Şimdi Ara

Chance (2016) | Hugh Laurie

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hulu, başrolünde Hugh Laurie’nin olacağı Chance isimli diziye 2 sezonluk onay verdi

Room filminin yönetmeni Lenny Abrahamson ve yapımcı Michael London, ekipte yer alan isimler. 20 bölümlük dizinin ilk sezonunu 2016’da izleyebileceğiz.

Kaynak

• haber dikkat çekmemiş ,
    House karakteri bu dizide de doktor olarak dönecek , kimse mi heyecanlanmadı yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

haber dikkat çekmemiş ,
    House karakteri bu dizide de doktor olarak dönecek , kimse mi heyecanlanmadı yav

Bu bilgi kesin mi?Haberde yer verilmemiş.
    Eğer dediğin olursa muhteşem bir haber.
  • Merakla bekliyorum Ne zaman başlıyacağı belli mi
  • Yine doktor olacaksa topuğuna sıkmak gibi çok saçma olur.
  • yeniden bir doktor canlandıracağını bilmiyordum çok iyi haber gerçekten. gerçi roman uyarlaması olacak House karakteriyle bir alakası olmaz gibi, bir selam çakarlar belki.
    quote:

Kem Nunn’ın aynı adlı kitabından uyarlanan Chance, adli nöropsikiyatrist olan Eldon Chance’in hikayesine odaklanıyor. Eldon Chance, çoklu kişilik bozukluğu yaşayan bir hastanın hayatına girmesiyle ne yazık ki kendini San Francisco’nun suçlular dünyasında bulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

yeniden bir doktor canlandıracağını bilmiyordum çok iyi haber gerçekten. gerçi roman uyarlaması olacak House karakteriyle bir alakası olmaz gibi, bir selam çakarlar belki.
    quote:

Kem Nunn’ın aynı adlı kitabından uyarlanan Chance, adli nöropsikiyatrist olan Eldon Chance’in hikayesine odaklanıyor. Eldon Chance, çoklu kişilik bozukluğu yaşayan bir hastanın hayatına girmesiyle ne yazık ki kendini San Francisco’nun suçlular dünyasında bulacak.

Analyze This gibi konu.
  • metroid kullanıcısına yanıt
    hehe iyi filmdi ya özellikle tokatlama sahnesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu nasıl bu kadar boş kaldı yahu ? Hugh başkan varsa bizde varız. Fakat yeniden bi doktor rolü düşündürücü,keşke efsane olarak bıraksaydı o rolü biraz ateşle oynamak gibi açıkçası .
  • Hugh Laurie varsa gerisi teferruat. Beklemedeyiz
  • Hugh Laurie varsa her türlü izlenir.

• Paul Adelstein reis kadroya katıldı:

Clarke Peters reis de kadroya katıldı:
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dizi ne zaman başlayacak yahu yada başladı da benim mi haberim yok la
  • İlluminatici kullanıcısına yanıt
    Aralıkta başlıyor herhâlde.
  • Hugh Laurie için şans verilir. İnşallah güzel olur.
  • 19 Ekim'de başlıyor.
  • House sevenlere güzel haber. Ben daha yeni başladım ekime kadar bitirir buna geçerim

• Harika bir haber. The Night Manager'dan sonra Hugh Laurie'yi daha uzun soluklu bir dizide görmeye ihtiyacımız vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisarock13

Harika bir haber. The Night Manager'dan sonra Hugh Laurie'yi daha uzun soluklu bir dizide görmeye ihtiyacımız vardı.

The Night Manager nasıl birşeydi. Mini dizi 6 bölümlük birşeymiş ama hangi diziye yakın?
  • kesin izlerim ben bunu takvimime ekliyeyim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.