Şimdi Ara

cFosSpeed 11.00 build 2420 Final (02.05.20) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
13.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık bende açılışta cfos çalışmıyor.her seferinde elimle çalıştırmak durumunda kalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

artık bende açılışta cfos çalışmıyor.her seferinde elimle çalıştırmak durumunda kalıyorum

Bunu kayıt defterine ekleyip reset at düzelir.

http://ul.to/f8s2xfam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 4 Eylül 2011; 15:04:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

quote:

artık bende açılışta cfos çalışmıyor.her seferinde elimle çalıştırmak durumunda kalıyorum

Bunu kayıt defterine ekleyip reset at düzelir.

http://ul.to/f8s2xfam

olmadı malesef

• up
    versiyon kaç kullanıyorsunuz gençler ?
  • 7 tabi ki fakat win7 ile fazla performans artışı olduğu söylenemez, ping düşürme dışında. Win7de torrenti açınca bile gezebiliyorum, cfosspeedin burada hiçbir artısı kalmadı. Yalnızca cfosspeed'in asıl çalışma mantığı olan bağlantıyı düzenleme ve bunun getirdiği yararlar olan düşük ping ve düşük jitter hala oldukça işe yarıyor. Özellikle pingi çok fazla düşüremese de jitteri neredeyse sıfırlayacak. Jitter'in azalması online oyunlarda çok büyük avantaj sağlıyor. Bir de ülkemizin ping sorununu düşünürsek cfosspeed bu konuda çok başarılı. Yabancıların bu programa ihtiyaçları yok, yoksa bu yüzden mi Türkçe desteği var?
  • son versiyonu yükledim ama nedense başlangıçta çalışmıyor program..msconfig te de gözükmüyor
  • quote:

son versiyonu yükledim ama nedense başlangıçta çalışmıyor program..msconfig te de gözükmüyor

Bende geçiş yapmıştım ancak sorun yok bende. Tamamen bi revoyla kaldır temiz bi kurulum yapmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

son versiyonu yükledim ama nedense başlangıçta çalışmıyor program..msconfig te de gözükmüyor

Bende geçiş yapmıştım ancak sorun yok bende. Tamamen bi revoyla kaldır temiz bi kurulum yapmayı dene.

Your Uninstaller! 2008 ile hallettim.düzeldi teşekkürler
  • sağlam program öneririm. download ederken youtube'dan video izlemek bu program ile hiç sorun değil...
  • 5 dk da bir hattı ayarla şeklinde bi komut var mı..çok lazım oluyor

http://www.cfos.de/tr/traffic-shaping/traffic-shaping-options.htm#multi_user

yurtta kalibrasyon adına hiçbirşey yok.

"Kalibrasyon verisini temizle"ye tıklayarak trafik şekillendirme verisini temizleyin.
    Tam hızda kısa bir indirme gerçekleştir. (5-10 saniye)
    Daha uzun tam hızda bir gönderme gerçekleştir (30 sn. - 1 dk.)
    Bu göndermenin mümkün olduğu kadar hızlı olması önemlidir. Örn. gönderdiğiniz sunucu yakın ve güçlü olmalıdır (posta sunucunuz veya hızlı bir FTP sunucusu). Buna ek olarak gönderme işlemini yaparken herhangi bir indirme yapmamanız da önemlidir. 256 kbit/s gönderme hızıyla 2 megabayt veriyi karşı tarafa göndermeniz gerekir.
    Hepsi bu kadar. Tam hızda gönderme yapabiliyor ve buna rağmen düşük ping süreleri elde edebiliyorsanız (her ikisi de durum penceresinden izlenebilir) bağlantı kalibrasyonu iyi bir şekilde yapılmış demektir.

her hattı ayarla dememde gerçekten uçuruyor interneti.kısa süreliğine .sürekli bu komutu vermek biraz sıkıyor adamı ama olsun.
    bunu kısa yoldan ayarlayabileceğim bi konsol komutu mevcut mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 21 Aralık 2011; 19:10:28 >

• O sorun ben Vista kullanırken vardı. Şimdi 64 bit Win 7 kullanıyorum, jitteri ve pingi düşürme dışında pek yararı olmasa da jitterin düşmesi online oyunlarda çok belli ediyor.

Adaptörün bağlanma türü (PPPoE-PPPoA), katı MTU/RTU protokollerinin aktif olup olmayışı gibi ayarlar da etkili oluyor fakat bunlarla geçmezse ve cfosspeed'i başka bilgisayarlarda denediğinizde bu sorunu görmüyorsanız, sonu formata giden değişiklikler bile gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: achfighter

O sorun ben Vista kullanırken vardı. Şimdi 64 bit Win 7 kullanıyorum, jitteri ve pingi düşürme dışında pek yararı olmasa da jitterin düşmesi online oyunlarda çok belli ediyor.

Adaptörün bağlanma türü (PPPoE-PPPoA), katı MTU/RTU protokollerinin aktif olup olmayışı gibi ayarlar da etkili oluyor fakat bunlarla geçmezse ve cfosspeed'i başka bilgisayarlarda denediğinizde bu sorunu görmüyorsanız, sonu formata giden değişiklikler bile gerekebilir.

1 hafta olmadı henüz format atalı..sorun o kadar büyük değil.sabah saatlerinde haftaiçi...
    yada hafta sonu sabah saatlerinde herkes uyudugu için yurtta net cfosspeed e gerek kalmadan gerçekten hızlı.torrentte 2 mb görüyorum sabahları o kadar hızlı ancak mesela şuan bu saatte yurtta internetin en yoğun olarak kullanıldıgı saat olmasına rağmen net fena değil.sayfalar seri açılıyor.+ download bile yapıyorum.ancak bazen takılıyor donuyor tıkanıyor kalıyor net..cfos...pc yi kapatıp tekrar açıyorum düzeliyor bazen.bazen düzelmiyor.sayfalar açılmıyor..

şuan oldukça rahat.hattı ayarla dedikçe pompalıyor mübaret 1.3-1.5 mb tı sn de

• Tüm ayarların backupını nasıl alırız bu programda (versiyon 7)
  • v8 çıkmış ve bi özellik eklemişler, hatta testte var onunla ilgili ama tam anlayamadım.

http://www.cfos.de/cfosspeed-v800.exe
  • Oyunlardaki ani ping artışını engellemek için indirdim ve ping süresine öncelik ver seçeneğini açtım.Onun dışında yapabileceğim başka bir ayar var mı ?

http://forum.donanimhaber.com/m_84563268/f_//tm.htm#84627002
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Oyunlardaki ani ping artışını engellemek için indirdim ve ping süresine öncelik ver seçeneğini açtım.Onun dışında yapabileceğim başka bir ayar var mı ?

http://forum.donanimhaber.com/m_84563268/f_//tm.htm#84627002

Sık kullanılan uygulamaların önceliğini yüksek yapın.

• Teşekkürler yaptım.
  • Rica ederim.
  • cFosSpeed 9.64 Build 2144 Finalwww.cfos.de/cfosspeed-v964.exe
  • Bu program interneti hızlandırıyormu yavaşlatıyormu tam olarak anlayamadım.Uzun süreli kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.Mesela cs 1.6 50 ping alırken ping süresine öncelik ver diyorum ping hala 50'de seyrediyor.

Torrent downlaod yaparken aynı zamanda internette rahat dolaşabiliyorsun.Fakat bunun dışında pek bir şey anlamadım bu programdan.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.