Şimdi Ara

char satıldı konu silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar resimlede görülüyo char işte acil satılık ankara içi elden diğer iller havale ile satılacaktır istenirse extraloob dan da satılır güvenin tam olması için ama aracı ücretini ödersiniz.
    FİYAT:20TL
    SERVER: SATURN

inş. çabuk satılır ya.
    pm yada isfur10@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlderGamer -- 14 Haziran 2009; 13:42:07 >

• up
  • server saturn
  • Karakterinizin item resimlerini konuya eklemelisiniz.

Hayırlı satışlar.
  • hepsi npc sadece 1 tane sos var ne gerek varki ya
  • up up
  • pazarlık da olur upppp
  • up
  • up
  • up
  • kardes turkishdewil@hotmail.com . bn ekledım snı sn sadece kbl et.
  • kabul ettim ama msn e pek fazla giremiyorum kardeş burdan pm atarsan daha iyi olur yada tel nom 05055198389
  • güncel
  • bn çarını alırım kardeş bnde ankaralıyım sn nerde oturuyon 15 e ver valla alcam bn iskitler deyim altındağ da metro dan akköprüde in falan sonra konuşuruz 15e kesin alırım 15e verirsen
  • yapacağım en son şey bu chara fiyat düşürmek olur güzel kardeşim charın xp %59 içinde de 58 wolf var 20 tl ye alıyosan al anmıyosan 1 haftaya istanbuldan biri alıyo zaten
  • tmm 20 veriyom ama içnde kaç m var bide yaş kaç nerde buluşcaz bn kesin alıyom çarını
  • yaş 18 cebecide oturuyorum içinde 58 lwl wolf aldım 56 değerleri iyi dagger staf xbow elixir ler ve 500k felan var alacaksan isfurme@hotmail.com veya 05055198389
  • up
  • tmm para hazır kardeş kimseye satma par ahazır bn 14 yaşındayım msn kaen_ozdogan@hotmail.com tmm mı?ekle ordan konuşalım para hazır 2-3 güne konuşuruzu birlikte senle anlaşır alırız satma açrı ama
    Hadi Kal Sağlıcakla Allah'a emanet ol.
  • up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.