Şimdi Ara

Championship Manager 01/02 bedava olarak yayımlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
9.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  	Championship Manager 01/02 bedava olarak yayımlandı!

Eidos Interactive, Sports Interactive tarafından geliştirilmiş ve 2001 yılında piyasaya sürülmüş olan futbol menajerliği oyunu Championship Manager 01/02'yi bedava olarak yayımladı. Championship Manager serisinin en iyi oyunlarından bir tanesi olan (belki de en iyisi) Championship Manager 01/02'yi BU ADRESTEN indirebilirsiniz.

Oyunun hayranları tarafından hazırlanmış ChampMan0102.co.uk sitesinden ise oyun için hazırlanan yamaları indirebilir ve oyuna 2008 - 2009 sezonundan başlayabilirsiniz.

Not: Oyunu indirebilmeniz için Championship Manager'in resmi sitesine üye olmanız gerekmektedir.

• efsane menerlik oyunu... az zaman harcamadık karşısında...
  • ücretsiz demi arkadaşım
  • ahaha zaten ücretsiz ücretli elinde olmayan yoktur bu oyun :)
  • Efsane oyun.Bana menejerliği sevdiren oyun,budur işte.CM sayesinde,uykusuz geceler geçirdim.2D motoru yoktu;ama şu andakinden daha çok zevk alıyordum o oyundan.

Başka yerde var mı bilemiyorum;ama İzmir-Küçükpark'ta bir internet kafe vardı.İçerde 15 tane makine vardı.Sadece CM yüklüydü.Mekan sahibi,paradan çok,orayı zevk için işletiyordu.Çünkü,adamın durumu iyi idi.İstese,50 makinelik kafe açar,diğer kafelerinin işini bitirebilirdi.Sadece CM severlere özel olsun istedi,bir nevi dernek gibi.Evimde yüklü olmasına rağmen,orada oynadığım oyun çok daha keyifli oluyordu.Az fikir alışverişinde bulunmadık.

Vay be,eski günleri hatırladım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRLoRd

ücretsiz demi arkadaşım

ücretsiz.

zaten kendi sitelerinde yayınlıyorlar daha ne olsun :)
  • arkadaslar ben ındırdım ama oyuna gırerken cd ıstıo ne yapmam lazım
  • sanal sürücü yüklemen lazım yoksa oynayamazsın....
  • bende 03/04 ü severim.
  • Türkiye ligi varmı ?
  • sanal surucu nasıl yapacagım kardes msn adresım ekrem_trapP_77@hotmail.com ekleyıp yardım edersmısın cok lazım
  • Ahhh ahh...01/02...Benim ilk göz arımm...Sonrada abisi 03/04...
    Bu ikisinin üzerine menejerlik oyunu tanımam...Hala 03/04 kurulu tabi son transfer patch vs ile...
    Çok iyi hatırlıyorum sırf R.Madrid ile ŞL kupasını almak Lazio ile 30 defa maç yapmıştım.Tam 2-0 öndeyken pat 3 gol yiyodum.Habire kayıt açıp baştan oynuodum..Tabi o zmn Lazio da Crespo mu desem,D.Stankovic mi desem,Stam mı desem bi sürü yıldız vardı...Ağlayacam yahu
  • Ahhh ne oyundu arkadaşlar bunda maç 2D göstermiyordu dimi?Yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum maç sonucumu,yazısımı ne oluyordu?
  • tsigalko ve aghahowa vazgeçilmez oyunculardı 01-02de
  • @Arkın.

bu oyunda 2D maç göstermiyo.. 03/04 de başlıyo o olar
  • @Quintana! Sagolasın dogru hatırlıyormuşum
  • önemli degil
  • Efsane oyun ya...30 sezon oynamıştım...Şu 3.9.65 için 2008-2009 yaması çıksaydı çok iyi olurdu...Hala da oynanabilir bir oyun...
  • 30 sezon helal olsun aynı takımda degildir dimi?Degil yani dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arkın.

30 sezon helal olsun aynı takımda degildir dimi?Degil yani dimi

aynı takımdaydım hocam...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.