Şimdi Ara

cFosSpeed 11.00 build 2420 Final (02.05.20) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
13.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Biraz kullanayım istedim. Ama ayarlar olarak ne tavsiye edersiniz, hangi ayarları kullanayım ? Küçük bir kullanım klavuzu gibi birşey var mı ?

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=48888 (43 sayfa)

http://divxplanet.com/docs/cfos/index.htm

yardımcı olabilir belki

Sürümler farkı var. Ok yukarı olunca ping öncelikli, yani hızlı bağlanmaya çalışıyor sanırım. Bant genişliği olunca upload ve download yavaşlaması engelleniyor sanırım...

• Uydunet kullanıyorum. Bu programı tavsiye edermisiniz?? Herhangi sorun vb.. çıkarırmı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Uydunet kullanıyorum. Bu programı tavsiye edermisiniz?? Herhangi sorun vb.. çıkarırmı??

tavsiye ederim.sorun çıkmaz
  • Gerçekten çok iyi programmış indirme hızını sabitliyo İnternete daha hızlı giriliyo indirme yaparken herkese tavsiye ederim
  • Beyler indirdim kurdum Ekstra bişey ayar yapmaya gerek yok demi program ayarlıyodur.?

bnm net 1 mb özellikle bu sıralar gece bile video izlerken yavaş doluyorr umarım bnla düzelir Birde trail resetle tkrr başa alabiliyoruz demi.... süreyii
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Beyler indirdim kurdum Ekstra bişey ayar yapmaya gerek yok demi program ayarlıyodur.?

bnm net 1 mb özellikle bu sıralar gece bile video izlerken yavaş doluyorr umarım bnla düzelir Birde trail resetle tkrr başa alabiliyoruz demi.... süreyii

sağ tık/hattı ayarla
  • cFos IPv6 Link hocam bunun cFos Speed'den farkı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

cFos IPv6 Link hocam bunun cFos Speed'den farkı nedir ?

cfosspeed için şöyle yazmışlar " Trafik Düzenleme ile daha hızlı İnternet erişimi!"

cFos IPv6 Link içinde şunu demişler "XP, Vista ve Windows 7 için IPv6 Bağlanabilirliği"
    ağ bağlantılarıyla ilgili diye düşünüyorumdenemek lazım nasıl bişey acaba?

http://www.cfos.de/download/download_tr.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 6 Ağustos 2010; 23:39:03 >

• http://www.cfos.de/download/download_tr.htm

XP, Vista ve Windows 7 için ipv6 bağlanabilirliği

Bir bakışta özellikler:

* Windows için ipv6 çevirmeli arama sürücüsü
    * Otomatik güzergâh ve adres konfigürasyonu
    * IPv4 <-> ipv6 DNS eşleştirme
    * DHCPv6 Stateful/Stateless Prefix Delegation
    * Yüksek hızlı, Windows Vista sürücüsünden 10 kat daha hızlı
    * Yapılandırılabilir DHCP DUID
    * VLAN desteği

• Ben satın aldım bu programı. Çok faydasını gördüm o nedenle buna değer diye düşündüm. Çok pahalı bir şey değil ve ömür boyu lisans var bu programda. Her zaman en güncel sürümünü indirip rahat rahat kullanıyorum. Geçenlerde 18-20 tane torrent sıradaydı. Hepsi birer birer 4 Mbit bağlantıyı sonuna kadar kullanıyordu ama ben Tivibu'da son kalitede televizyon bile izleyebiliyordum bu program sayesinde. Ömür boyu güncelleme için 17,90 TL ödedim. Hakkını da veriyor. Herkese tavsiye ederim.

Programı uzun zamandır kullanıyorum. Eğer bir sorunuz olursa bana sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 7 Ağustos 2010; 10:56:46 >
  • nasıl yaptının ödemeyi?paypal ile mi?
  • quote:

nasıl yaptının ödemeyi?paypal ile mi?

Hayır kredi kartı ile ödeme yaptım. Bir kaç gün içinde onaylandı ve mail geldi lisansımı verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

Ben satın aldım bu programı. Çok faydasını gördüm o nedenle buna değer diye düşündüm. Çok pahalı bir şey değil ve ömür boyu lisans var bu programda. Her zaman en güncel sürümünü indirip rahat rahat kullanıyorum. Geçenlerde 18-20 tane torrent sıradaydı. Hepsi birer birer 4 Mbit bağlantıyı sonuna kadar kullanıyordu ama ben Tivibu'da son kalitede televizyon bile izleyebiliyordum bu program sayesinde. Ömür boyu güncelleme için 17,90 TL ödedim. Hakkını da veriyor. Herkese tavsiye ederim.

Programı uzun zamandır kullanıyorum. Eğer bir sorunuz olursa bana sorabilirsiniz.

Bu fiyata bu program bedava bence.
  • cFosSpeed Beta Version 5.13 build 1696 available . download @http://www.cfos.de/beta
  • quote:

Ben satın aldım bu programı. Çok faydasını gördüm o nedenle buna değer diye düşündüm. Çok pahalı bir şey değil ve ömür boyu lisans var bu programda. Her zaman en güncel sürümünü indirip rahat rahat kullanıyorum. Geçenlerde 18-20 tane torrent sıradaydı. Hepsi birer birer 4 Mbit bağlantıyı sonuna kadar kullanıyordu ama ben Tivibu'da son kalitede televizyon bile izleyebiliyordum bu program sayesinde. Ömür boyu güncelleme için 17,90 TL ödedim. Hakkını da veriyor. Herkese tavsiye ederim.

Bu lisans ile aynı anda farklı 2 yada daha fazla bilgisayara kurmak mümkünmü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

güzel sorumümkün olmaması lazım mantıklı düşündüğümüzde

• quote:

quote:

Mümkünse almayı düşünüyorumda

• quote:

quote:

quote:

Mümkünse almayı düşünüyorumda

ilaç sıkıntısı mı çekiyorsunuz yoksa gerçekten emeğe saygı diyerek,katkı sağlamak için mi almak istiyorsunuz?

• Upcoming cFosSpeed V6.0 in the next days with major features. Seewww.cfos.de/beta for a preview.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.