Şimdi Ara

Chapecoense'yi taşıyan uçak düştü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kaza sonrası ilk açıklama, Medellin Belediye Başkanı Federico Gutierrez'den geldi. Gutierrez, "Bu büyük bir trajedi. Uçak, yerel saatle, gece yarısından kısa bir süre önce, dağlık bir bölgede düştü. Kazanın nedenine ilişkin net bir bilgi yok ancak Kolombiya'da son birkaç saat içinde şiddetli yağışlar ve fırtınalar yaşandı." ifadelerini kullandı. Daha sonrasında ise Sivil Havacılık yetkilisi Alfredo konuştu. Bocanegra yaptığı resmi bilgilendirmede 3'ü futbolcu olmak üzere 6 kişinin hastaneye sevkedildiğini açıkladı. Yaralı kurtarılan futbolcuların birinin Alan Ruschel olduğu kesinleşirken, diğer iki kişinin resmi olmayan bilgilere göre kaleci Marcos Danilo ve Jakson Follmann olduğu öğrenildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük facia. Daha 3-4 gün öncesinden yarı final görüntüleri var insan seyredince daha da etkileniyor.
  • Ulan ya 1/0 biliyordum bu takimdan hep.Nasil uzuldum anlatamam.Yazik oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmcena

Ulan ya 1/0 biliyordum bu takimdan hep.Nasil uzuldum anlatamam.Yazik oldu

Koyun can derdinde kasap et derdinde.
  • Ben orda onu kastetmedim,takimla ilgili bildigimi soyledim.Gercekten cok uzuldum.Allah taksiratlarini affetsin insallah.

• Kalecileri son saniyede şutu kurtarmasa belkide yaşıyolardı gerçekten çok ince bir çizgi var ölümle yaşam arasında,umarım aileleri çabuk atlatabilir yaralılarda kurtulur geçmiş olsun
  • Çok üzücü bir olay. Atletico Nacional maçın oynanmadan Chapecoense takımına verilmesi için federasyona başvurmuş.
  • 5 kişi sağ kurtulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ǤЅ -- 1 Aralık 2016; 17:37:15 >
  • Çok kötü bir şey ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ...

Bu arada Chapa'nın finalde karşılaşacağı rakibi Atletico Nacional, Güney Amerika Futbol Federasyonu'na başvurarak kupanın Chapecoense'ye verilmesini talep etmiş.. Helal olsun.
  • Danilo hastanede hayatini kaybetmis...

• Medelin Pablo Escobarin memleketi ayni zamanda. COk uzucu bi olay gercekten kadroya alinmayan oyuncular su anda ne dusunuyodur acaba aklima o geldi ilk.
  • SON DAKİKA! Brezilya'da kulüpler oyuncularını 2017 sezonunda Chapecoense'ye bedelsiz kiralama kararı aldı.
  • Eskiden oluyordu tamam da 2016 yılında böyle bir şeyin yaşanması resmen facia. Gerçi Dünya Kupasında da görmüştük Brezilya'daki yaşam şartlarını. Yerel bir takıma verilen uçak külüstür bir şeydi yüksek ihtimalle. İnsan hayatı bu kadar ucuz işte, en güvenilir ulaşım aracıyla adam öldürüyorlar.
    Tabii bu işin fıtratında var.

Chapeco'da kalan takım arkadaşları:https://twitter.com/PABLOLEYESG/status/803540251289513984
    Başkanları son anda çıkan bir randevuyla uçağa binmemiş, yine teknik direktörün oğlu pasportunu unuttuğu için binememiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E1825AD4A -- 29 Kasım 2016; 20:8:17 >
  • PSG'nin, Chapecoense kulübüne 40 milyon Euro yardım yapacağı belirtiliyor.

• Çok üzüldüm ölenlere rahmet ailelerine sabır diliyorum

• Atletico Nacional, internet sitesinden Copa Sudamerica Şampiyonu Chapecoense'dir açıklaması yayınladı.

Chapecoense'yi taşıyan uçak düştü
  • PSG, Chapecoense kulübüne 40 milyon euro yardım yapacağını açıkladı.
  • Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun

• ntvsporda söylenene göre aynı uçağı arjantin milli takımı da kullanmış son maçları esnasında. çok trajik bir durum. eskiden de bir çok kez yaşanmış. izlemeyenlere de united filmini öneririm. manchester united futbolcularının uçak kazasıyla hayatlarını kaybettiği zamanı anlatıyor. güzel ve duygulandıran bir film. böyle bir olayda neler yaşandığını biraz daha iyi anlamamızı sağlıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.