Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dortmund maci sarmadi, chealseye gectim. 1-2.bu daha iii.bu sene chealse kazansin, ondan sonra pep hocam seri yapar. bu sene izin verdi.
  • Gol gelecek . Chelsea inanılmaz bastırıyor
  • Chelsea vefat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • küme düşecek takıma evimizde yenildik :d
  • Böyle saçma bi maç olamaz ya
  • Gol bekliyordum ancak gelmedi. Çok kapandı ve kaleci de iyiydi
  • Bir üç puan kaybı daha olursa şampiyonluk yarışı tekrar başlayacak. Burnley ve Palace karşısında kaybedilen puanlar ileride umarım sorun yaratmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya siz bu Batshuayi'ye neden 40 m € bayıldınız ? adam koca sene ligde 109 dk anca oynamış, ne güzel biz alacaktık kaldık kanser janssen e :(
  • Chelsea şampiyon olur.Herhangi bir sürpriz olacagını düsünmüyorum.
  • Dominic Solanke'nin geleceği ne olacak bilen var mı? Ligde oynamıyor, kiralık gitmedi, sözleşmesi de bitiyor. Serbest kalacak sanırım.
  • bu diego costa cok kotu santrofor normalde nasıl bole un yapabılıyor anlamıyorum la bole santrofor ısterse 30 gol atsın 1 sezonda su atamadıkları macta sacma sapan bısey ınsanı sınır eder ha
  • Bu rehavet ortamı iyiye işaret değil. Conte müdahale edecektir.
  • Maçı izleyemedim ama Hazard City'e yapmış yine bir şeyler.
  • Cryomancer kullanıcısına yanıt
    Hazard bayağı iyiydi. Yediğiniz golde kurtuanın hatası oyunla alakası yok. Chealse müyhiş oynamadı ama gollerden sonra çok akıllı oynadı.
  • Tebrikler.
  • Premier Lig şampiyonluğuna adım adım yaklaşmaya devam eden Chelsea, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Sky Italia'da yer alan habere göre Chelsea, eski oyuncusu Romelu Lukaku için Everton ile 82 milyon karşılığında el sıkıştı.

Sky Italia muhabiri Massimo Marianella, yaptığı açıklamada "Chelsea bu yaz büyük transferler yapacak. Conte Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu için de iddialı bir kadro kurmaya hazırlanıyor."

"Lukaku transferinin bittiğini şimdiden söyleyebilirim. İngiliz basınında yer alan haberlere göre Alexis Sanchez de gelecek sezon Chelsea forması giyecek." ifadelerini kullandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Premier Lig şampiyonluğuna adım adım yaklaşmaya devam eden Chelsea, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Sky Italia'da yer alan habere göre Chelsea, eski oyuncusu Romelu Lukaku için Everton ile 82 milyon karşılığında el sıkıştı.

Sky Italia muhabiri Massimo Marianella, yaptığı açıklamada "Chelsea bu yaz büyük transferler yapacak. Conte Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu için de iddialı bir kadro kurmaya hazırlanıyor."

"Lukaku transferinin bittiğini şimdiden söyleyebilirim. İngiliz basınında yer alan haberlere göre Alexis Sanchez de gelecek sezon Chelsea forması giyecek." ifadelerini kullandı.

yok eben hazard lukaku a.sanchez diye bi hücum hattına inanmıyorum şahsen ben oha (gerçi costa da var ki bence daha iyi hala costa lukakudan)

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Lukaku'nun yerinde olsam dönmem Chelsea'ye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alexis Sanchez has made Chelsea his number one choice this summer according to Matt Law.

Chelsea FC Holiganları🏆

Diğerlerine sor Alexis, bu iyi bir karar.

Chelsea FC Holiganları🏆Chelsea FC Holiganları🏆Chelsea FC Holiganları🏆Chelsea FC Holiganları🏆

• Bulshizza kullanıcısına yanıt
    Forma çok yakışmış

Londra açıklaması enteresandı
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.