DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
ceza nın en iyi şarkısı sizce ney
92
Cevap
0
Favori
32.434
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik genel >> ceza nın en iyi şarkısı sizce ney
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      29 Mesaj
      09 Ocak 2006 19:38:43
      ben ce en güzel şarkıları mükkebimi doldurdum çok seviyorum bu şarkıyı bide hasat zamanı çok güzel sizce ney

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Ocak 2006 19:46:03
      Mürekkebi doldurdum olcak o

Med Cezir
      Holocoust

Belli bi kaç parçası işte.Ceza düşüşte.Mekan Sagonun artık

BeNi SeVMeK 1ÇiN ProGRaMLaNMa DeVReLeRiNi YaKaRıM
    • Yüzbaşı
      732 Mesaj
      09 Ocak 2006 20:41:57
      holocaust

"rybczynski was here"
    • Yüzbaşı
      377 Mesaj
      09 Ocak 2006 20:42:53
      hiçbiri

sanki onlar hancı / halkına yabancı / biz de kiracıyız da / evden atmalı
      birisi oy peşinde / öteki rant işinde / kıyamet değilse bile / bişey kopmalı
      hileli terazi / han hamam arazi / konuşanı asi deyip / içeri tıkmalı
      faili meçhuller / çöple beslenenler / çalıp duran ziller / uyandırmalı
      yolun ortasında / henüz onaltısında / insanım insanım diyorsa / bişey yapmalı

Bişey Yapmalı!
      09 Ocak 2006 20:46:34
      quote:

Orjinalden alıntı: sputnick

hiçbiri

Katılıyorum.
      Cartel en bügük cehennem çıkan çılgın tüörrkk

• Yüzbaşı
      341 Mesaj
      09 Ocak 2006 20:48:02
      quote:

Orjinalden alıntı: dj_darbe

ben ce en güzel şarkıları mükkebimi doldurdum çok seviyorum bu şarkıyı bide hasat zamanı çok güzel sizce ney

ney deıl zurna.

__________________________________________________________---
      yav su nu sıkayet edelım zamanı kısaltsınlar en azından gereksızlerde yapsınlar

Bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız.

Geri git ? : : Pencereyi kapa ?

;
    • Yarbay
      2738 Mesaj
      09 Ocak 2006 20:47:59
      quote:

Orjinalden alıntı: sputnick

hiçbiri

+1

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
      "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Yarbay
      4410 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:07:49
      Panorama harem felsefemin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek serserinin bu size olacaktır son seferim söyle yeni jenerasyon çok mu mutlu sence çok konuşma rezil olduk hepsi mutsuz bence.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
      Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
    • Teğmen
      176 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:09:48
      quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

Panorama harem felsefemin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek serserinin bu size olacaktır son seferim söyle yeni jenerasyon çok mu mutlu sence çok konuşma rezil olduk hepsi mutsuz bence.

Alayım

• Yarbay
      4410 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:12:46
      quote:

Orjinalden alıntı: 2XENI

Alıntıları Göster

Alayım

Ne oldu la?

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
      Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
    • Binbaşı
      1392 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:15:36
      hiçbiri ben DİSSTORTİON_EP

• Teğmen
      176 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:16:07
      quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

Alıntıları Göster

Ne oldu la?

abi sen dinler miydin yaws

• Yarbay
      4410 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:19:37
      quote:

Orjinalden alıntı: 2XENI

Alıntıları Göster

abi sen dinler miydin yaws

Niye la olamaz mı?

Bazı parçaları fena değil.

Ama NEFRET grubu varken daha iyiydi bence,özellikle İSTANBUL adlı parçaları bombaydı.

