Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Dinsizin hakkından imansız gelir demişler. Bu arada Lizbon'a giden otobüs seferleri iptal edilmiş

Chelsea FC Holiganları🏆

Kardeş çok yanlış zamanlarda buraya geliyorsun, boşuna kavga çıkmasın yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Dinsizin hakkından imansız gelir demişler. Bu arada Lizbon'a giden otobüs seferleri iptal edilmiş

Chelsea FC Holiganları🏆

Bu adam bugün kaybettiği kupayı 4 sene önce aldı. Siz bu adam yüzünden kaybetme aşamasına geldiğiniz ligi en son ne zmana aldınız

• Chelsea Eto'o yuzunden elendi

• Chelsea FC Holiganları🏆
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Chelsea FC Holiganları🏆

• Kaleden yana sıkıntı yok. Defansa gelince A.Cole , Azpilicueta gibi 2 süratli beckin yanında , özellikle Terry çok yavaş kalıyor. Cahill onun açıklarını kapatıyor. David Luiz çok savruk dağınık gelişigüzel oynuyor, ortasahada zamanında Essien-Lampard arkada Mikel dirençli orta saha hakimiyeti vardı. Şimdi oda yok. Haliyle ortasaha hermaç yolgeçer hanı. Sırf Hazard,Oscar,Willian,Schurle gibi bireysel oyuncularla bu iş yürümez. Bunun sonunda forvet hattı istediği topları alamıyor. Kırk yılda bir gelen toplarıda ister istemez harcıyorlar.

Acilen transfer şart , çok yönlü hem defans yapıp hem top kullanabilen bir orta saha, çabukluğuyla açıkları kapatıp daha iyi kademe yapabilen bir defans, Torres tarzında alıp giden kendi pozisyonu kendi yaratan bir forvet gerekiyor.

Finalde en azından ingiliz-ispanyol eşleşmesi olacak derdim ama yapacak bişey yok. Mourinho bu takımı bu kadroyla en azından buralara kadar getirebildi.

• Chelsea Matic'in eksikliğini çok net bir şekilde hissediyor şlde. chelseanin ortasahası şl için top class seviyede değil. şu david luiz gerçekten bazı kesimlerce fazla abartılan bir futbolcu. üst seviye takımlarda oynayabilecek biri değil. ben bu adam kadar savunma disiplininden kopuk daha çok bireysel takılmaya çalışan bir defans görmedim
  • Aynen hocam Luiz defanstan çok defansif orta saha gibi.

Bu arada Courtois ne yapıp edilip takıma kazandırılmalı. Cech Courtois, Casillas Lopez gibi değişimli oynamalı. Ayrıca forvet hattıda, orta saha ve Terry yerine defans transfer diye bağırıyor.

• luiz karakter olarak rahat bir insan. konsantrasyon eksikliği en büyük zaaflarından maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Aynen hocam Luiz defanstan çok defansif orta saha gibi.

Bu arada Courtois ne yapıp edilip takıma kazandırılmalı. Cech Courtois, Casillas Lopez gibi değişimli oynamalı. Ayrıca forvet hattıda, orta saha ve Terry yerine defans transfer diye bağırıyor.

Barcelona bu adamı bu kadar istiyorken iyi bir paraya itelenmeli bence. chelsea için çok kârlı bir iş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

luiz karakter olarak rahat bir insan. konsantrasyon eksikliği en büyük zaaflarından maalesef

katılıyorum.milli takımdaki konsantrasyon un çeyreği yok chelsea de
  • Bana göre Eto'o yüzünden giden bir maçdı. Tabi bunda Mourinho da etkili çünkü yanlış adamı oyuna sürdü (Eto'o dan bahsediyorum) ve Ba gibi birisini oyuna almadı. Torres bana göre herzaman ki gibi başarılıydı. Gol de attı. Atletico nun 1. golünde ardı ardına gelen hatalar var. İlk olarak Hazard'ın takip etmesi gereken adamı takip etmedi , 2 terry ıskaladı , 3 cole ıskaladı ve golü buldular. Maç 1-1 olduktan sonra çok rahat Chelsea gol atabilirdi eğer penaltı olmasaydı. Gol atsaydıda Chelsea turu alırdı
  • mourinho takimi frenliyor 10000 kere soledik cogu kisi inanmiyor bu takim avrupanin en iyi 5 takimimdan biri ama antrenor oyuncularini irtibarsizlastiriyor sanirim Hazard isyan bayragini cekmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.ntvspor.net/haber/dunyadan-futbol/106634/futbol-oynamak-icin-olusturulmadik

