Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim kazandıysa maç onun hakkıdır valla. chelsea kazansın isterim, cm serilerinde şampiyonluk yaşadığım ilk takımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ AWESOME _

Adamlar maç boyu bastırdı, 1 de penaltıları verilmedi. Bal gibi de yenerdi. Ben devam edicem futbol izlemeye.

Sonrada hakemler bizi tutuyor
  • Pek taraftarı yok anlaşılan .

Senin eski konuda cok uyesi vardı konunun, o zamanlar üst üste gelen şampiyonluklar etkili oldu herhalde.

Chelsea-Barcelona eşleşmesi mükemmel olacak ama Chelsea'nin performansı cidden cok tutuk .
  • @JDaniels ; Hakemler bize kazığın kralını barcelona maçında atmıştı,Onun için barçalılar pek konuşmasın hakem diye.

@octavianus ; Şampiyonluk var yada yok Chelsea'liyiz Konuyu elimden geldiğince güncel tutup,herkesi bilgilendireceğim.
  • sturridge in golüyle 1-0 öndeyiz
  • 2-2 öff
  • GOOLLL 3-2
  • 4-2 oldu
  • Maç bitti kazandık 4-2 kazandık.

Torres golünü attı.Di Matteo geldikten sonra gözle görülür bir biçimde daha istekli oynamaya başlamıştı.

Defansımızda çok golcü aynı zamanda Terry,Ivanovic gibi oyuncularımız bol gol atıyor.

Gollerimiz Sturridge,Ivanovic (2),Torres'den geldi.

Arsenal 2-1 kaybetti.Şampiyonlar Ligi için Tottenham yada Arsenal'i geçmemiz gerekiyor ve yaklaşıyoruz.

Umarım Tottenhamda bu akşam kaybeder.

Son olarak AVB gitti takım kendine geldi.Galibiyet serisine devam etmemiz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 31 Mart 2012; 18:57:56 >
  • oo bakıyorum moraller yerinde
    haftaya chelsea'ye basayım da puan kaybetsin şu takım
    cityden chelsea'ye geçiş yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnToucheD_

oo bakıyorum moraller yerinde

Dostum tapıyorum sana ya

Kupa'da TS ve GS'den 4 milyar kaybettim haftaya tekrar başlıyorum tutamıyorum beraber zengin edelim sistemleri

• quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: UnToucheD_

oo bakıyorum moraller yerinde

Dostum tapıyorum sana ya

Kupa'da TS ve GS'den 4 milyar kaybettim haftaya tekrar başlıyorum tutamıyorum beraber zengin edelim sistemleri

2 ye 14 veren kupon yaptım yine yattım
    fakat tek maçtan yatmadım bu sefer, deplasman takımına oynamamaya karar vermiştim, baktım iç sahada oynayan takımlardan saçma sapan yatıyorum. arsenala vereyim bir maç dedim 1,40 oran vardı yine 2-1 yenildi takım askldjasd
    neyse kaybım büyük değil bir gün biz de kazanıcaz

• onun lakabı El-nino

you tube a yine saçma sapan videolar yüklemişler maçın adını kullanarak. Bunu hep yapıyorlar. doğal olarak da silmiş you tube videoları . dikkat ediyorum hep aynı kullanıcı adında 3-4 kişi yapıyor bunları. madem videoyu siliyorsunuz kullanıcı adını da silinsene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 31 Mart 2012; 20:32:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

onun lakabı El-nino

you tube a yine saçma sapan videolar yüklemişler maçın adını kullanarak. Bunu hep yapıyorlar. doğal olarak da silmiş you tube videoları . dikkat ediyorum hep aynı kullanıcı adında 3-4 kişi yapıyor bunları. madem videoyu siliyorsunuz kullanıcı adını da silinsene

EPL ve CL maçları telif hakkı nedeniyle siliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

onun lakabı El-nino

EPL ve CL maçları telif hakkı nedeniyle siliniyor.

bundan haberim yoktu ancak ön planda bahsettiğim bu değil.

aston villa 2-4 chelsea yazıp vs. sadece resim koyuyorlar . bu adamlara ceza verilmeli bence

• Adamsın Torres çok iyi oynadı bugün
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Escobar -- 3 Temmuz 2013; 19:35:40 >
  • Benitez: "Chelsea'den teklif almadım"

Liverpool ve Inter'in eski çalıştırıcısı Rafa Benitez, dedikodulardan haberi olduğunu, fakat Chelsea'den herhangi bir teklif almadığını söyledi.

