Şimdi Ara

CEZAEVİ NASILDIR,NASIL BİR YERDİR,NELER YAPILIR ? MERAK ETTİKLERİNİZİ YAŞAYANA SORUN... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
24
Favori
45.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koğuş içerisinde kavga çıkma gibi durumlar oluyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Koğuş içerisinde kavga çıkma gibi durumlar oluyor muydu?

Genelde cikmiyordu bizim kogusta. Iki tane kavga eden vardi birbiriyle onlari da kogustan gondermistik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu çocuk tecavüzünden gelenlerin ilk günden işini görüyorlar mı cidden, yoksa efsane mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun,Allah bir daha yasatmasin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: electronicman22

Hocam bu çocuk tecavüzünden gelenlerin ilk günden işini görüyorlar mı cidden, yoksa efsane mi

Benim kogusum cinayet kogusuydu. Tecavuzculerin kogusu ayri. Ama cocuk tecavuzunden girenleri ilk gun iyi bi islatiyorlar diye duymustum.

• Sizin bulunduğunuz dönemde hiç olay oldu mu? Kavga vs.
  • Hocam şimdi diyelim ki adam yaraladın bacağından hangi koğuşa girersin (cinayet gibi vs.) ? Bir de yeni gelenlere artistlik yapıyorlar ya burda ben yatıyorum sen yerde yatacaksın gibi falan öyle şeyler var mı ?

• İşin sunucunu trafikçinin tutanağı belirler de. Geçmiş olsun

• Cezaevleri güzel yerler. Yalnız tek takılsan mis gibi yer. Huzuru bulmak icin dukca guzel.

Evsiz barksız olsam hırsızlık yapar hapse girer efendi efendi takilirim.

Ama piskopatida cok. Tum vucudu faca dövme dolu. Kas yapmis insanlarda var.

Cok gittim cezaevine. Kaçmak filan imkansız.

Acık ceza evleri bildigin yurt zaten 😄 herkes kendi kafasında

• Çok geçmiş olsun hocam icerde alkol alma sansiniz var miydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

Çok geçmiş olsun hocam icerde alkol alma sansiniz var miydi ?

Var. Tabludot un yanına isteğe göre rakı şarap bira veriyorlar kuru pilavın yanında turşuyla rakı iyi gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

Çok geçmiş olsun hocam icerde alkol alma sansiniz var miydi ?

Var. Tabludot un yanına isteğe göre rakı şarap bira veriyorlar kuru pilavın yanında turşuyla rakı iyi gidiyor

10 numara
  • Sorulara gel. Yok prison break, kabinsiz duş. Hortum tutuyorlar he.

Babam kaldığı için, çoğu sorunun cevabını ben de biliyorum. Bundan dolayıdır ki hepsi çocukça geldi soruların.

Geçmiş olsun bu arada, umarım mahkeme istediğin gibi gider.
  • Allah yardımcın olsun bende askerde 17 gün ceza almıştım. Her günüm cezaevindeki insanları düşünerek geçti. Rabbim düşmanımda olsa düşürmesin basit de olsa o psikolojiyi askerde yaşattılar.
  • Arkadaslar hepinizden Allah razi olsun. Bugun ki mahkemede bi gelisme yoktu. Aralik 30a atti. Dosya bilirkisiye verildi. Bi ihtimal onumuzdeki mahkeme sonuclanma ihtimali var davanin.

@DelirteJackson
    Kardesim yeni gelenler ilk girisiyse ust ranzada yatar. Daha sonra altina gelen oldukca alt ranzalara gecerler. Yani dedigin olay kismen var.

• Sicilini etkiledi mi bu kaza olayı ? Suçsuzluğun ortaya çıkarsa devlet sana tazminat vs verecek mi boşa yattığın için ? Aklıma Pardon Filmi geliyor hep.

Birde yeri biri girdiği zaman içeri, suçunu kendi mi söylüyor yoksa liste vs var oradan mı öğreniyorsunuz ?
  • Kimse de sormamis...yere dusen gardiyanlari ne yapiyorsunuz?

• geçmiş olsun. adelitin a sı olmayan böyle bir ülkede yaşamak gerçekten boşuna yaşamak gibi geliyor. karşı tarafın belli ki kemeri takılı değilmiş ki araçtan fırlamış. bu bilir kişi denen insan evlatlarında hiç mi vicdan yok yazıklar olsun.
  • Allah yardımcın olsun ben de askerde Unimog şoförüydüm Allah' a çok şükür o kadar tatbikatlara uzun yollara gittim geldim, en ufak bir kazam bile olmadı.

Burada hapishanelerin kısa bir tanıtımı var. İçlerinde AVM olan hapishane bile var. Türkiye de var

• quote:

Orijinalden alıntı: samilton

geçmiş olsun. adelitin a sı olmayan böyle bir ülkede yaşamak gerçekten boşuna yaşamak gibi geliyor. karşı tarafın belli ki kemeri takılı değilmiş ki araçtan fırlamış. bu bilir kişi denen insan evlatlarında hiç mi vicdan yok yazıklar olsun.

Allah kimseyi bu adaletin eline dusurmesin hocam. O ilk bilirkisi denen serefsizide sikayet etcez.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.