Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Hay ya Önceden bu konu bayha iyidi,eskilerden kimse kalmamış chelsea'liler ayrılmazdı konudan ,şimdi ben yazıyorum beyaz millet anlıyor siyah,hep konu dışında takıldıkları için kapışma,çekişme,laf dalışına girme çabasında olma gibi davranışları her konuda gösteriyolar.

Taylor swift mbappe neymar hayranı kişiler bize hareket çekiyor Neyse 2-3 yıldır yazmıyorum konuya galiba bundan sonrada yazacak değilim Forumun yaş ortalamsı düştüğü için gün güne her konu işgal ediliyor Hadi kolay gelsin.
    taylor, mbappe ve neymar hayrani olan dunyada ne kadar yasli insan var haberiniz yok heralde.bos konusuyorsunuz.

anladik, yaslisiniz, bu kadar cok vurgulamak zorunda misiniz? bende 25 yasindayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 11 Şubat 2019; 1:7:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

https://mobile.twitter.com/manunitedzone_/status/1094680419507810307

bunu mutlaka izleyin derim.

• Bu çok ağır oldu
  • Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt
    İlk mesajınızda konuya Neymar'ı katma amacınız "hater" olmanızdır. Bunu bir kere açığa kavuşturalım. Çünkü konunun Neymar ile hiçbir alakası yoktu.

İkincisi saçmalıyorsunuz ve haterlığın zararlı olduğu gibi söylemlerim ile yaşımın ne alakası var, onu anlayabilmiş değilim. Bu haksızlığınızın verdiği bir üste çıkma güdüsü olmalı. Merak ediyorsanız 27 yaşındayım.

Neymar'ın ne yaptığı benim hiç umrumda değil. Ben sadece yalan veya yanlış mesajlarınıza karşı çıktım. Çünkü ilk mesajınızda ki söylemleriniz doğru değildi.

Messi ve Ronaldo emekli olmadı. Hala futbol oynuyorlar ve hala ödüllerin en büyük adayları. Diğer oyuncuları ayrı tutmak niye? Çözebilmiş değilim.

Yazılarınızda hala nefretinizi kusmaya devam ediyorsunuz. İşsiz diyorsunuz bir de video eklemişsiniz.

Konuyu daha fazla alakasız tartışmalarla kirletmeyelim. İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

İlk mesajınızda konuya Neymar'ı katma amacınız "hater" olmanızdır. Bunu bir kere açığa kavuşturalım. Çünkü konunun Neymar ile hiçbir alakası yoktu.

İkincisi saçmalıyorsunuz ve haterlığın zararlı olduğu gibi söylemlerim ile yaşımın ne alakası var, onu anlayabilmiş değilim. Bu haksızlığınızın verdiği bir üste çıkma güdüsü olmalı. Merak ediyorsanız 27 yaşındayım.

Neymar'ın ne yaptığı benim hiç umrumda değil. Ben sadece yalan veya yanlış mesajlarınıza karşı çıktım. Çünkü ilk mesajınızda ki söylemleriniz doğru değildi.

Messi ve Ronaldo emekli olmadı. Hala futbol oynuyorlar ve hala ödüllerin en büyük adayları. Diğer oyuncuları ayrı tutmak niye? Çözebilmiş değilim.

Yazılarınızda hala nefretinizi kusmaya devam ediyorsunuz. İşsiz diyorsunuz bir de video eklemişsiniz.

Konuyu daha fazla alakasız tartışmalarla kirletmeyelim. İyi forumlar.
    bizim yasimizla ne sorunu varsa bende onu cozemedim.

• Bazı oyuncular Sarri yi de yeme peşinde sanırım.

Yada Sarri ne yaptığını bilmiyor.

• Sarri de giderse sıradaki kim olacak?

• Kalan maçlarımız.

Arsenal ve Man United da önümüze geçti. 6. sıradayız.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

• Chelsea an itibariyle FA Cup’ta da tokatlanıyor.

• sarri kovulmak istiyor belli hep aynı adamları oynatıyor yeniliyor yeniliyor kafayı yemiş
  • Sarri sezon sonunu göremez gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sarriball bi harika dostum

• chelsea çok kötü takım sarrı ne işe yarıyor bilmiyorum adamların 2.yarı pozisyonu yok tek hazardın var vurduğu. takım pozisyona girmeyi bilmiyor orta sahada çakılıp kalıyor kimse insiyatif almıyor orta sahası çok kötü ne bilim iyi takımın yapması gereken hiç birşeyi yapmıyor bunlar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://mobile.twitter.com/ManUtdMindset/status/1097878811193032705

angry_rantman reis, dun yine formundaymis.

• Bu Sarri'yi ben iyi hoca sanırdım kahveden futbol fanatiği bir amcayı getirsen bundan daha iyi hocalık yapar. Sarri futbolun f'sinden anlamıyor bizim ligdeki dandik yerli teknik direktörlerden hallice. Maviler buraları hak etmiyor, takımdaki çeteci, oyunu sabote eden şımarık futbolcu grubunu da kovup, formanın hakkını verecek Drogba, Lampard gibi efsanelerin izinden gidecek yeni yıldızlar bulmak lazım. Manchester'dan 6 yemek nedir lan?
  • Bence sorun takımda iskelet değiştirmeli Chelsea kaç yıldır kemik olarak aynı kadro ayrıca lider oyuncusu yok bir hazard var ama o yetersiz ve aklıda pek chelsea'de değil gibi artık.
  • Sarri eski öğrencilerini kiraladı veya aldı. Üstüne Kovacic çöpünü ve Pulisic denen tenekeyi kitledi. Kaleci transferi ayrı komediydi zaten.

Chelsea zor toparlar artık kimse oynamıyor takımda defans diye bir şey yok.

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.