Liverpool ile geçirdiği başarılı sezonların ardından aynı istikrarı Inter'de yakalayamayan Benitez'in adı son günlerde Chelsea ile anılıyor.

Bu spekülasyonlardan haberinin olduğunu söyleyen Benitez, Soccerex konferansında yaptığı açıklamada, "İngiltere'den gelecek iyi bir teklifi bekliyorum. Şu an boşta olduğum için endişeli değilim. Doğru takımda ve doğru bir projede yer almak istiyorum. Chelsea hakkında birçok dedikodu duydum, fakat bana bir teklif yapılmadı." diye konuştu.

Roberto Mancini ve Sir Alex Ferguson arasında yaşanan 'akıl oyunları' tartışmasını da değinen İspanyol teknik adam, "İyi bir teknik direktör akıl oyunlarından etkilenmez. Sadece kendi işini ve takımını düşünür. Manchester City ve Manchester United ikisi de çok büyük takımlar. Roberto Mancini'nin akıl oyunlarından etkileneceğini sanmıyorum. Eğer 5-0 yenildikten sonra çıkıp, 'oh akıl oyunları varmış' derse o zaman etkilenmiş demektir." dedi.

Aman benitez.Bizden uzak dur zaten.Inter'in içine ettikten sonra kimse seni kolay kolay almaz zaten.

Di Matteo görevine devam etmeli.Kesinlikle takımdaki hava değişti.Tam zamanlı bir kontrat imzalanması lazım kendisiyle + olarak eski bir Chelsea oyuncusu.Takımın ruhunu biliyor.

• @ Pablo Escobar listeye ekledim.

Çığ gibi büyümeye devam
  • Chelsea FC Holiganları🏆

Takımın herşeyi,Süper Yıldızımız Lampard Konuştu ;

Lampard: "Ligde işimiz çok zor"

Chelsea'nin kaptanı Lampard, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele vermelerinin Premier Lig'de gösterdikleri performansı etkilemediğini belirtti.

Chelsea'nin kaptanlarından Frank Lampard yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmelerinin lige kötü yansımayacağını ifade etti.

Londra ekibi, Tottenham ve Arsenal'in ardından 5 puan farkla 5. sırada bulunuyor. Mavi-beyazlı ekip bu sezon Şampiyonlar Ligi'ne kalmaları için ligi minimum 4. sırada bitirmek zorunda. Chelsea'nin bunu başarabilmesi için önünde 7 hafta daha var

Takım bunun yanı sıra, Şampiyonlar Ligi'nde yarı finale kalmaya yakın. Şampiyonlar Ligi çeyrek finale ilk maçında deplasmanda Benfica'yı 1-0 yenerek avantaj yakalamış durumda.

London Evening Standard'a yaptığ açıklamada iki kulvarda da savaşabileceklerini belirten Lampard, "İki tarafta da savaşacak gücümüz var. Benfica ile evimizde oynayacağımız için daha avantajlıyız. Onları elersek Milan ya da Barcelona ile eşleşeceğiz. Karşımıza çıkan bütün rakipleri yenersek, seneye Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılabiliriz. Fakat bu biraz riskli." dedi.

Bu sezon şampiyonluk için mücadele etmemelerinin kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını söyleyen İngiliz oyuncu, "Şu anda ligde bulunduğumuz konumdan dolay hayal kırıklığı yaşıyoruz. İlk iki sıraya oynamalıydık. Manchester United her sezon ligi kazanacak diye bir şey yok. Şimdi 4. sıra için mücadele veriyoruz ve Tottenham ile Arsenal'i geçmek için her maçı kazanmalıyız. Bu sezon ligde istikrarsız bir sezon çıkardık. Sonrasında Benfica ve Napoli maçlarında kalitemizi gösterdik." diye konuştu.

Andre Villas-Boas'ın ardından takımın başına Roberto Di Matteo ile iyi bir grafik yakalayan Chelsea, oynadığı 8 maçta 6 galibiyet almıştı.

Efsanesin Lampard.

Önümüzdeki sezon şampiyonlar ligine mutlaka katılmamız lazım.istikrarı yakaladık Minimum Çeyrek Final-Yarı final oynayan bu takım bu efsaneleri ile bu kupayı artık kaldırmalı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.