Şimdi Ara

Chaos Oynama Rehberi-msi :) 1 dakika da 11 kill...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Videolarda ksc ve küçük kısımlar gösterdiğim chaoslardan sonra oyun içi, forum ve youtubede benden chaos videosu istediniz. Oyunda chaos çıkışı edilen haksız küfürlerden, sizin rehber videosu istemenizden, macro-koxp vb kullanmadığımı göstermek istememden ve bu gibi sebeplerden dolayı chaosumu tam şekilde sizlere aktardım.

Kullanılan maus G300S; fakat hiçbir fonksiyonunu hiçbir şekilde knight da kullanmıyorum. Gerek yok. Video da dediğim gibi bilekten başka bir şey yok. Zaten izlerseniz anlarsınız

Giriş videosuyla başlayıp ardından sohbet havasında arkadaşımla beraber chaos videosunu çektik.
    Video geforce ile çekildi. Laglı, fps düşüşlü bir chaos
    Videolarda küfür kullanmıyoruz. Yanlışıkla 1 tane küfür edildi o da birinin bana ettiği küfürden bahsediyordum araya kaynadı. Saygılı bir oyun için el ele..

Oynayışımdan az çok bir şey kaparsınız diye düşünüyorum ve oynarken bazı taktik ve bilgiler aktarıyorum. Umarım keyif alır ve az da olsa bilmeyenler bilgi sahibi olur.

( Bu arada videoyu çektikten sonra izledim. 1 dakika da 11 kill almışım. Benim için bir rekor oldu Bu kadar kill alan var mı bilemem ama sanmıyorum Birde novasız hoşuma gitti açıkçası )
    Umarım videoda sıkmamışımdır. Keyifli seyirler tekrardan

Link :https://www.youtube.com/watch?v=ZHWHNw_GzJY

içerik önerisinde ve tavsiyelere her zaman açığımdır. yorumlarınızda belirtebilirsiniz. memnun olurum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.