Şimdi Ara

CEZA aka FATALRHYMER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ewet başlıktan da anlıycanız gibi......düşünceleriniz..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest9865 -- 6 Mart 2005, 8:43:31 >

• beni Türkçe Rap dinlemeye başlatan insan Dr.Fuchs'la beraber tabiki
    NefReT StyLe
  • topiği anlamadım ama

ceza nın bu kadar muhaliifken piyasa müzisyenleriyle takılmasını anlamıyom
  • cezayı seviyoruz başka ne diyelim
  • türkçe rap in en iyisi
  • Özenti :))) ( Para için Ruhunu satar... )

PAra için rape
  • Alayı Özenti Zaten...
  • musAKka sen karısma cık bakım dısarı girerim sizin topice faLLa :)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: aSiKaN

musAKka sen karısma cık bakım dısarı girerim sizin topice faLLa :)))

Bişey demedim ya... Kızma hemen...
  • Bi daha oLmasın :)
  • arkadaslar ceza grubunda ki fatih bir parcasinda arapca birseyler soyleyip elhamduliillah falan diyor bunun tam ne dedigini bilenleriniz varmi?
    ben anlamadimda ne dediklerini ...cevaplarsaniz sevinirim...
  • ceza yı seviyoruz ama dikkat ettiyseniz eskisi gibi güzel soyleyemiyor sebebi de artık abartı sekilde hızlı söylüyor ve sagopa ya bu kadar satasması yakışmıyor unutmayalım sagopa nın desteği ceza da çoktur.ceza nın yaptığı da anlamsız.çünkü türkiye nin en iyi dj lerinden biriyle ve kardeslerimden biri dediği birine boyle yapması dr. fuchs da askerden mektup sarkısının da kime gittiği apacık ortada
  • o fatih değil ve ceza nın grubunda da değil
    onun adı fuat ve gayet bağımsız çalışıo bir nevi düet o şarkı ama sözleri öğrenebilisem söylerim
  • en iyi RAPÇİ : SAGOPA benceceza yı eskiden çok seviyodumm...onu bi gün kadıköy de gördüm tüm dünyayı ben yaratmışm havalrındaydıı...yanii hemen şımardıı.sagopaya dalaşmasının hiç bi anlamıda yokk..bi ayben çıktıı. kendini rapçi sanyoo zatenn iyi ce bilgine ve aybene uyuz oldum..topic i ben açtımm ama objektif olmak lazımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: HipNotyC

o fatih değil ve ceza nın grubunda da değil
    onun adı fuat ve gayet bağımsız çalışıo bir nevi düet o şarkı ama sözleri öğrenebilisem söylerim

Pek de bağımsız sayılmaz. Cezayla aynı ****lar. CEzanın kıçından ayrılmaz oldu. Birde bir siteye girmiş. İnternetten indirmeyin indiririz falan diyor. İçleri dışları para. İnat değil mi hepsini netten çekecem artık
  • onu bende bilyommm...check out etmeyin indiririz diyoo.zaten fuat iyi rapçi dee deeeee işte...........bi kaç gün sorna onlarda kavga edeer...
  • Bu gözle bakınca adamlar kendilerinden tiksindiriyor. Yoksa parçaları oldukça güzel

Ayben zaten felaket ses yok. Sırf cezanın yanında diye sviliyor. Ceza birde utanmadam buna kaset yapıyor. Millette gidip salak salak onun albümünü alacak. Ayben çok kötü
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazy18

arkadaslar ceza grubunda ki fatih bir parcasinda arapca birseyler soyleyip elhamduliillah falan diyor bunun tam ne dedigini bilenleriniz varmi?
    ben anlamadimda ne dediklerini ...cevaplarsaniz sevinirim...

Sarkının Rap muharebe....

orda arapca soLEmio

Arapca + ingiLzice + türkce + almanca soLuo....

Türkce karsıLıgınıda bi ara yazarım bu suan karma söLeidği şey...

Şu habibi Şubittek muharriparra sapanLa

ender Tabir palabirarada La mecnun rap yo elhamdurullah enabiya fuat berLin reaL ceLLat....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeeDSmoKa -- 7 Mart 2005, 15:34:24 >
  • haklısınız dostum ayben de kendini bişey sanıyor lan sen kimsin sago ya laf atıyorsun ceza fuat karsısında zaten hep eziliyor zaga da gormediniz mi kendini bişwey sanıyor ama bak drfuchs aslan gibi sago yla beraber su romantizma cıksa da kolera da iyiii
  • Sago Varken ben cezaya Rapci deyemiorum...

Sago ya hakaret oALRak aLgıLıorum :)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.