Şimdi Ara

ÇEYİZ SETİ YORUM, KG56NAI30N, SN54M535TR, ewf1497cdw

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İki ay içerisinde buzdolabı, cam ve bulasık makinesi alma zorunlulugumuz var,

1. ozellik, uzun ömürlü, dayanıklı olması,
    2. buzdolabı inox, bulasık mak. yarı ankastre, camasır makinesi beyaz olması gerekiyor.
    3. buzdolabı ve camasır mak. (XL) boyutlarında olması gerekiyor, ( ailenin genişleme ve uzun süre kullanılması istendiği için)

Bu koşullar dogrultusunda aşağıdaki modelleri gözümüze kestirdik, totalde 6.5K TL lik bütçeye tekabül ediyor

buzdolabı: KG56NAI30N
    bulasık m: SN54M535TR
    Cam. mak : ewf1497cdw2

Sormak istediklerim ürünler ile ilgili kullananlar varsa olumlu olumsuz görüş yansıtabilirler mi?
    Eğer daha F/P lı ürün varsa, muadil ürün önerebilir misiniz?

Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Serdar Hocam , cevabın için teşekkürler,
    bulaşık ve buzdolabı için seninle irtibata geçicem.

O değilde, şu forumda illa abartı mesajlar ve yorumlarda bulunmak gerekiyorki insanların dikkatini çekesin,

Adam 20.000 bütçe ve saçma sapan modellere yorum istediğinde, vinç izleyen insanlar gibi hemen üşüşüp adamla dalga geçmeye çalışılıyor,

şurda az bucuk mantıklı şeçimler yapmışız,

kimsenin umrunda değil.

şaka gibi.
  • dostum çamaşır makinası bence çok iyi seçim bende aynı modele bakıyorum eğer uygun fiyat bulursam bende alacağım.candoğan üstad da electrolux un bu modelini tavsiye ediyor.ama sadece internette bulunuyor bu model.bimeks getirmiyor nedense bu modeli ama diğer modeller bimekslerde var.
  • Bu buzdolabı Türkiye üretimi midir bir bilginiz var mı ? Arıza çıkarır mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 13 Mart 2016; 11:49:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ksarkar K kullanıcısına yanıt
    aynen ksarkar hocam,
    elimde 500 liralık bimeks hediye çekim var, bimeksten envantere baktırdım yok dediler, bimeks yetkilileri, olurda okuyorsanız, bak iki müşteri var burada potansiyel, getirtin şu modeli artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanshan

aynen ksarkar hocam,
    elimde 500 liralık bimeks hediye çekim var, bimeksten envantere baktırdım yok dediler, bimeks yetkilileri, olurda okuyorsanız, bak iki müşteri var burada potansiyel, getirtin şu modeli artık

hocam ne yaptın aldınmı makinayı.
  • ksarkar K kullanıcısına yanıt
    malesef hocam,
    bimekslerde yok,
    araştırmalarım devam ediyor,

alsam bile kurdurma şansım yok hazirana kadar.

sen bulabildin mi?
  • Dünki n11 1 nisan kampanyasini kullanarak ewf1497cdw2 ve esi8520rox i , 4.140 tl ye aldim. (12 taksit le)
    Cok iyi denk geldi ;)
    Simdi sira buzdolabinda, eve harcanacak butcede farkli kalemlerden arttirdigim meblayi beyazesyaya yatiriorum.
    Buzdolabi icin gozum liebherr e kaymior degil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanshan -- 2 Nisan 2016; 9:06:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dünki n11 1 nisan kampanyasini kullanarak ewf1497cdw2 ve esi8520rox i , 4.140 tl ye aldim. (12 taksit le)
    Cok iyi denk geldi ;)
    Simdi sira buzdolabinda, eve harcanacak butcede farkli kalemlerden arttirdigim meblayi beyazesyaya yatiriorum.

ben beklemedeyim hala.electroluxle konuştum stoklarda yok 14-15 nisanda stoklara girecekmiş ewf1497cdw2 ondan sonra uygun bulduğum anda alacam acelem yok.sen kaça mal ettin makinayı.liebherr çok iyi marka forumdaki ustalarımız hep tavisye ediyor.enplusta hitachi buzdolaplarınada bakabilirsin bence.ben evimde lg kullanıyorum ve çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

quote:

Dünki n11 1 nisan kampanyasini kullanarak ewf1497cdw2 ve esi8520rox i , 4.140 tl ye aldim. (12 taksit le)
    Cok iyi denk geldi ;)

