Şimdi Ara

cFosSpeed 11.00 build 2420 Final (02.05.20) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
13.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: achfighter

çok güzel bir program ama 40 günlük
    40 gün sonra külkedisinin masalı bitiyor

üzülme trial reset var amma yasak burda ggohla yazsan bile bulurusn meraketme aslında küçü bir copy regeditinden local machineden sowtwredden cfos giridisni silmeniz bile yeterli trial sistemi için yapıp üstüne bidaha kurun okadarcık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Şubat 2010; 17:10:00 >
  • 1 hafta oldu yaklaşık kullanmaya başlayalı, download programlarını kullanırken nette gezinmesi kolay oluyo program sayesinde ayrıca hızıda stabil kullanıyorum beğendim hoşuma gitti.
  • bugün 3-4 kere mavi ekran verdirdi cfosspeed sildim o yüzden . hiç yapmazdı ama neden olduğunu anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

1 hafta oldu yaklaşık kullanmaya başlayalı, download programlarını kullanırken nette gezinmesi kolay oluyo program sayesinde ayrıca hızıda stabil kullanıyorum beğendim hoşuma gitti.

bağımlılık yaratabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

1 hafta oldu yaklaşık kullanmaya başlayalı, download programlarını kullanırken nette gezinmesi kolay oluyo program sayesinde ayrıca hızıda stabil kullanıyorum beğendim hoşuma gitti.

bağımlılık yaratabilir

Şimdilik sürekli kullanacağım programlardan biri olur diye düşünüyorum, bakalım ilerde ne olacak. Yamuk yapmazsa devam ederim sanırım

• Uzun süredir kullandığım bir program.
    Ne kadar yararı var bilmiyorum ama bana indirme-gönderme hızımı göstermesi bile yetiyor.
  • torrent kullanırken radyoda dinliyorum, online oyunda oynuyorum.
  • Internet Download Manager ve torrent için kullanıyordum. İkisi de kendi içerisinde indirme ve gönderme limitleme özellikleri varmış kendi içlerinde. Bunu da, NetLimiter'i de attım kenera.
  • Eski sürümlerinde sisteme format atmamı gerektiren bir program. Bir daha asla kurmadım
  • 5.0 versiyonunu kullanıyordum 5.10 yükledim bugün hız sanki daha düzenli gibi geldi bana kesinlikle tavsiye ederim farkı görüyorsunuz.
  • CFosspeed portable programları görmüyor mu? Bende utorrent'in portable sürümü var. Cfos hiç bir şekilde hızı optimize etmiyor. Ama mesela Internet Download Manager full hızda indirirken bile sitelerde yağ gibi gezebiliyorum???
  • quote:

Orijinalden alıntı: caadas

CFosspeed portable programları görmüyor mu? Bende utorrent'in portable sürümü var. Cfos hiç bir şekilde hızı optimize etmiyor. Ama mesela Internet Download Manager full hızda indirirken bile sitelerde yağ gibi gezebiliyorum???

Bağlantılar penceresinde utorrent.exe trafiğini görebiliyorsan etki ediyodur. Belki öncelik ayarını daha çok düşürmelisin etki etmesi için.
  • uTorrent zaten en düşük öncelikte. Programlar kategorisinde "dosya paylaşımı" adlı listede yer alıyor. Firefox ise "diğer" adlı listede. Önceliği "yüksek öncelik"(sondan bir önceki kademe).
  • quote:

5.0 versiyonunu kullanıyordum 5.10 yükledim bugün hız sanki daha düzenli gibi geldi bana kesinlikle tavsiye ederim farkı görüyorsunuz.

yükledim kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: caadas

CFosspeed portable programları görmüyor mu? Bende utorrent'in portable sürümü var. Cfos hiç bir şekilde hızı optimize etmiyor. Ama mesela Internet Download Manager full hızda indirirken bile sitelerde yağ gibi gezebiliyorum???

Görüyor ve hiç bir sorun olmuyor.
  • Nod32 ayarlarını biraz kurcalayınca hallettim. Şu an full download veya full upload yapsam da sıkıntı yaratmadan sörf yapabiliyorum.

uTorrent ile maksimum download + upload yaparken sorunsuz sörf yapma (cFosSpeed için Eset Smart Security ayarları)
    Eset Smart Security advanced ayarlardan (F5) Web access protection menüsüne girdim. Web browsers menüsünden uTorrent'in seçeneğini X olarak işaretledim. Yani şöyle bir şey...
    Resimlerin büyük hali için üzerine tıklayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caadas -- 30 Haziran 2010; 2:52:07 >

• bu programı kullanıpta ping süresi düşen varmı
  • Biraz kullanayım istedim. Ama ayarlar olarak ne tavsiye edersiniz, hangi ayarları kullanayım ? Küçük bir kullanım klavuzu gibi birşey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Biraz kullanayım istedim. Ama ayarlar olarak ne tavsiye edersiniz, hangi ayarları kullanayım ? Küçük bir kullanım klavuzu gibi birşey var mı ?

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=48888 (43 sayfa)

http://divxplanet.com/docs/cfos/index.htm

yardımcı olabilir belki

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.