Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mourinhonun taktikleri büyük takımlara karşı kontralarla etkili oluyor o yüzden büyük maçları alıyor.Ancak zaten defans yapan takımlara işlemiyor.Çünkü baskı kuracak oyuncu tipi çok yok.Böyle bir oyunda doğal olarak oynayamıyorlar.BU sene chelsea nin kolay maçlarda puan kaybetmesinin nedeni bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

Ne yazık ki öyleyiz, bu yüzden şampiyonluğu kaybettik

Chelsea FC Holiganları🏆

Gülsem mi üzülsem mi bilemedim ama çok güzel yapmışlar ve şahsen costayı istemem ben ikinci torres olur gibime geliyor ve de hiç sevmiyorum adamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Mourinhonun taktikleri büyük takımlara karşı kontralarla etkili oluyor o yüzden büyük maçları alıyor.Ancak zaten defans yapan takımlara işlemiyor.Çünkü baskı kuracak oyuncu tipi çok yok.Böyle bir oyunda doğal olarak oynayamıyorlar.BU sene chelsea nin kolay maçlarda puan kaybetmesinin nedeni bu.

Aslında sen bakma küçük takımlara gol atmakta zorlanmamıza, maçları kazanamasak bile eşşek kadar pozisyona giriyoruz yine de. Kapanan takımların defansını ikinci yarı zorlayarak bir şekilde açıyoruz pozisyonlar da buluyoruz ama burada bitirici bir forvetin eksikliğini hissediyoruz. Büyük maçlara göre çok daha fazla pozisyonlar kaçırıyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Mourinhonun taktikleri büyük takımlara karşı kontralarla etkili oluyor o yüzden büyük maçları alıyor.Ancak zaten defans yapan takımlara işlemiyor.Çünkü baskı kuracak oyuncu tipi çok yok.Böyle bir oyunda doğal olarak oynayamıyorlar.BU sene chelsea nin kolay maçlarda puan kaybetmesinin nedeni bu.

Aslında sen bakma küçük takımlara gol atmakta zorlanmamıza, maçları kazanamasak bile eşşek kadar pozisyona giriyoruz yine de. Kapanan takımların defansını ikinci yarı zorlayarak bir şekilde açıyoruz pozisyonlar da buluyoruz ama burada bitirici bir forvetin eksikliğini hissediyoruz. Büyük maçlara göre çok daha fazla pozisyonlar kaçırıyoruz.

olay sadece bitirici forvetle alakalı değil.Öyle olsa gidip cityi liverpoolu 3 atakta yenemessiniz zaten.Olay aslında ortasahada bitiyor.Tamam forvet sıkıntısı bariz var ama orta sahada ileride baskı kurabilecek oyuncu tipi az.Lampard yaşlandı artık.Willian bir modric değil.Tamam defansa güzel yardıma geliyor ama yetersiz.Ara paslarını atabilecek kanata tek top çıkabilecek orta saha adamları da lazım Chelsea ye.

David Luiz orta saha oynuyor mesela.BU bile aslında birçok şeyi özetliyor.
  • Mourinho John Terry, Frank Lampard ve Ashley Cole ile sözleşme yenileyeceğini açıkladı 2 gün önce (Ama benim yeni haberim oldu )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Russell Crowe

Mourinho: "Hazard, kendini takım için feda etmiyor. Bu, kesinlikle takdir etmediğim bir durum.'' (L'Equipe)

/>
  • beyler chelseanin kadrosu konusundabeni taslamistiniz bugun acikla an brezilya kadrosundaki chelsealleri ve disarida kalan brezilyalklara bir bakin sonra kadromuz zayif diyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terry
    Cole
    Lampard
    Luiz
    Hazard

Büyük ihtimalle takımdan gidiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Terry
    Cole
    Lampard
    Luiz
    Hazard

Büyük ihtimalle takımdan gidiyorlar.

Hazard hiçbir yere gitmiyor. Kendisi Messi ve Ronaldo seviyesine erişmek isiyorsa kesinlikle PSG'e gidemez zaten. Mourinho ile arasında küçük bir tartışma oldu diye gidiyor diyemeyiz.

Edit: İmlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 7 Mayıs 2014; 21:13:30 >
  • Luiz gitmz.Lampard Terry Cole ile sözleşme uzatıcak deniyordu en son.Hazardda ayrılmaz yada Manu deli para teklif edip ingiltereyi sarsabilir.Yeni CR olması için
  • Lampard, Cole, Schwarzer ve Eto ile yolları ayırsak yeterlidir. Ba ve Torres ise gelecek tekliflere göre gelecekleri belirlenmelidir.