• Binbaşı
      1436 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:23:44
      medcezir
      mürekkep doldurdum
      meclis-i ala
      yıldızlar yerde feat. sirhot
      sıra sende
      kalbim reosta

nefretten
      hiphop bi bomba
      yalan rüzgarı
      istanbul
      doğru olan zordur
      dokuz köy

We are the people who rule the world.
      09 Ocak 2006 21:25:19
      Bu türkçe rap dinlemeyenleri anlamıyorum tamam kardeşim dinlemiyorsunuzda neden eleştiriyorsunuz sizene?Türkçe rapteki sağlam sözler beni etkileyen unsur.Herkesi o dışardaki özenti rap kıyafeti giyen yaratıklardan sanmayın arkadaşlar.Onlar bariz özenti.Misal ben dinliyorum ama onlar gibi giyinmiyorum.Bence sagopa kajmerin albümünü kesinlikle dinlemeslisiniz

• Yarbay
      4410 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:30:27
      quote:

Orjinalden alıntı: İsTLee

Bu türkçe rap dinlemeyenleri anlamıyorum tamam kardeşim dinlemiyorsunuzda neden eleştiriyorsunuz sizene?Türkçe rapteki sağlam sözler beni etkileyen unsur.Herkesi o dışardaki özenti rap kıyafeti giyen yaratıklardan sanmayın arkadaşlar.Onlar bariz özenti.Misal ben dinliyorum ama onlar gibi giyinmiyorum.Bence sagopa kajmerin albümünü kesinlikle dinlemeslisiniz

Kısmen katılıyorum.Öyle giyinen denyolar yüzünden bu müzik güme gidiyor bence.Kaldı ki bu tarz müzikteki sözler,pop şarkılarındaki denyo sözlerden çok daha anlamlı + mantıklı.

• Binbaşı
      1392 Mesaj
      09 Ocak 2006 21:35:05
      quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

istlee herkes senin gibi olsada sagopa dinlese gam yemicem..
      adamlar sövüyolar cezaya, hatta site açıyolar sagopa ne derse kanıt varmı yokmu die bakmadan doru diolar
      geçen sago şey dedi:
      "ceza bana Allahını ........ dedi"
      herkes cezaya sövmeye başladı sonra
      sagoda ii kullanıo kitlesini adam 3 yıl önce küfür etmiş şimdi aklına geliyo işe bakın..

sen hiç yaptıklarından wazgeçip düşünceni deiştirmedinmi bazı hataları olmuş aslında onlarda yalan deildi ama zaten neyim warki de dior mağlubun yaradan allahım gençliğime mahçubum dior yani suçunu kabul edip allahdan af dilio. gençliği kimin başına bela açmamış ewa açmıyo ki burdada bunu tartışma git sitesinde sor BAK

09 Ocak 2006 21:36:56
      quote:

Orjinalden alıntı: freeman90

istlee herkes senin gibi olsada sagopa dinlese gam yemicem..
      adamlar sövüyolar cezaya, hatta site açıyolar sagopa ne derse kanıt varmı yokmu die bakmadan doru diolar
      geçen sago şey dedi:
      "ceza bana Allahını ........ dedi"
      herkes cezaya sövmeye başladı sonra
      sagoda ii kullanıo kitlesini adam 3 yıl önce küfür etmiş şimdi aklına geliyo işe bakın..

Kardeş tamam haklsıın.Ama şu olay var ceza ile sago arasındaki gerginlik küfürler beni ilgilendirmez.O onların özeli ben Sago dedi diye cezayı dinlememezlik yapmıyorum zati.Ayrımda var şimdi Cezacı Sagocu diye çok saçma bunlar.Türkçe rap yeni yeni atakta bunların olmaması gerek.Sagoyada forumunda söledim çok küfür ettin zamanında diye.Dedi kendisi artık etmiyorum evet zamanında çok ettim.Hatta bi sözünde küfür etmiyorum diye dinlemeyecekler varsa dinlemesinler diye laf atmıştı.Demek istediğim ben ayrım istemiyorum Cezayıda dinliyorum Sagoyuda.

• Yarbay
      3241 Mesaj
      09 Ocak 2006 22:55:14
      ceza-medcezir albümünün çogunu..
      özellikle medcezir,komedyenelr iş başında,buz dağları...

holo,yıldızlar yerde,on-line..

eski parçaları iyiydi..

• Binbaşı
      1163 Mesaj
      09 Ocak 2006 23:14:43
      Medcezirdeki şarkıların geneli güzel.. ama son albümünde neyim varki şarkısı bence harika.. tabiki medcezirin yeri ayrı..

Dünyadaki en büyük güç sözdür ve keLimelerin çözemeyeceği sorun yoktur...
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.