Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CF karttan veri kurtarma!Canon A60 CF Kart- Bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> CF karttan veri kurtarma!Canon A60 CF Kart- Bellek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1079 Mesaj
    Sandisk kartım var 256mb. yanlışlıkla format çekildi.. sonra bişey yapmadım.. sandisk içinde çıkan cd de bi program vardı ama o görmüyor nedense.. bana yardım edebilirmisiniz......

Biraz araştırdım.. Benim makinam Canon... ve xpde bilgisayarımda Scanners ve cameras kısmında gözüküyor.. Eğer harddrive kısmında gözükse bulduğum programlar kurtaracak ama ordagözüktüğü için bu programlar tanımıyo... yardım bekliyorum

|
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    canon makinanın ayarlarında PC kısmında "Mass Storage Device" seçeneğini seçersen xp çıkarılabilir disk olarak görecektir cf kartını. badcopy diye bir programla da dosyalarını kurtarabilirsin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1079 Mesaj
    oneblood çok sağol.. ama ben bu özelliği bulamadım.. benim makinem A60 acaba bende yokmu bu özellik.. veya bu ayar bilgisayardamı yapılıyor...
    |
    |
  • Binbaşı
    1079 Mesaj
    arkadaşlar yardım bekliyorum.. eğer bi çözüm bulamassam card okuyucu alacam..
    |
    |
  • Binbaşı
    1079 Mesaj
    arkadaşlar yokmu yardım eden.. canonu olan arkadaşlar... hafıza kartınızı flash bellek olarak görebiliyomusunuz..

özellikle FB li arkadaşlarım pazar günü şampiyonluk kutlamalarındaydım ordaki kayıtlarım gitti... o yüzden çok önemli benim için...
    |
    |
  • Binbaşı
    1079 Mesaj
    arkadaşlar yokmu yardım eden.. canonu olan arkadaşlar... hafıza kartınızı flash bellek olarak görebiliyomusunuz..

özellikle FB li arkadaşlarım pazar günü şampiyonluk kutlamalarındaydım ordaki kayıtlarım gitti... o yüzden çok önemli benim için...
    |
    |
  • Binbaşı
    1590 Mesaj
    Bende aradım ama Canon makinelerde bunu dadiğin gibi gösteremedim ancak CF kart okuyucusu ile yapabilirsin bu işi...
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Cf kart veri kurtarma konusunda bilgi alabileceğiniz siteye buradan ulaşabilirsiniz, ayrıca sitede veri kurtarma hizmetide veriliyor.
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
üniversite
SEO
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.