Şimdi Ara

CHAOS THEORY TUZAK BU RESMEN PARA TUZAĞI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bana gamerankings'in puanını getirmiş... Al bakalım:

METAL GEAR SOLID 2 GAMESPOT PUANI: 7.8

SPLINTER CELL CHAOS THEORY GAMESPOT PUANI: 8.6

• quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Topic'i açan arkadaş oyunu oynamamış galiba..

Pandora ile Chaso Theory'nin grafiklerinde fark yok dedi. Kafayı yiyecem..

Chaos Theory'nin grafikleri HL2'den bile iyiymiş.. (Demosunu oynadım ve lighthouse görevini bitirdim.) Şahsen ben oyuna aşık oldum.

Metal Gear Solid olayına gelince.. R E Z A L E T

Konami'yi çok severim, onunla alakalı bir şey değil ama ben bu oyunun demosu da değil tam sürümünü oynadım ve hiiiiç beğenmedim.

Zaten grafik yok oyunda, FPS ya da TPS de değil. Silent Hill 2 gibi 90'lardan kalma boktan bir kamera açısı.. Ne beklenebilir ki?

Umarım cevaplarım yeterli olmuştur.

Aynen katılıyorum. Ayrıca oyunda shader model 3 desteği var.Grafikler tabi farklı yeterki ekran kartın karşılasın.

• quote:

Orjinalden alıntı: mathews

Metal gear 2 YOKKİ SENİN GİBİSİ

gamerankings.com
    Kalite Kontrol 100 de 100 kusursuz.

ign.com %97 kullanıcılar 98

o kadar reklam yaptınızki hala baştan savma aynı şeyleri piyasaya sürüp para kazanıyonuz. Biraz kod yazın bak konami deli gibi yazıyo, biraz farklı şeyler koyun oyuna artık sıkıldık çocuklara hitap ediyonuz ayıp ama, multiplayeri yaparken utanmadınızmı? Ben napıyım senin multini fps sini Cod, ut vb.. varken he utanmadınızmı.

gamerankings
    para yedirmişiniz o kadar sitelere %80

SCPT,SCCT multi ile UT ve bilmemne oyunlarıyla karşılaştıramzasın. aralarında dağlar kadar fark var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

bana gamerankings'in puanını getirmiş... Al bakalım:

METAL GEAR SOLID 2 GAMESPOT PUANI: 7.8

SPLINTER CELL CHAOS THEORY GAMESPOT PUANI: 8.6

Metal Gear 2 ile değil 3 le karşılaştırın lütfen

Metal Gear Solid 3 puanı 92.8%

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellmarch -- 27 Nisan 2005, 17:32:28 >

• abi biz neyi tartışıoruz gözünüzü sevem zevkler ve renkler tartışılmaz bana göre de mgs her zaman bir numardır ve öle kalacak.Fakat kimsenin zevkine karışamam S.C de güzel oyun onu da beenenlere saygı duyarım bu kdr basit
  • mgsyi oynamadım ama scct nin demosunu 3 kez bitirdim oyuna bayıldım. sm3.0 ve hdr ile aa af yi aynı anda açabiliyor. farcryda birinden birini seçmek zorundaydın. ayrıca scct de bez bebek fiziği kullanılıyor ki bu da ayrı bir konu. sonuçta teknoloji olarak 1 adım değil çok adım önde ama verdiği zevki bilemem mgs nin. ps2 alıp oynamak lazım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.