Şimdi Ara

Challenger Smurf Ranked Günlüğü [Şuan Plat1] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
4
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Challenger Smurf Ranked Günlüğü [Şuan Plat1]
  • bir win daha, oyun sonundan ss alamadım işim vardı oyundan çıkmak durumunda kaldım..

• Lux çok iyisin sen ya ben de sana özendim bi el normal atıyım dedim

Lb geldi ezdi geçti beni ya lb-ahri gibi herolara karşı nasıl oynuyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapraam Heri

Lux çok iyisin sen ya ben de sana özendim bi el normal atıyım dedim

Pasif oynaman lazım farmda asla geri kalmamalısın özellikle lbye karşı...E ile dürtebilirsin pozisyon açığı yakaldıgında q+aa+e+aa yapıp burstleyebilirsin, q+e kombosunu yaparken pasifi iki kere kullanmaya dikkat et.Mesafeni koruman lazım çoğu şampiyona karşı çünkü oyun başında acayip kırılgan bi şampiyon.. daha fazla sorun olursa build rune vs. yardımcı olurum pm atarsan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: e1

quote:

Orijinalden alıntı: Yapraam Heri

Lux çok iyisin sen ya ben de sana özendim bi el normal atıyım dedim

Pasif oynaman lazım farmda asla geri kalmamalısın özellikle lbye karşı...E ile dürtebilirsin pozisyon açığı yakaldıgında q+aa+e+aa yapıp burstleyebilirsin, q+e kombosunu yaparken pasifi iki kere kullanmaya dikkat et.Mesafeni koruman lazım çoğu şampiyona karşı çünkü oyun başında acayip kırılgan bi şampiyon.. daha fazla sorun olursa build rune vs. yardımcı olurum pm atarsan..

İşte benimki acemiliğime geldi ilk defa kullanıyordum q - e kombo boşaltıyordum anca attack yapmadan

Sorum olursa pm atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel
  • takip birde oyundan ekledim unrankedim ama
    edit: lux hakkında bilgi verirmisin early late game i nasıldır ? yeni mid heroları alıcam da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hynx -- 11 Ağustos 2014; 15:48:06 >
  • madem main hesabın çilingir bu smurfu niye açtın
  • Tebrik ederim iyi gidiyorsun. İstedikleri liglere çok fazla maç atıpta çıkamayan arkadaşlara bu konu örnek teşkil eder umarım.
  • bir oyun daha, direk d5 atmasını beklıyordum ama muhtemelen 1 win sonra atıcak, seri maçlarının hepsini tek tek oynattırmaz heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Tebrik ederim iyi gidiyorsun. İstedikleri liglere çok fazla maç atıpta çıkamayan arkadaşlara bu konu örnek teşkil eder umarım.

Ben onlardan birisiyim :) Takip ediyorum arkadaşı, açıkcası imreniyorum da.Oyunlarını izliyorum takımı gayet güzel geliyor.Benim oyunumda öyle oyuncular gelse keşke diyorum
  • çok iyi hocam basit 1-2 taktik verbilirmisin
  • Sağolun arkadaşlar, üst mesajlarda bahsetmiştim luxla nasıl oynamanız gerektigini oyun başı sıkıntı cekebilirsiniz fakat 17-20.dk dan sonra açılırsınız cok skor vermeyip farmda geri kalmadıgınız sürece.Şampiyon sıkıntım var ondan bu kadar çok oynamak zorunda kalıyorum o kadar iyi oynamam luxu
  • +39 puan
  • hocam birde niçin smurf kasıyorsun eğlence için mi ticari mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hynx -- 11 Ağustos 2014; 16:16:06 >
  • başarılar sonuç olarak tr ama elinde olmayan sebeblerden ötürü yenileceksin :D lux ile yenilene kadar takip. ayrıca lux oyunlarını paylaşarmısın nasıl oynuyorsun görelim.

not; yazmaz olaydım sımdı profiline baktım 1 dk önce lux ile 2/2/0 yapmış ve yenilmişsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemissaaa -- 11 Ağustos 2014; 16:38:56 >
  • bir lose daha, ryze troll pick yaptı riven jungle gitmek zrunda kaldı, onuda lee sin yapması gerektiği gibi oyundan düşürdü.Botlane diyecek bişey yok zaten sadece flameleyip afk kalmayı biliyorlar sanırım neyse kötü oyundu..

• Takipteyim DEVAMMMMM
  • Şuan oyunundaki zilean bu arkadaştı sanırım @buyukaptan
  • Bu doğuştan yetenek. Öyle oynamakla olacak iş değil :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.