Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O eski Chelsea savunması nerede ? Arsenal savunması bile bunlardan daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rudiger ve zouma ikiside aynı anda olmaz lider stoper değil ikiside. chelseaye bi tane lider stoper lazım.
  • Hani şu David Luiz olan?

Takıma cidden iyi bir defans şart. Koulibaly almaları lazım başka çaresi yok takımın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Arsenal'in savunması çok iyi değil ama Chelsea ile kıyaslarsam doğru. Arsenal'in yedek kalecisi Martinez bile sizin Kepa'ya bin basar. Tabi her iki takımında savunmaya transfer döneminde yatırım yapması lazım.

Sizin Koulibaly gibi bir futbolcuya aslında daha çok ihtiyacınız var ama neyse. Siz zaten David Luiz gittiği için içerlenmekte haklısınız ne diyim.
  • Lampard hocam gençleri deniyor. O da farkında duran topları durduramadığını. Van Dijk gibi oyuncu almamız lazım dedi. Zaman gösterecek ne yapacağını...

Kepa için bir şey diyemem. Arsenal kaleci bakımından çok iyi. Leno cidden Arsenal'in defansına rağmen çok iyi işler çıkarıyor. Kepa'nın 20 ekmek daha yemesi lazım. Ama bazı maçlar gerçekten hayat kurtarıcı oluyor hakkını da yiyemem.

Ayrıca David Luiz gittiği için mutluyuz. Hata üstüne hata yapan bir oyuncu. Arsenal'ın kaç tane gol yemesine sebep oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 5 Temmuz 2020; 20:31:42 >
  • Palace'in kümeye düşme riski olmamasından mı bilemiyorum ama gerçekten rahat, etkili ve baskılı oynuyorlar. Chelsea birkaç dakikadır çıkamıyor. Chelsea yenerse Şampiyonlar Ligi için çok büyük bir adım atmış olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 7 Temmuz 2020; 21:40:54 >
  • Palace neler kaçırıyor.
  • BILD Chelsea are willing to meet Bayer’s €100m valuation for Havertz, but want instalmental payments. Chelsea could offer €70m up front and €30-40m at a later date. #CFC

BILD Real Madrid are also in the race to sign Havertz but would need to sell players before they could make a move for Havertz.

Sanirim, Chelsea Koronadan etkilenmeyen tek takim.Finansal acidan cok daha guclu kulubler bile, 70 pesini tek bir topcu icin veremiyor.

• havertz de gelirse werner pulisic haverzt ziyech arkalarında kante kovacic-jorginho atak yönü çok güçlü olur ama bence stoperde alması gerekiyor takımın.
  • Sen gelirsen büyük ihtimal kanteyi yollarız hocam Mail de geçen habere göre kante yi real madride seni almak için nakit açığını kapamak için verecek gibiyiz çünkü stoper ve sol bek takviyesi kesin yapılacaktır.

Jorginhonun gitme ihtimali çok yüksek forma vermiyor lampard Son maçlarda. Ve gideceğine dair haberler var. Bencede ayrılacaktır hele havertz gelirse bukadar OS durması anlamsız Yedekte Ruben loftus,mason mount,gilmour gibi rotasyon oyuncuları olacaktır.

Arkalarında derken hocam? lampardın aklındaki kadro sanki Havertz,ziyech,kovacic 3 lüsü Os yi oluşturacaktır Kanatlarda Pulisic ve willian, fv olarakda werner.

Stoper aşırı şart son maçlarda hala lider stoper olmamasının zararlarını görüyoruz aşırı hata yapıyor hele christiensen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 9 Temmuz 2020; 19:53:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Sen gelirsen büyük ihtimal kanteyi yollarız hocam Mail de geçen habere göre kante yi real madride seni almak için nakit açığını kapamak için verecek gibiyiz çünkü stoper ve sol bek takviyesi kesin yapılacaktır.