Merhaba ne yaptınız buzdolabı konusunu artı bulaşık 😀

camaşır ve bulaşıkta electrolux e karar kıldık, aldık gecen hafta,

buzdolanı için en one cıkan 86NAI30N, ama bakınıyoruz hala, bu modeli alıyor olursak mutlaka sizden alıcaz zaten, o da haziranda , :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksarkar

quote:

Cok iyi denk geldi ;)

ben beklemedeyim hala.electroluxle konuştum stoklarda yok 14-15 nisanda stoklara girecekmiş ewf1497cdw2 ondan sonra uygun bulduğum anda alacam acelem yok.sen kaça mal ettin makinayı.liebherr çok iyi marka forumdaki ustalarımız hep tavisye ediyor.enplusta hitachi buzdolaplarınada bakabilirsin bence.ben evimde lg kullanıyorum ve çok memnunum.

hocam elektrolux müşteri hizmetlerine mail attım bu ayın 14 15 inde stoklara girebileceği söylendi.dedim modelde bir değişiklik varmı yok dediler. o yüzden makinada sorun yok.buzdolabında hitachi sharp çok iyi markalar bu biraz para işi bunlara alternatif benim evde kullandığım lg gr -M 762 xxl buzdolabı memnunum ben tavsiye ederim.bu arada bende ankaradayım.eğer sharp buzdolabı bakmak istersen itfaiye meydanında bir yer var ismini hatırlayamadım orda küçük bir otopark var arkasında otel var otelin altında soldaki büyük mağaza orda sharp modelleri var.bakmanı tavsiye ederim.şimdiden hayırlı olsun.

• Hemen dalıyorum bende bu konulara bende yavaştan evliliğe adım atıcam nasip olursa. Bizde renk olarak gri marka olarak farklı ürün olsa da olur kafasındayız ama benim gönlüm lg ye kayıyor. Farklı ürünlerde olabilir tavsiyleri bende alabilirim :) fiyat ürün bilgilerim daha gelişmedi seviye atlıycam inşallah
  • Sa. Arkadaşlar bende beyaz eşya alacağım ama tek marka olsun istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı? Hangi marka daha iyidir? Birde tv var 3500 tl kadar olabilir. Beyaz eşyada aşağıda da çok abartı fiyatlara girmeye gerek yok, aşağıdaki fiyatlardan 250 şer 300'er TL fazla olabilir.

Geçen gün arkadaşım bakmış beko ya
    B9479NEXN 2589 TL
    BK8101ES 2132 TL
    BM50051 1099 TL
    Fırın+Ocak+Davlumbaz 1197 tl
    Toplam 5660 tl 9 taksit demişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Sa. Arkadaşlar bende beyaz eşya alacağım ama tek marka olsun istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı? Hangi marka daha iyidir? Birde tv var 3500 tl kadar olabilir. Beyaz eşyada aşağıda da çok abartı fiyatlara girmeye gerek yok, aşağıdaki fiyatlardan 250 şer 300'er TL fazla olabilir.

Geçen gün arkadaşım bakmış beko ya
    B9479NEXN 2589 TL
    BK8101ES 2132 TL
    BM50051 1099 TL
    Fırın+Ocak+Davlumbaz 1197 tl
    Toplam 5660 tl 9 taksit demişler.

bende beko düşünüyorum tv hariç
    fiyat gayet iyimiş bi hata olmasın
  • Yanlışlık yok verdikleri fiyatlar bunlar. Kodlar ve fiyatlar doğru. Hatta almaya karar verdiğinizde bir ufak indirmimiz olur dediler.
  • x_ir kullanıcısına yanıt
    Sadece buzdolabı fiyatına baktığımda beko nun kendi sitesinde 2811 tl diolar nerden bakıosunuz siz bu ürünlere ?
  • Kocaeli Gebze Center Beko'dan alındı fiyatlar. Yaklaşık 8 9 gün önce alındı artış olmamıştır heralde. almak isteyen bakabilir.
  • arkadaşlar forumda üstadların tavsiyeleri var.ben lg kullanıyorum çok memnunum.öncelikle 10 yıllık motor garantisi olmazsa olmaz buzdolabında.arçelik beko da kore teknolojisi kullanıyor.15 yıllık arçelik buzdolabım bozuldu geçen sene arkasına bakdığımda made in korea yazıyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.