Şimdi Ara

Chedjou'dan Muslera'ya Çalim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O neydi ya Birisi swf filan atsin Allah askina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şunu bende merak ediyorum
  • Arkadaki defansın araya girmesinden korktu.

Komik pozisyon ama akıllı hareket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Arkadaki defansın araya girmesinden korktu.

Komik pozisyon ama akıllı hareket.

+1
  • Muslerayi bildigin pazara ucurdu cook fena:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iuvenis

Muslerayi bildigin pazara ucurdu cook fena:D

Dedim bu gazla birde gol atıp sevinir mi diye ama atmadı
  • Orada hücumcu araya girse rezillik çıkar zaten..Adam orada doğru olanı yaptı.Fakat bildiğin kaleciyi çalımladı adam.Muslera köye gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Efsane ya
  • Muslera'da nasil dalmis senmisin bana calim atan
  • arkadaki adamla falan ilgisi yok top musleraya 1 metre uzakta adam 5 metrede durmuş muslera kayarak geliyor birde.
  • adamda iletişim sıfır. muslera zaten yakın arkasındakine perdeleme yapsa rahatça alır muslera..
  • arkadaki oyuncunun baskıya devam ettiğini düşünerek musleranın da zamansız kayışıyla ani bir refleksle o çalımı yaptığı belli oluyor.Fatih Terim kendisine takımı tanıması için gereken zamanı vermediğinden böyle pozisyonlara düşmesi normal.

ilk 11 e çıkma süresi arttıkça performansı artacaktır.Yabancı sınırı çekenlere laf edeceğinize oyuncuya neden saydırılıyor anlamış değilim.
  • Chedjou kaliteli bir oyuncu ancak futbolda uyumun net göze çarptığı bölgelerden birinde oynuyor , buda her maç tedirgin oynamasına ve hatalara yol açıyor ....

Forma konusunda sürekliliği yok buda bulunduğu durumu dahada sancılı hale getiriyor ...
  • Chedjou orda müsait pozisyonda musleraya pas atacaktı top önünde kalıyor zaten, arkasındaki adam da takibindeydi büyük ihtimal, ama muslera kendisine doğru koşup üstüne bir de kayınca adamın bastığını sandı bir anda çekti topu. Hata demek ne kadar doğru bilmiyorum ama musleranın hatası bence
  • Kim hakkını vermiyorsa ıslıklarım valla çok moral arıyorsa benim ıslığıma değil aldığı milyonlara bakıp moral bulsun.
  • Koy Burak'ın yerine, en azından karşı karşıyayken kaleciyi falan çalımlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

Kim hakkını vermiyorsa ıslıklarım valla çok moral arıyorsa benim ıslığıma değil aldığı milyonlara bakıp moral bulsun.

Sen yanlış geldin sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

Kim hakkını vermiyorsa ıslıklarım valla çok moral arıyorsa benim ıslığıma değil aldığı milyonlara bakıp moral bulsun.

Sen yanlış geldin sanırım.

yanlıs konuya yazmışım...
  • adam king

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.