Şimdi Ara

CHEVROLET AVEO (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
2
Favori
111.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aveo ile ilgilenenler için yeni bir konu açtım Chevrolet sayfasında, yeni bir Aveo 1.4 HB SE otomatik vites araç aldık, aracı teslim alınca bununla ilgili fikirlerimi ve resimleride ilgili konuya yazacağım.

http://forum.donanimhaber.com/m_31710907/mpage_1/key_//tm.htm#31710907
  • 23 bine temiz vectra uzay kasa gt warmı yaa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

hocam aveo ncap ten 1.5 yıldız almış. Bence alma bu aracı. Hadi 3-4 yıldız olsa neyse. A sütunu koyvermiş bak resme dikkat edersen. Bu hızda diğer araçlar dayanıyor.

CHEVROLET AVEO

peki 5 yıldız almış olsaydı sağlam bir kazadan nasıl çıkardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 19 Mayıs 2011; 3:04:09 >
  • sıfır araba herzaman sıfırdır
    beklentiler yüksek değilse
    aveo canavar gibi araba
    arkasında gm var
    daha ne olsun
  • aveo 2011 model almayı planlıyorum.

25.500 TL diyorlar otomatik vites.

tavsiye ya da önerileriniz nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobin Bell

aveo 2011 model almayı planlıyorum.

25.500 TL diyorlar otomatik vites.

tavsiye ya da önerileriniz nelerdir?

Bende düşünüyorum fikirleriniz nelerdir,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cela Soylu

Pejo ile Chevrolet aynı katogoride araçlar. Sigorta eksperlerinin söylediğine göre ne Pejo nede çakma chevy kazalarından sağ çıkan yokmuş.

saçmalamakta sınır tanımayan bir arkadaş daha...

• quote:

Orijinalden alıntı: smoothtouchdown

quote:

Orijinalden alıntı: Cela Soylu

Pejo ile Chevrolet aynı katogoride araçlar. Sigorta eksperlerinin söylediğine göre ne Pejo nede çakma chevy kazalarından sağ çıkan yokmuş.

saçmalamakta sınır tanımayan bir arkadaş daha...

ne alaka pejo chevrolet
  • Chevrolet yedek parçası servislerde yok. İzmir'deki genel merkezden isteniyor eğer onlarda da yoksa yurt dışından geliyor. Bu da en az üç hafta beklemek demek.
    Chevrolet alırken çok, çok düşünmek gerek.
  • bizim pederde takdı AVEO alacam diyor YAW 1.5 yıldız nasıl alır bu araba BENİ ŞOK ETTİ ÇARPIŞMA TESTLERİNDE
  • aveo hb yerine getz , aveo yerine de accent öneririm , aveo kalos gibi chevrolet modelleri gerçek chevrolet değildir , daewoo üretimidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

aveo hb yerine getz , aveo yerine de accent öneririm , aveo kalos gibi chevrolet modelleri gerçek chevrolet değildir , daewoo üretimidir

senin mantığa bakarsak ben ceat marka lastik kullanıyorum..ee prelli fabrikalarında üretiliyor ama pirellinin yanından bile geçmez kalite konusunda..şimdi bu lastik mi prelli mi? hayır ceat..nokia telefonum var made in china yazıyor ee çin malı mı?hayır..fabrika orda...mis gibi finladiya malı...yıllar önce amcamlarla 1 hafta arayla 2 televizyon aldık..onunki arçelik bizimki toshiba..aaaaa...bir baktım aynı tv hem de herşeyi ile??çocuk olduğum için bunu anlamam geç oldu tabi...birisi birisinin fabrikasını satın alıyor kendi teknolojisini aldığı fabrikanın üretim bandı ile harmanlayıp ürün satıyor..daiwo battı fabrikayı chevrolet aldı arabasını orda yapıp satıyor..ve amcamın tv iki yıl sonra çöpe giderken bizimkinin 20 sene sonra sadece tüpü bitti
  • Arkadaşlar 2011 Ekim ayında yeni aveo lar piyasaya sürülecekmiş. Hatta 1.3 turbo dizel seçeneğini de sürüceklermiş piyasaya. Bende arabayı yenilemeyi düşünüyorum. Eşim her ne kadar bu aracı istemesede ekonomik nedenlerde diğer tercihleri pek fazla düşünemiyorum açıkçası..:D
  • araba elımde suan chevrolet aveo 2012 sıyah renk ls paket dıye gecıyor......araba goruntu olarak mukkemmel dıyebılırım ancak surus bılındık honda cıty ıle aynı zaten araba honda cıty e cok benzıyor ama daha karızma....mersınde herkes donup bır daha bakıyor....:DDDD:.....sıyah olunca karızması ıyı yakıt gayet az ama daha rodajından sanırım ole dedıler bıraz benzın yıyor..sehır ıcı 7 lt gıbı gosterıyor ekranında....sehır dısıda adanaya gıttım bellı hızda sabıt gaza bastıgınızda daha az yakıyor 5.1 lt gösterdi...ortalama arana 5.5 lt yıyor..

donanımlara gelınce de araba cok konforlu koltuklar yenı noldugu ıcın bıraz dar ve rahatsız edıcı ama süratlenme ve yola tutulumu cok ıyı bakın ben kendı arabam olmamasına ragmen passat cok surdum ve passat gıbı bı agırlıgı ve yola hakımıyetı var korkmadan dalın vıraja...anlamadıgım sekılde araba ıyı...

Arabanın en buyuk kusuru ise ls paket aldıgımdan arka camlar otomatık degıl o cok canımı sıkıyor.....cok sıkı pazarlıkla da zaten sis farı taktırdım 1500 tl fark eder dedıler onuda eklettırdım...ama arka camlar otomatık degıl bınen herkes cok sasırıyor o cok canımı sıkıyor...
    bu arabanın en buyuk avantajlarından bırıde bagajı cok genış.....4 tane ceset sıgdırabılırsınız..:DDDD:..
    eger test etme ımkanınız varsa bı deneyınde görün derım...beklenmıcek kalıtede bı araba ama arka camlar otomatık degıl ....ALIRSANIZ LT PAKET ALIN:DDDD....

CHEVROLET AVEO
  • Araç iyi güzel de , gösterge tablosu işi bozuyor..
    Scooter motorlardan alınma gösterge tablosu aracın bütün güzelliğini bozmuş bana göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHARINGAN

bizim pederde takdı AVEO alacam diyor YAW 1.5 yıldız nasıl alır bu araba BENİ ŞOK ETTİ ÇARPIŞMA TESTLERİNDE
    parçası serviste yok bulunmuyo diyen kişiye bu yorumum bütün servislerde her parçası var ayrıca benim arkadaşım kalos topladı pertten almıştı büün parçalarını ikitelli sanayi sitesinden aldı inciğinden boncuğuna kadar bu kadarda atmayın ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BabyLatte -- 9 Eylül 2011; 22:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeRaT_chevy

parçası serviste yok bulunmuyo diyen kişiye bu yorumum bütün servislerde her parçası var ayrıca benim arkadaşım kalos topladı pertten almıştı büün parçalarını ikitelli sanayi sitesinden aldı inciğinden boncuğuna kadar bu kadarda atmayın ya

+1
  • çarpışma testiden 5 yıldız almış
    tek kelimeyle
    helal olsun
  • araba bakarken full + otomatıgıne 38000 dıyen zihniyeti duyunca dk sına arazı oldugum araba hb tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 15 Eylül 2011; 8:52:39 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.