Costa ile anlaşma umarım yapılmaz, Costa yerine Cavani'yi alabilirsek ne mutlu.

• tüm forvetleri yollasınlar . 1 transfer + lukaku yeter chelsea ye .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

tüm forvetleri yollasınlar . 1 transfer + lukaku yeter chelsea ye .

Agüero ve kiradan dönecek Lukaku ve yanında genç bir forvet tüm sezonu götürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 9 Mayıs 2014; 12:27:25 >
  • quote:

quote:

Bir düşününce fena oldum be çok çılgın olur ama olmaz malesef.Falcao veya cavaniden biri alınmalı bence ilk tercihim falcao benim ve bütün forvetler satılmalı.

• Dünün haberi

quote:

Portekizli hoca, yaz transfer döneminde rotasını açıkladı.

Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho seneye büyük bir forvet transferi yapacaklarını doğruladı.

6 senelik ayrılığın ardından sezon başında Stamford Bridge'ye geri dönen Portekizli teknik adam, hem Premier Lig'de hem de Şampiyonlar Ligi'nde sonuna kadar getirdiği yarışta kupa kaldırmayı başaramadı.

Kamuoyu önünde futbolcularını eleştirmekten hep kaçınan Mourinho, bugün düzenlediği basın toplantısında, "Forvet transferini uzun bir süredir konuşuyoruz. Aralık ve Ocak'ta basın bana sürekli bu soruyu sordu. Ben de üzerinde çalıştığımız bir konu olduğunu her defasına vurguladım. Uzun soluklu bir çözüm olmasını istiyoruz. Durumu kurturmak peşinde değiliz." dedi.

Revizyon zamanın geldiğini belirten 51 yaşındaki çalıştırıcı, "İyi golcülerimiz, iyi oyuncularımız var ancak değişim kaçınılmazdır. Herkes yaz transfer dönemini bekliyor. Biz de forvet pozisyonuna takviye yapmayı planlıyoruz." şeklinde konuştu.

• quote:

quote:

Aguero muthis bir oyuncu ancak çok sakatlanıyor. O yüzden almak çok riskli diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

quote:

quote:

Aguero muthis bir oyuncu ancak çok sakatlanıyor. O yüzden almak çok riskli diye düşünüyorum.

Mourinho adam eder onu bir daha sakatlanmaz

• Cavani, Lampard ve Cole'un yerine adam alsak tamamdır.

Lampard yerine sizce kim olabilir?

Cavani + Shaw/Moreno + Lampard yerine transfer. Gerçekleşmesi çok zor, fiyat olarakta çok çok pahalı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 10 Mayıs 2014; 21:53:10 >
  • quote:

Cavani, Lampard ve Cole'un yerine adam alsak tamamdır.

Cavani + Shaw/Moreno + Lampard yerine transfer. Gerçekleşmesi çok zor, fiyat olarakta çok çok pahalı olacaktır.

Shaw için United-Chelsea kapışıyor diyorlar ucuza kapanmaz o gerçi alan da rahat 15 yıl sol bek aramaz. Lampard'ın yerine kim alınacak ki? Sezon başı Van Ginkel oynuyordu dedim acaba Mou onu mu monte edecek diye erkenden sakatlandı gitti o.
  • quote:

Cavani, Lampard ve Cole'un yerine adam alsak tamamdır.

Lampard'ın yerine daha doğrusu Ramirez'in yerine (Lampard'dan çok Ramirez oynuyor Matic'in yanında) önceden de belirttiğim gibi Arturo Vidal'i alabiliriz. Defansif olarak da ofansif olarak da gerçekten çok güçlü bir oyuncu, tam Mourinho'nun adamı. Ramirez'in yerine çok iyi gidecek world class bir oyuncu bence.

Cavani'yi alırsak da güzel olur ama Agüero'yu alırsak mükemmel olur Zaten City taraftarı da sürekli sakatlanıyor diye elinden çıkarmaya çalışıyor. Ancak bize gelirse o kadar sakatlanmaz diye düşünüyorum.

Bu arada Mourinho, Shaw'ı isterse diğer takımların vereceği paradan daha düşük bir paraya alabiliriz. Herkese 30 milyon bize 20 milyon

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.