Şimdi Ara

Chevrolet aveo alıyorum. Düşünceleriniz nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi forumlar. Bu yıl kendi yaşadığım ilde üniversite kazandım. Okula gidip gelirken kullanmak için küçük bir araba arayışındayız.Bütçemiz 23-25bin arasında ve baktığımız arabalar hyundai getz, corsa ve polo. Kendimize göre ilan bulamadık ya kilometresi yüksek ya komple boyalı veya fiyatı çok yüksek bulduk. 2 gün önce aklımızda bulunmayan marka modelle karşılastık ve hem fiyatı gayet makul geldi hem diğer özellikler içimize sindi. Araba sahibiyle anlaştık hem bizim bayramda memlekete gideceğimizden hem araba sahibinin memlekete gideceğinden satışı bayram sonrasına erteledik. Araba hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorum.(araç chevrolet aveo s 2009model 22.500e anlaştık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Calvin -- 20 Ağustos 2017; 15:22:48 >

• arkadaşımda vardı, hoş güzel araba ama benzinli kullanmanı hiç tavsiye etmem motorun yaktığı benzinin haddi hesabı yok diyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun
  • bende de 2 senedir var, bakımı zamanında yapılırsa sorun açmaz, fazla konforlu değildir, işini fazlasıyla görür. Ayrıca kendini sevdiren bir araçtır, bağlanabilirsin
  • Bu paraya 2000 model polo bile vermiyorlar.bakimini zamanında yaparsan sanayiye ugramazsin,güzel konforlu arabadır tabi sınıfına göre

• yorumlarınız için teşekkür ederim
  • Çok uzun km kullandım bu aracı , konforsuz ve LPG ile performans zayıf. Ama bu paraya alınabilecek nadir yüksek modelli araçlardan. Ben de bu bütçe ile düşünmeden alırdım. Araçta gözlük koyma yeri fln var bana çok ilginç gelmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumsuz.
  • Güvenlik vasat ama bu piyasada bedava.

• Parasına göre güzel araç, ön farlar kabus gibi parlatman lazım yoksa gece önünü goremezsin. LPG li ise conta parası cebinde olsun, gerisi sorunsuzdur almadan lifte kaldirip iyice baktır

• ilhdmr kullanıcısına yanıt
    conta yerine subap olmasi gerekmiyor mu? subaplar degisirken conta da degisecek gerci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parana gore en iyi araci almışsın öğrencinin her turlu isini görür dusuk model uzun yola gidemeyecegin alman fransiz japon masraf yumagi 15 20 yillik arabalar bu para.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.