Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.323
Cevap
40
Favori
273.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chelsea hiç bir zaman Barcelona'dan iyi olamadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Chelsea hiç bir zaman Barcelona'dan iyi olamadı

Tüm eşleşmelerde daha iyi olan taraf Chelsea'ydi.

En kötü dönemimizde berabere bitti zaten. Rövanş içinde bizim takımdan pek umudum yok ama iyi bir chelsea ye karşı Barcelona’nın hiç şansı olmadı zaten. En kötü dönemde yakaladılar. Yendiler yendiler..

• Kastın geneldeyse evet genelde Barcelona daha iyiydi. Ama bu iki takımın eşleşmelerinde iyi oynayan taraf hep Chelsea oldu.

• Barcelona tabiki daha iyi bir takım.Chelsea ile kıyaslanamaz.Ama şu var bireysel bazda oyunun yönünü değiştiren oyuncular maçın skorunu belirliyor mesela Willian Hazard artık doygunluğa ulaştı ne zaman başka bir noktaya hareket edecekler bilmiyorum.Kante'de mesela öyle ama Kante'nin 1-2 yılı daha var.

Chelsea Costa'yı göndererek hata yaptı.
  • Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Genel konuşmuştum hocam zaten. Yine de elemelerde yanlış hatırlamıyorsam 3. Karşılaşmamız.

2009'da onlar (hakem hatası ile eledik, kabul ediyorum), 2012'de biz daha üstündük derim yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DFD8C17B -- 21 Şubat 2018; 19:0:47 >
  • Barcelona niye Chelsea ile kıyaslanmıyor anlamadım, 2011'deki Barcelona mı bu? Uzay takımı mı yani kıyaslanmayacak düzeyde?
  • Çok pis vurdu ha De Gea bile kurtaramadı.
  • hazard ve willian a yazik oluyor su takimda. hucum anlaminda 2 si disinda opsiyon yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morata leş etrafı izliyor Hazard depar atıyor bu topla yürüyor.
  • Lukaku 1-1
  • Morata tamamen leş bir oyuncu geldiğinde söylediğim zaman linç edilmiştim. Real Madrid altyapısı olmasaydı en fazla Türkiye Ligi'nde Gençlerbirliği'nde falan oynayabilecek çapta bir oyuncu.
    Bunu alıp Batshuayi'yi gönderen Conte ise hoca moca değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazardı aldı pedroyu soktu oyuna conte. egosu maçı kaybettirecek haberi yok.
  • lingard attı 2-1 oldu. hazardda çıktı bakalım conte efendi şimdi ne yapacak
  • Ofsayt yok hakem golu yedi

• Chelsea FC Holiganları🏆
  • Contenin Hazard'ı çıkartması büyük hata oldu ve maçı kaybetti
  • Bana kalırsa yenilen 2. golde kalecinin hatası daha büyük. İlk golü şanssız bir şekilde yememesi gerekirken yedi diyelim ama zaten Dembele'yi kapatmaya gelen 3 futbolcu varken kaleden açılması tamamen rezillik. Kalsın sizde biz Navas ile idare ederiz. En az 2 sene daha götürür olmadı CdR'de altyapıdan kaleci oynatırız.

Yalnız Chelsea beklemediğim şekilde iyi oynuyor. İlk maçta buldukları pozisyonu daha ilk yarıda buldular. Şu takıma sağlam bir santrafor şart Giroud transferi tamamen saçmalıktı. Morata bile bundan daha etkili olur böyle maçlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 14 Mart 2018; 23:48:12 >
  • Kırmızı ve penaltı atlandı. Sonra UEFALONA deyince sinirleniyorlar, çıldırıyorlar.
  • Pazuband Azpilicueta'da mı takılı ben mi yanlış görüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Kırmızı ve penaltı atlandı. Sonra UEFALONA deyince sinirleniyorlar, çıldırıyorlar.

Reali hakem koruyor cart curt diye bağırıyorlar iki yıldır çeyrekte elenen bir takım için fazla kayırılıyorlar valla helal olsun
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.