniz ltz alın . Hiz 80 i geçti mi bagirmaya başlıyor.Uzun yol yapinca agri kesici iciyorum

• 2007 Aveo HB 1.2 S ile aranıza katıldım bende Allah pişmanlık vermez inşallah :)
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasim45 -- 23 Haziran 2020; 10:16:10 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.