Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de müdahale çok yumuşak falan diye bahane üretiyorlar. Müdahalenin serti, yumuşağı mı oluyor? Ceza alanında rakibe müdahale varsa penaltıdır. Ayrıca o pozisyon %100 gol fırsatıydı direkt kırmızı çıkmalıydı. Başlarlar şimdi milattan hakem örneği bulup kendilerini temize çıkartmaya çalışmaya.

Yalnız tam emin değilim ama Barcelona çıksın bize. Sezon başı formsuzduk yenildik ama bunları eleriz biz. Chelsea bile şu futbolu oynadıysa. Conte beklemediğim bir şekilde iyi futbol oynattı. Dünkü Mourinho'yu gördükten sonra.

Emin olmadığım kısım Barcelona mı saldı yoksa Chelsea mi cidden iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 15 Mart 2018; 0:7:25 >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Bence Barça bize ters geliyor Yarıdan önce gerek yok.Ama bu barça kötü şu chealsea de iki tane daha willian gibi adam olsa harcarlardı.

Bu maç bana göstermiştir ki bu barça kupayı falan alamaz.Kötü oynadıkları halde skorun buraya gelmesi rezalet çok kötü bir eşleşmeydi.
  • İşte ben bu yüzden Hazard transferini istemiyorum. Willian çok daha büyük karakter gösteriyor böyle maçlarda. Hazard yine hiçbir şey yapmadan çıktı.
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Ben Chealsea de sıkıldığına inanıyorum.Yıllardır çer çöp adamlarla oynuyor.Ama evet Real için yeterli değil Reale gelse bir sezon oynar sonra yine yatar belliki.

Neyse ben Barçanın büyütülmeyecek bir takım olduğunu bugünkü oynana futbolla gördüm.Messi de işte 40 yılın başı clde maç kazandırdı bunlar bir hafta kutlarlar.

Bakalım kuralarda kim gelecek biz ikinci turda zor rakiple oynadık sevilla bize gelsin

Bir yandan premier lig balonu söndü bu sezonda.Liverpool City de biri gider sadece yarıya.İspanya çeyreğe en çok takım bırakan ülke oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 15 Mart 2018; 0:37:12 >
  • Şu maç hakkında daha fazla yazmaya gerek yok. Chelsea Watford'a 4-1 yenilmiş takım deplasmanda. Son 5 maçta 1 galibiyetleri var. Zaten ilk eşleşme belli olduğunda Barcelona turu geçer demiştim hatta onların sayfasında yazmıştım bunu. Hazard'da o güven ışığını göremiyorum ben. Mesela De Bruyne her maça çıktığında bu maç bir şeyler yapacak hissi veriyor. Hazard'da o yok.

Ancelotti bizim başımızda olsa çok daha güvenirdim Barcelona eşleşmesinde takıma, tecrübesi yetiyordu ama Zidane durması gerektiği yeri bilmiyor devamlı gereksiz yere pres uyguluyor. Çeyrek finalden de korkmuyorum ben en başından beri yarı final harici korkum yok. Kim gelirse gelsin eleriz.

Bu arada Chelsea'den futbolcu kapmak için tam zamanı.
  • Şahin Abi bu sonuçtan sonra yeni takım arayışına başlamış diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chelseade kanatlar iyi çalıştı ama ilerde sonuca gidecek bir forvet yoktu.Forvetsiz oynadı Chelsea 2 maçtada.
  • Maç ayrı bir kenara da Chelsea.de Petr cech kaleyi bıraktığından beri Chelsea kalesinde gözle görülür bir değişiklik olmamış courtua dün gece rezaletti resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Başlığı değiştirip arasa keşke...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Başlığı değiştirip arasa keşke...

Chealseli miydin sen?
  • Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Bu eleman konunun sahibi olmayı nasıl başardı aklım almıyor. En alakasız, ilgisiz konu sahibi kendisi.

• Para, sermaye, küresel futbol diyerek bana saldıracan değil mi Şeyhci kardeşim

Evet Avrupa futbolunda Chelsea'ye sempati duyuyorum. Ama bu Hasselbaink, Gudjohnsen, Cudicini vs isimlerin olduğu 99-00 sezonunundan itibaren geçerli. Yani o Rus parasının tam olarak olmadığı dönem diyelim. GS'nin UEFA şampiyonluğu ile tanıdığım Avrupa futbolunda forma rengi ile beni cezbetmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Para, sermaye, küresel futbol diyerek bana saldıracan değil mi Şeyhci kardeşim

Evet Avrupa futbolunda Chelsea'ye sempati duyuyorum. Ama bu Hasselbaink, Gudjohnsen, Cudicini vs isimlerin olduğu 99-00 sezonunundan itibaren geçerli. Yani o Rus parasının tam olarak olmadığı dönem diyelim. GS'nin UEFA şampiyonluğu ile tanıdığım Avrupa futbolunda forma rengi ile beni cezbetmişti.

inaniyim mi?

Bende Ronaldinho, Okocha doneminden beri PSGliyim. Seyh aski baska bende tabii.

• Kime ne anlatmışım ki ben?

Hadi Şeyhine selamlar. Belki Messi'yi alırda CL'de çeyrek ötesi görürsünüz.

• Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Başlık değilmiş sonunda.

• Chelsea sezon sonu için Luis Enrique ile anlaşmaya çok yakın. (Le Parisien)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Chelsea sezon sonu için Luis Enrique ile anlaşmaya çok yakın. (Le Parisien)

İyi takviyeler yapilirsa, iyi tercih olur.

Tabii, bir Pep diil. Yine de ben olsam, Tucheli tercih ederim. Pep hocama en yakin hoca o bence. Pep hocam da cok begenir onu.
  • Morata 30'

Chelsea 1-0 Tottenham
  • Eriksen öyle bir gol attı ki taksi tutsan 70 TL yazar ordan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İspanyadan 6 yiyen paket kaleci Tottenhamdanda 2 yedi.
  • 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.