Jorginhonun gitme ihtimali çok yüksek forma vermiyor lampard Son maçlarda. Ve gideceğine dair haberler var. Bencede ayrılacaktır hele havertz gelirse bukadar OS durması anlamsız Yedekte Ruben loftus,mason mount,gilmour gibi rotasyon oyuncuları olacaktır.

Arkalarında derken hocam? lampardın aklındaki kadro sanki Havertz,ziyech,kovacic 3 lüsü Os yi oluşturacaktır Kanatlarda Pulisic ve willian, fv olarakda werner.

Stoper aşırı şart son maçlarda hala lider stoper olmamasının zararlarını görüyoruz aşırı hata yapıyor hele christiensen
    orta alan çok yumuşak olur gibi böyle kovacic yerine orta alanı tek başına idare edebilecek biri lazım. bu isim kante ama bütçe için satmak istiyosa oraya sert bir isim lazım bence. havertz'in chelsea'ye gelmesini isterim. Chelsea'nin kadrosu ona uygun. Madrid'de istiyo diyolar orasıda olabilir ama psgmiş münihmiş manuymuş hiç gerek yok. ya chelsea ya madrid.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

havertz de gelirse werner pulisic haverzt ziyech arkalarında kante kovacic-jorginho atak yönü çok güçlü olur ama bence stoperde alması gerekiyor takımın.
    Kesinlikle defansif takviye şart. Hatta geri dörtlünün tamamını yenilemek lazım. O zaman hakikaten ligte City ve Liverpool ile yarışabilecek takım kıvamına gelir Chelsea.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Sen gelirsen büyük ihtimal kanteyi yollarız hocam Mail de geçen habere göre kante yi real madride seni almak için nakit açığını kapamak için verecek gibiyiz çünkü stoper ve sol bek takviyesi kesin yapılacaktır.

Perez, Camawingayi çok istiyor.O varken, Kanteyi almaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Cruyff

orta alan çok yumuşak olur gibi böyle kovacic yerine orta alanı tek başına idare edebilecek biri lazım. bu isim kante ama bütçe için satmak istiyosa oraya sert bir isim lazım bence. havertz'in chelsea'ye gelmesini isterim. Chelsea'nin kadrosu ona uygun. Madrid'de istiyo diyolar orasıda olabilir ama psgmiş münihmiş manuymuş hiç gerek yok. ya chelsea ya madrid.

Alıntıları Göster
    Hocam, o Havertz Allaha yakin bize uzak olsun. Bir numarasi yok.4-5 kez izledim.Juve maçinda izledim. En son Bayern kupa finalinde izledim.Bunun nesine 100 istiyorlar, hala çözemedim.Odegaard, daha iyidir. Mountta daha iyi.

çok iyi oyun kurar, çalim atar, harika şutlari olur, oyunu açan paslari olur, tek bir pasla oyunu değiştirir, o zaman 100 istemelerini anlarim da, bu az çok yetenekli, bitiriciliği iyi.Başka bir numara yok.Senin nickini alacak kadar hayran olmana da şaşirdim doğrusu.

• Chelsea savunmasına az bile yazmışım.

Edit: 2 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 11 Temmuz 2020; 20:6:7 >
  • Savunma çok kötü cidden Chelsea'de. United'dan esintiler izliyorum zannettim

• Geçen sene oynanan City'nin 6-0 kazandığı maçı izliyorum sanki.
  • Chelsea FC Holiganları🏆

• Chelsea FC Holiganları🏆

Chelsea FC Holiganları🏆

• Munihin 3 attigi kadar var...lampart icin chelsea cl gitsin isterim avantajli durumdan dususe gectiler..nerde eski chelsea..cl giderler manu ile birlikte ama..chelsea katro yavan olmus iyice ya bos topcu dolu hep gencler oynuyor hucumda..zyech ve werner aldilar iyi ama kaleci felan kotu efsane vardi o kalede

• 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.