Şimdi Ara

change.org ile gsm içerik servisleri soygununa mani olalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çoğumuzun başına veya tanıdığının başına gelmiştir
    cep telefonundan gezinince aniden çıkan reklam mesajlara tıklayınca veya tiklamadan içerik hizmetleri Otomatik başlayıp başımıza dert oluyor. Aylık ücretli aboneliklerle uğraşıyoruz. forumdaki üye potansiyeli ile kampanyanın buyumesini saglayayabiliriz
    görülmesi ve büyümesi için bu vicdansızlara karşı önlem alınabilir belki. bu sıkıntı hepimizin başında malumunuz. Dert hepimizin bu soygunu durduralım. Baska sevdiklerimizin de habersizce kesilen Yüksek ve haksız ucretlerden yanmaması için duyarlı olmanızı rıca ederim. Sayın Moderatorlerinde konunun vicdani ve insanı boyutunu hissedip forumda görünmesi için adım atacağını ümit ediyorum linke tıklayıp destek olursanız kampanya büyüdüğün de medya üzerinden de tepkisel Haber olabiliyor ilginize şimdiden teşekkürler ederim.

https://www.change.org/p/info-sanayi-gov-tr-gsm-hatlar%C4%B1m%C4%B1zdan-haks%C4%B1z-yere-i%C3%A7erik-servislerince-kesilen-ucretlere-dur-demeliyiz?recruiter=338231591&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up
    up

imzaladık bakalım hayırlısı.
  • Bu siteyi taktıklarını hiiiç sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.