Şimdi Ara

Che Guevara'yı anlatan kitap.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
4.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu büyük sosyalist devrimciyi anlatan bir kitap var mı arkadaşlar ? Ya da onun kendi kitaplarını mı okumamı önerirsiniz, önerirseniz hangisini ?

• Bu adami bilip seven kimse yok mu kitap bolumunde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 9 Ekim 2014; 4:11:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Bu büyük sosyalist devrimciyi anlatan bir kitap var mı arkadaşlar ? Ya da onun kendi kitaplarını mı okumamı önerirsiniz, önerirseniz hangisini ?

şu an kitaplığımda bana bakan kitabı örnek vereyim :)

yazar: Jean Cormier kitap Adı: Che Guevera

Can yayınları...

çocukluğundan ailesinden ele alan epey kapsamlı ve objektif bir biyografi...

kesinlikle tavsiye ederim
  • istemsizhareket İ kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler, yalniz kitabi bulamadim. Kitaptyurdunda satis yok deniyor D&R de baska bir yayinin 144 sayfalik kitabi var. Kitapyurdundaki Can Yayinlarinin kitabi 432 sayfa halbuki. Nereden aldin ki sen

• Inan nereden aldigimi tam hatırlamıyorum ama beeelki yillar önce lisedeyken bir okul çıkışı kaldirimda korsan kitap satan birisinden almis olabilirim ki bu da on yildan fazla öncesine tekabül ediyor...keske bulabilseydin...

• www.idefix.com/kitap/che-guevara-devrimci-bir-hayat-jon-lee-anderson/tanim.asp?sid=O61XXNYHCG1G8S6C0UI0

Bak bu da güzele benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: istemsizhareket

www.idefix.com/kitap/che-guevara-devrimci-bir-hayat-jon-lee-anderson/tanim.asp?sid=O61XXNYHCG1G8S6C0UI0

Fiyatı biraz fazla gelse de değer gibi görünüyor, teşekkürler bunu alırım büyük ihtimalle.
  • Tavsiyem che guevera nin kendi eserlerinden once onun hakkinda yazilmis esasli bir kac biyografi okuman...fiyati makul degil gibi gorunse de kredi kartina taksit yaparlar sanırım

• quote:

www.idefix.com/kitap/che-guevara-devrimci-bir-hayat-jon-lee-anderson/tanim.asp?sid=O61XXNYHCG1G8S6C0UI0

+1 bu kitap iyidir.

• quote:

quote:

Fiyatı biraz fazla gelse de değer gibi görünüyor, teşekkürler bunu alırım büyük ihtimalle.

http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/che-guevara-jean-cormier-105508382?gclid=CPLLuOj-osECFVDKtAodalYASQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

ilgini çekebilir
  • quote:

quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/che-guevara-jean-cormier-105508382?gclid=CPLLuOj-osECFVDKtAodalYASQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

ilgini çekebilir

Hocam konuyu açtığımdan beri yukarıdaki arkadaşın desteğini saymazsak beni takan tek kişisin ve hala yardımcı olmaya çalışıyorsun, teşekkürler
    Bak şimdi senin verdiğin iki kitap arasında kaldım, diğeri daha pahalı da olsa daha kapsamlı bir kitap gibi görünüyor ama bunuda övenler var bayağı. Keşke ikisini de okumuş biri görse şu konuyu ama öyle biri çıkmayacağından biraz daha araştırıp önerdiğin iki kitaptan birini alırım.
  • Gittigidiyor linkindeki 2. Eli oncelikle almani tavsiye ederim...hem hesaplı sanirim 15 tl idi hem de gayet guzel...aynindan bende de var.bir ara karistirmistim...digeri biraz tuzlucana dediğin gibi...ilerde de para denklestirir alirsin... idefix kredi kartı na taksit yapiyor.dun 22 tlye bi kitap aldim idefixten 2 taksit...kargo da beles.

Yardim edebildiysem ne mutlu

• quote:

Gittigidiyor linkindeki 2. Eli oncelikle almani tavsiye ederim...hem hesaplı sanirim 15 tl idi hem de gayet guzel...aynindan bende de var.bir ara karistirmistim...digeri biraz tuzlucana dediğin gibi...ilerde de para denklestirir alirsin... idefix kredi kartı na taksit yapiyor.dun 22 tlye bi kitap aldim idefixten 2 taksit...kargo da beles.

Yardim edebildiysem ne mutlu

Yok sorun para denkleştirmek değil, alırım sorun olmaz da bunlardan birini alırsam diğerini okumak istesem bile bayağı bir süre sonra okurum, o yüzden hangisini alacağıma karar verememiştim sadece. Ama senin ilk önerdiğini alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 11 Ekim 2014; 14:41:28 >
  • Nam-ı Diğer Che, başlamadıysan bu kitabı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schizophrenia

Nam-ı Diğer Che, başlamadıysan bu kitabı tavsiye ederim.

Daha satin almamistim, senin onerdigin de bayagi kapsamli ve guzel bir kitaba benziyor, fikrimi degistirebilir tesekkurler.
    Kitabi okudun mu ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Schizophrenia

Nam-ı Diğer Che, başlamadıysan bu kitabı tavsiye ederim.

Daha satin almamistim, senin onerdigin de bayagi kapsamli ve guzel bir kitaba benziyor, fikrimi degistirebilir tesekkurler.
    Kitabi okudun mu ?

Evet okudum. Çok güzel kitaptır. Che'nin günlüklerinden de çok alıntı var, içinde.
  • Bütün dünya neredeyse tanıyor onu. Gerçek adı Ernesto Guevara de la Serna olan Arjantinli Marksist politikacı. Che Guevara hakkında araştırma yapanlar bu yazıyı okuyabilirsiniz: https://paratic.com/che-guevara-kimdir/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.