Hazard bile "Futbol oynamak için oluşturulmuş bir takım değiliz" desin, futbolu bildiğini sananlar hala Mourinho'yu savunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCFC

Chelsea Matic'in eksikliğini çok net bir şekilde hissediyor şlde. chelseanin ortasahası şl için top class seviyede değil. şu david luiz gerçekten bazı kesimlerce fazla abartılan bir futbolcu. üst seviye takımlarda oynayabilecek biri değil. ben bu adam kadar savunma disiplininden kopuk daha çok bireysel takılmaya çalışan bir defans görmedim

david luiz benficadaki futbolunun her gecen gun ustune koyuyor her takimin dusleyecegi her mevkide maksimum yararlanabilen bir oyuncu dun aksamda sahanin en iyi oyuncusuydu takimi hizli hucuma cikarabiliyor butun kafa toplarini aliyor ne bekliyorsun yaya toure disinda o mevkiide herkesin hosnut oldugu oyuncu sole david luiz top class bir oyuncudur tartisilamaz

• Tüm Mourinho'ya laf sallayan futbol dehalarına bir şey derdim de gereksiz yere çizilmek istemiyorum.

• Ya tamam mourinho gelsin bizim yılmaz vural'In yardımcısı olsun. Mourinho'nun kapasitesi o. Mutlu oldunuz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCFC

Chelsea Matic'in eksikliğini çok net bir şekilde hissediyor şlde. chelseanin ortasahası şl için top class seviyede değil. şu david luiz gerçekten bazı kesimlerce fazla abartılan bir futbolcu. üst seviye takımlarda oynayabilecek biri değil. ben bu adam kadar savunma disiplininden kopuk daha çok bireysel takılmaya çalışan bir defans görmedim

Bence o Matic beklenenin çok üzerinde oynadığı için. Devre arasında takıma katıldığı anda uyum sağladı ve çok başarılı maçlar çıkardı. Defansif ağırlıklı olsa da 2 yönde de çok başarılı oynuyor, bizim almamızı istedim yani Chelsea'deki performansını görünce. Matic'in başarısı yüzünden Luiz çok sırıtıyor. Yoksa Luiz'de fena değil bence, takımı mahveden, kritik bir hata yaptığını görmedim. Abartılmasının nedeni normal bir stopere göre daha teknik oluşu ve gerek hareketleri gerekse de EPL'de olması sebebiyle çok göz önünde olması. Ondan kat ve kat başarılı olan Thiago Silva bu kadar göz önünde değil mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

Ya tamam mourinho gelsin bizim yılmaz vural'In yardımcısı olsun. Mourinho'nun kapasitesi o. Mutlu oldunuz mu?

mourinhonun amaci birseyleri başarmak savunma yaparak kazanma rakibin aciklarini bularak kazanma basarili olabilir başarılıdır special onedir fakat takimi kucumsemek binlerce hatta milyarlarca insanlari kandirmak cok acizcs en kolayi yahu etoyu begenmiyorsan alma costaya ne dilenceilik ediyorsun costa 800 bin euroydu eto aldığında dunyanin en cok kazanan oyuncusu mourinho cogu otoriteyi kandirmaya calisiyor chelsea dunyanin en iyi 5.takimidir atletico madrid 10 15 arasi bir takimdir oyuncu kalitesi olarak

• Bu kadar elestirilen bir adam bu kadar buyuk kupalari kazanmissa ve hala kafaya oynuyorsa birileri kiskancligini otobus, tır cekiyor diyerek dışa vurabilir. Simone gibi bir adami 1 sezon ustun basarisiyla en iyi yapanlarda cikacaktir. Aynisini mourinhoda yapmisti bu arkadaslarda zamaninda onu overken zamaninin basarili td lerini yerin dibine sokmuslardir. Basariyi her yil cl kaldirarak lig kazanarak ispatlayacaksak muhtemelen 1 kazanan olacaktir sadece ve diger tum hocalar basarisiz olacaktir. Buda doganin duzenine ne kadar mantikli bir bakis acisi tartisilir. Bu durumda chelsea ile ayni turda elenen bayernde çöp bir takimdir.

Dikkat ederseniz mantikli elestiri yapan belli basli kisiler haricinde digerleri anti mourinho cudur. Mesela Liverpool un sampiyonluk yolunda chelsea den darbe almasida manidar olarak gorunuyor. Yine ayni adamlar kinini kusmaya baslamis.

Bunun icin mourinho en iyisi. Herkesin canini bir sekilde yakmis adam.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.