Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chelsea Efsanesi Dixon, Uyuşturucu Satıcılığından Tutuklandı.
  • Salah bitiriciliğini ciddi biçimde geliştirmesi gerekiyor. Şut çekmede Sabri ile yarışıyor neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dakikada Schürrle ve Torres'in attığı gollerle öne geçtik

• ilk yarıdan sonra bırakmıştım izlemeyi, çevirmişiz helal
  • Beyler sizlerede teşekkür etmezsek olmaz. İyiki varsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Hoffmann

Beyler sizlerede teşekkür etmezsek olmaz. İyiki varsınız

Aynen öyle, otobüsün de şampiyonlukta büyük payı var. Teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

atl. madrid otobüsümüzü hurdaya çevirdi. bize bir otobüs borçlusunuz
  • Palace, Sunderland ve Atletico
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Tesekkur ederiz.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Ne demek

@Die Ärzte ayarları bozulmuştu otobüsün, yanlış olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Palace, Sunderland ve Atletico

Aklımıza getirme hocam şu maçları sinirim bozuluyor durduk yere
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Palace, Sunderland ve Atletico

Aklımıza getirme hocam şu maçları sinirim bozuluyor durduk yere

+1
    103 gollük rekorumuzda emin ellerde beyler

• TRANSFER - David Luiz €40m'ya Barcelona'da.

Transfermarkt ve Sporx yazdı. Kaynaklar çok güvenilir değil ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GooodJob -- 12 Mayıs 2014; 15:00:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

TRANSFER - David Luiz €40m'ya Barcelona'da.

Mourinho daha önceden takımdan ayrılacaklar listesinde David Luiz'in de olduğunu açıklamıştı ama umarım ayrılmaz Torres ve bu adamın ayrılmasını istemiyorum hiç

Edit: Mourinho Torres'i kadroda tutmak istediğini açıkladı

quote:

Portekizli teknik adam Jose Mourinho, İspanyol golcüsü Fernando Torres'i övdü ve gelecekte onu kadroda tutmayı planladığını söyledi.

Chelsea'nin başarılı çalıştırıcısı Jose Mourinho, sık sık eleştirilen Fernando Torres hakkında açıklamalarda bulundu ve İspanyol forveti savundu.

Yaz transfer döneminde hücum hattını büyük ihtimalle Diego Costa'yı transfer ederek güçlendirecek olan Chelsea'de kimlerin gidici olduğu da kafalarda soru işareti olarak belirmeye başladı. Ancak Portekizli teknik adam Cardiff galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada "Fernando Torres gelecek sezon için planlarım arasında yer alıyor. O iyi bir futbolcu. Her maç gol atan tipte bir forvet değil, ancak onun oyun tarzı takıma oldukça faydalı. Saha içindeki hareketleri ve oyunu bize gerekli." dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 12 Mayıs 2014; 15:07:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

TRANSFER - David Luiz €40m'ya Barcelona'da.

Mourinho daha önceden takımdan ayrılacaklar listesinde David Luiz'in de olduğunu açıklamıştı ama umarım ayrılmaz Torres ve bu adamın ayrılmasını istemiyorum hiç

Edit: Mourinho Torres'i kadroda tutmak istediğini açıkladı

quote:

Portekizli teknik adam Jose Mourinho, İspanyol golcüsü Fernando Torres'i övdü ve gelecekte onu kadroda tutmayı planladığını söyledi.

Chelsea'nin başarılı çalıştırıcısı Jose Mourinho, sık sık eleştirilen Fernando Torres hakkında açıklamalarda bulundu ve İspanyol forveti savundu.

Yaz transfer döneminde hücum hattını büyük ihtimalle Diego Costa'yı transfer ederek güçlendirecek olan Chelsea'de kimlerin gidici olduğu da kafalarda soru işareti olarak belirmeye başladı. Ancak Portekizli teknik adam Cardiff galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada "Fernando Torres gelecek sezon için planlarım arasında yer alıyor. O iyi bir futbolcu. Her maç gol atan tipte bir forvet değil, ancak onun oyun tarzı takıma oldukça faydalı. Saha içindeki hareketleri ve oyunu bize gerekli." dedi.

