Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu akşamki maç için sağlam bi linki olan var mı ??
  • İlk 11 belli oldu:

23 Schwarzer (GK)
    2 Ivanović
    3 A. Cole
    4 David Luiz
    24 Cahill
    26 Terry (C)
    28 Azpilicueta
    7 Ramires
    17 Hazard
    22 Willian
    9 Torres

Ivanovic, Azpilicueta ve Cole birlikte oynuyor, nasıl bir dizilişle çıkacağız acaba?

Edit: UEFA sitesine göre diziliş şu şekilde;

---------------------------Schwarzer---------------------

Ivanovic---------Cahill----------Terry---------Cole

------------------Ramirez---------DavidLuiz---------

------Willian--------------Hazard---------Azpilicueta

--------------------------------Torres-------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 30 Nisan 2014; 21:13:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir diziliş olabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Böyle bir diziliş olabilir mi acaba?

Hazard ofansif orta saha, Azpilicueta ise sol ortasaha olarak oynuyormuş Baya defansif, pres yapabilecek bir 11 ortaya sürmüş Mourinho. İnşallah maçı biz kazanırız.

• Hadi bakalım. Hazard'dan gol bekliyorum
  • Ins alırız şu maçı be Hazard yardır aslanım

• quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Böyle bir diziliş olabilir mi acaba?

Hazard ofansif orta saha, Azpilicueta ise sol ortasaha olarak oynuyormuş Baya defansif, pres yapabilecek bir 11 ortaya sürmüş Mourinho. İnşallah maçı biz kazanırız.

Oha Aynen aşırı defansif olmuş kadro hele ki galip gelmesi gereken taraf sizken. En azından Cole yerine Schurrle ile başlamasını beklerdim Mou'nun. Neyse bir bildiği vardır reyizin diyelim artık. Bu arada başarılar beyler

• Hazard sakatliktan yeni cikti sayilir. Bildigimiz hazard gibi oynar umarim. Tek golu atip uzerine yatmamamiz lazim. Geriden gelip gol atmamiz gereken maclarda hep istedigimizi aldik. İstedigimizde gayetde golu buluyoruz. Umarim istedigimiz sonuca ulasir finale gideriz.

• GooooooooooolTorres#9
  • Chealse Madrid maçı görmek istiyoruz

• Kaleci bildiğin izledi

• Şimdi gol atmamız daha da zorlaştı Ama umudumu henüz kesmedim umarım golü bulup turu atlarız. Maç sonunda yıkılmak istemiyorum.

• Tırcılar nasılsınız ;)))

• sağlık olsun. bu kadroya ve standardını yakalayamamış hücum hattına rağmen fena sayılmayacak bir sezon

atletico'yu tebrik etmek lazım. ama real'im alacak hesabını
  • Ligte Sunderland'e basit defans hatalarıyla yenilip giden şampiyonluktan sonra bu maçta da saçma sapan hatalarla şampiyonlar ligine veda ediyoruz. En az hata yapmamamız gereken yerlerde en çok hatayı yapıyoruz ve bir anda herşey bitiyor. Yine tüm ümitlerimiz boşa çıkıyor yine hüsrana uğruyoruz..

• Dunyanin en sıkıcı futbolunu oynatan mourinho ya

• quote:

Ligte Sunderland'e basit defans hatalarıyla yenilip giden şampiyonluktan sonra bu maçta da saçma sapan hatalarla şampiyonlar ligine veda ediyoruz. En az hata yapmamamız gereken yerlerde en çok hatayı yapıyoruz ve bir anda herşey bitiyor. Yine tüm ümitlerimiz boşa çıkıyor yine hüsrana uğruyoruz..

+1 En çokta buna sinir oluyorum bu sene ben Chelseaden bu kadar şey beklemiyordum açıkcası ama buralara kadar geldikten sonrada böyle saçma sapan olaylarla finali ligi kaybetmek çok koyuyor adama sen git deplasmanda LFCyi yen evinde sunderlande yenil ya da sezonun en önemli maçını bireysel hatalardan aptal saptal goller yiyerek kaybet yazık oldu cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

quote:

Ligte Sunderland'e basit defans hatalarıyla yenilip giden şampiyonluktan sonra bu maçta da saçma sapan hatalarla şampiyonlar ligine veda ediyoruz. En az hata yapmamamız gereken yerlerde en çok hatayı yapıyoruz ve bir anda herşey bitiyor. Yine tüm ümitlerimiz boşa çıkıyor yine hüsrana uğruyoruz..

+1 En çokta buna sinir oluyorum bu sene ben Chelseaden bu kadar şey beklemiyordum açıkcası ama buralara kadar geldikten sonrada böyle saçma sapan olaylarla finali ligi kaybetmek çok koyuyor adama sen git deplasmanda LFCyi yen evinde sunderlande yenil ya da sezonun en önemli maçını bireysel hatalardan aptal saptal goller yiyerek kaybet yazık oldu cidden

Acaba neden hep son anlarda patlıyoruz ki? Hayal kırıklığını daha iyi mi tatmamız gerekiyordu yani?

• Cech ve Oscar hariç standart kadro ile çıkmışız. En güvendiğim bölüm olan savunma çökmüş bu maçta. 1-0'dan vermekte ayrı bir olay.

Hep dediğim gibi bu kadroyla buraya gelmek bile iyiydi. Oturup transferleri bekleyeceğiz artık.

Şu kadroda işini iyi yapabilecek bir kaç oyuncu daha olsaydı durum çok farklı olurdu. Atletico bu yıl harika bir sezon geçirmiş olabilir hadi burda elenmemiz gayet normal buluyorum fakat Manchester United'ın devre dışı kaldığı bir ligde bu yıl şampiyon olmalıydık.

Hepimize geçmiş olsun. Artık önümüzdeki yılın kadrosu, gelenler - gidenler tartışabiliriz.

• Dinsizin hakkından imansız gelir demişler. Bu arada Lizbon'a giden otobüs seferleri iptal edilmiş

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.