Şimdi Ara

CEZA aka FATALRHYMER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • türkçe rap - UNDERGROUND -ankara - timhat
    sagopa kajmer,ceza,beyazmayın,fuat,
  • quote:

Orjinalden alıntı: timhat

türkçe rap - UNDERGROUND -ankara - timhat
    sagopa kajmer,ceza,beyazmayın,fuat,

Kardeş Mc missin????
  • cezanın bir kötülüğünü görmedim ama müziğine gelince türkçe rap dinleyenler karar versin, ben pek anlamıyorum. artı asikan varken bana laf düşmez. unutmadan benim nick hieroglyphics yani hiyeroglif ama aramızda hiyeroglif ya da tam olarak ne olduğunu çözemediğim bir alfabeyle yazan arkadaş var. örnek: "Sago ya hakaret oALRak aLgıLıorum. musAKka sen karısma cık bakım dısarı girerim sizin topice faLLa :))) Sarkının Rap muharebe.... orda arapca soLEmio Arapca + ingiLzice + türkce + almanca soLuo.... Türkce karsıLıgınıda bi ara yazarım bu suan karma söLeidği şey... Şu habibi Şubittek muharriparra sapanLa
    ender Tabir palabirarada La mecnun rap yo elhamdurullah enabiya fuat berLin reaL ceLLat.... bozuk bir türkçe ve tanımlanamayan bir alfabe. açıklama bekliyoruz. selamlar ve sevgilerle...
  • TR RAP değince SAGOPA KAJMER derim ...
    ceza da yan sanayi derim fena değil ...
  • TÜRKCE RAP İN KRALI CEZA DIR KIMSE ELESTIRMESIN SAGOPA DA EN IYISI AMA CEZA ONDAN DAHA ONDE BENCE BEN RAP İ BU ADAMLA SEVDIYSEM INKAR ETMEM CEZA YA BURDAN CAGRI BENDE BI KAC TANE SARKI SOZU VAR ISTERSE BANA MAIL ATABILR
  • TÜRKCE RAP E YENI BIR YUZ İSTE İNFAZ
  • Adamın sesi çocuk sesi gibi
    çok ince

Özellikle bu albümde bu özelliği daha belli olmuş
  • Sagopa'nın s*ktirin gidin şarkısını dinledinizmi nası bi de bi 12 dakkalık var ikiside bence süperr
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.