Bu sene Chelsea maçlarını izleyemedim. Özellikle ikinci donemdeki hiçbir maçı izleyemedim sınav senem olduğu için. O yüzden iyi bir yorum yapamıyorum David Luiz hakkında. Siz nasıl duşunuyorsunuz? Bu sene bekleneni veremedi mi?

• Luiz o kadar elit stper olsa Mou bırakmazdı
  • Aslında stoper mevkinde tam olarak Mourinho'nun beklentilerini karşılayamadı. Terry-Cahill ikilisini daha uygun gördü ve öyleydi. Birbirleriyle çok iyi bir uyum yakalamıştı Terry ile Cahill. Mourinho da sezonun büyük çoğunluğunda bu ikiliyi korudu. David Luiz bazen dikkat dağınıklığı sebebiyle stoper bölgesinde ara sıra aksıyordu. Daha sonradan daha çok defansif orta saha olarak oynatıldı. Bu bölgede çok daha iyi bir performans sergiledi bana göre. Özellikle deplasmandaki City, Psg rövanş ve Atletico Madrid ile oynanan ilk maçlarda çok iyi performans gösterdi. Mikel'den hatta Ramirez'den bile iyi oynuyor bana göre bu bölgede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 12 Mayıs 2014; 16:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

quote:

Ne yazık ki öyleyiz, bu yüzden şampiyonluğu kaybettik

Chelsea FC Holiganları🏆

Gülsem mi üzülsem mi bilemedim ama çok güzel yapmışlar ve şahsen costayı istemem ben ikinci torres olur gibime geliyor ve de hiç sevmiyorum adamı

Sezonun özetini anlatan bir resim olmuş gerçekten, kaybedilmemesi gereken maçları kaybettiler gerçekten de, ama Mourinho'nun takımları ikinci sezonunda daha iyi performans sergiliyor, seneye mutlaka büyük bir kupada başarı yakalayacaktır Chelsea

• quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Mourinhonun taktikleri büyük takımlara karşı kontralarla etkili oluyor o yüzden büyük maçları alıyor.Ancak zaten defans yapan takımlara işlemiyor.Çünkü baskı kuracak oyuncu tipi çok yok.Böyle bir oyunda doğal olarak oynayamıyorlar.BU sene chelsea nin kolay maçlarda puan kaybetmesinin nedeni bu.

Aslında sen bakma küçük takımlara gol atmakta zorlanmamıza, maçları kazanamasak bile eşşek kadar pozisyona giriyoruz yine de. Kapanan takımların defansını ikinci yarı zorlayarak bir şekilde açıyoruz pozisyonlar da buluyoruz ama burada bitirici bir forvetin eksikliğini hissediyoruz. Büyük maçlara göre çok daha fazla pozisyonlar kaçırıyoruz.

olay sadece bitirici forvetle alakalı değil.Öyle olsa gidip cityi liverpoolu 3 atakta yenemessiniz zaten.Olay aslında ortasahada bitiyor.Tamam forvet sıkıntısı bariz var ama orta sahada ileride baskı kurabilecek oyuncu tipi az.Lampard yaşlandı artık.Willian bir modric değil.Tamam defansa güzel yardıma geliyor ama yetersiz.Ara paslarını atabilecek kanata tek top çıkabilecek orta saha adamları da lazım Chelsea ye.

David Luiz orta saha oynuyor mesela.BU bile aslında birçok şeyi özetliyor.

liverpool neyse de

Chelsea FC Holiganları🏆

• Beyler sizce Diego Costa gelirse takıma yarar sağlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Russell Crowe

Beyler sizce Diego Costa gelirse takıma yarar sağlar mı?

Gelirse gol yönünden oldukça katkı sağlayacaktır bence. Ancak oyun olarak Torres kadar katkı sağlayabileceğini düşünmüyorum. Pek pas dağıtıp takımın ileri çıkmasına katkıda bulunacak bir forvet değil gibi. Ama benim isteğim Costa değil de Agüero'nun gelmesi yönünde. Mourinho da geçen hafta istediği forvet tipini betimlemişti, Agüero'ninkine çok benziyordu istediği forvetin özellikler. Umarım onu alırız

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.